Haabersti linnaosa juhtkond käis kaardistamas probleemseid kohti Tiskres
Haabersti linnaosa juhtkond eesotsas linnaosa vanema Anna Levandiga käis väljasõidul Tiskres, et tutvuda isiklikult piirkonna probleemsete kohtadega, sest nagu öeldakse „oma silm on kuningas“.
Üheks kitsaskohaks on pikemat aega see, kuidas leida head tasakaalu Tiskre Roostiku tänava elanike meelerahu ning piirkonda transiidiks kasutavate eemalolevate asumite nagu Vahepere, Teelahkme või Tiskre-Hansu elanike ja piirkonna külaliste vahel. Enamasti liigutakse Kakumäe randa ja tagasi ning mõne teise tee valimine ümber Tiskre asumi nõuab oluliselt pikemat jalavaeva. Olukorra teeb keerukamaks seegi, et piirkonda jääb ka erateid.Teiseks probleemkohaks on vana, tõsi vahepeal käepäraste vahenditega parandatud, aga hädasti uuendamist nõudev sild, mis kulgeb üle Tiskre oja ja ühendab Tiskre tee kahte kallast. Tegu on jalakäijate ja ratturite sillaga, kus autoliiklust enam ammu ei toimu. Väga unikaalne ja looduslikult kaunis koht pakub ohtralt silmaelu, aga samas on ainus paik, mis võimaldab Tiskre oja antud piirkonnas ületada. Teine, samuti jalakäijate ja ratturite sild, asub ligi 1,5 km eemal Roostiku tänava läheduses oja suudmes ja see viib otse Kakumäe randa.
Anna Levandi sõnul on plaanis leida olukorrale lahendused tehes seda läbimõeldult ja kõikide huve arvesse võttes. „Kindlasti saame rakendada mõned ajutise iseloomuga kiired abimeetmed, kuid tarvis on mõelda kaugemale ning leida püsivad lahendused,“ ütles Levandi.