Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Haabersti linnaosavalitsus otsib sügislaadale kauplejaid

Laupäeval, 10. septembril toimub Väike-Õismäe tiigi kaldal amfiteatris traditsiooniline Haabersti sügiskontsert ja laat. Linnaosavalitsus otsib sügislaadale kauplejaid, kes soovivad laadal kaubelda söögi- ja joogipoolise ning muude huvitavate laadakaupadega.

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov kinnitas, et vaatamata hetkel veel Õismäe tiigi ääres toimuvatele rekonstrueerimistöödele sel aastal Haabersti sügiskontsert ning laat siiski toimuvad ja juba käib aktiivne laadakauplejate otsimine. „Õismäe tiigi, purskkaevu ja tiigi äärse pargi rekonstrueerimistööd on selleks ajaks kindlasti lõpetatud ning Haaberstis pannakse suvele punkt suurejoonelise kontserdiga, kus esinevad parimad artistid,“ ütles linnaosavanem ning kutsus kauplejaid Haabersti sügislaadale kauplema.

Haabersti sügislaadale, 10. septembril algusega kell 12.00 on oodatud kauplema juriidilised- ja eraisikud, kes pakuvad müügiks Eesti Vabariigis müümiseks lubatud kaupu. Oodatud on nii toitlustajad ja toidukaubaga kauplejad kui käsitöö ning muude huvitavate laadakaupadega kauplejad.

Laadale registreerimiseks tuleb täita ja saata korraldajale taotlus müügipileti väljastamiseks. Taotlus tuleb esitada hiljemalt 4. septembril 2022 e-posti aadressil Svetlana.Korv@tallinnlv.ee. Laadaküsimustes aitab Svetlana Kõrv, telefon 6404812.

Haabersti sügiskontserti ja laata korraldab Haabersti Linnaosa Valitsus.