Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Loomeinkubaatori vastuvõtukomisjon 2023.jpg

Inkubatsiooniprogrammi on vastu võetud 14 uut ettevõtet

Loomeinkubaatori uuenenud inkubatsiooniprogrammi on vastu võetud 14 uut ambitsioonikat ettevõtejat. Programm kestab oktoobrist kuni 2024. aasta juunini, ning selle aja jooksul panustavad äri kasvamisse inkubaatori konsultandid ning oma ala tippekspertidest ärimentorid. Lisaks toimuvad erinevad koolitused ja sündmused.
loomeinkubaatoris.png

VIDEO Tallinna loomeinkubaatori arenguprogrammiga saab liituda 13. veebruarini

Minu Tallinn saade käis Loomeinkubaatoris külas ja uuris inkubaatori võimaluste kohta ettevõtjatele. Aina suuremat rolli mängib ettevõtluse juures see, kui palju suudetakse toota jäätmevabalt või taaskasutada uue loomisel vanu materjale. Jätkusuutlikus on saanud uueks normiks ning Minu Tallinn käis külas väikeettevõtetel, kes selle idee järgi ka tegutsevad – Loomeinkubaatori programmis osaleva tapeeditrüki ettevõtte Baubauwalli ja vilistlane IKIGI.
LIITU-LOOMEINKUBAATORIGA-1.-OKTOOBRINI-1-e1660650071239.jpg

Just praegu on õige hetk liituda Loomeinkubaatoriga!

Sul on vaja tõuget, et oma äriideega aktiivselt tegeleda? Mõtled, kuidas ettevõttega edasi liikuda? Soovid nõuandeid ettevõtte kasvamisel ja õppida teiste kogemusest? Tahad luua võrgustiku teiste ettevõtjatega? Osaleda põnevatel koolitustel? Just praegu on õige hetk liituda Loomeinkubaatoriga!