Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Asustamata eluruumid Haabersti linnaosas

Asustamata eluruumid Haabersti linnaosas

Haabersti linnaosale eraldatud asustamata eluruumid

Haabersti linnaosa eluasemekomisjonile on antud majutamiseks alljärgnevad asustamata eluruumid, vastavalt eluruumi üürimist taotlevate isikute üle arvestuse pidamise aluste ja vajaduste järgi.

Üüri suurus alltoodud korterites on välja toodud eluruumi üldpinna ühe ruutmeetri kohta ühes kalendrikuus, millele lisanduvad juurde kõrvalkulud.

Asustamata munitsipaaleluruumid

Aadress                 Tubade arv     Korrus               Üldpind (m²)   Üür (m²)+ kõrvalkulud            Seisukord

E.Vilde tee 94 - 83            1                   4 (lifti ei ole)          15,9              esitatavate arvete alusel            korras

Vanemliku hoolitsuseta isiku majutamiseks

Avaldusi sotsiaaleluruumide üürimiseks saavad esitada need taotlejad, kes on Haabersti linnaosa eluasemekomisjonis arvele võetud munitsipaaleluruumi üürimist taotlevate isikuna. Avaldusi asustamata eluruumi üürimiseks võetakse vastu kuni  7.aprill  2024.a.

Eluruumi üürimiseks tuleb esitada avaldus meiliaadressile [email protected]

Haldusmenetluse seaduse § 5 lg 1 ja § 40 lg 1 kohaselt on haldusorganil kaalutlusõiguse eluruumi kasutamiseks andmise otsustamisel. Kuna eluruumi üürile andmine on kaalutlusotsus ja eluruumi üürile saamise taotleja on menetlusosaline, siis palume koos taotlusega konkreetsele eluruumile esitada kirjalikult ka põhjendused, mida ei ole käesoleva ajani kirjalikult Haabersti Linnaosa Valitsusele esitatud ja mis on olulised asja otsustamisel. Eluruumi üürimist taotleval isikul on õigus saada selgitusi ja esitada täiendavaid tõendeid taotluse menetlemise käigus.

 

  

Viimati muudetud 02.04.2024