Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Tallinna Ettevõtlusauhinnad 2022 gala avasõnad Mihhail Kõlvartilt_Foto Pealinn.jpg

Video ja fotod: Vaata, millised ettevõtjad said tänavu tunnustuse osaliseks ja võitsid auhinna

Tallinna abilinnapea Joosep Vimma sõnul näitab selleaastane ettevõtluskonkurss selgelt, kui kiirelt erasektor väljakutseid pakkuvate aegadega kohaneda suudab. „Kuigi oleks võinud eeldada, et viimaste aastate kriisid tervishoius ja majanduses pidurdavad ettevõtlust, on tegelikult läinud kõik vastupidi. Tallinnas on ettevõtjad palju ideid ellu viinud ning hakanud veelgi enam tuleviku peale mõtlema, mida näitab ka tänavune tulevikulahenduste kategooria, kuhu laekus rekordiliselt avaldusi,” ütles Vimm.
Tallinna Ettevõtlusauhinnad võitjad 2022_Foto_Pealinn.jpg

Selgusid Tallinna selle aasta parimad ettevõtlusteod

Eile selgusid Noblessneris toimunud pidulikul Tallinna ettevõtlusauhindade galal selle aasta parim arendusprojekt, koostööprojekt, särav startija, turismitegu, töökohtade looja, tulevikulahendus ja ökouuendus ning anti välja auhinnad parimatele rakenduslikele teadustöödele.
Jaanus Vahesalu .jpg

Ettevõtlus ja ettevõtlikud inimesed kui väärtus

Traditsioonilise Tallinna ettevõtluspäeva eel leiab Tallinna linna ettevõtluskeskuse juht Jaanus Vahesalu, et keerulisel ja muudatusterohkel ajal on ettevõtlikkus ja ettevõtluses püsimine omandamas veelgi suuremat tähendust ning väärtust kui kunagi varem. See, kui hästi läheb kohalikel ettevõtjatel praegu, määrab paljuski ka meie vastupanuvõime muutustele tulevikus. Avaliku sektori rolli ei saa selles vaates alahinnata.
Ettevõtlusauhinnad.jpg

Selgusid Tallinna parimate ettevõtete kandidaadid

Möödunud nädalal valis Tallinna ettevõtluskonkursi hindamiskomisjon välja tänavused Tallinna ettevõtlusauhindade nominendid. Kokku laekus konkursile seitsmes põhikategoorias 72 kandidaati, kelle seast kuulutatakse 28. septembril välja selle aasta parim arendusprojekt, koostööprojekt, särav startija, turismitegu, töökohtade looja, tulevikulahendus ja ökouuendus. Lisaks antakse välja ka auhinnad parimatele rakenduslikele teadustöödele.