Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinn toetab ka sel aastal üksinda elavaid pensionäre abipakiga

Tallinn toetab ka sel aastal üksinda elavaid pensionäre abipakiga

Haabersti linnaosa valitsus korraldab taas abipakkide jagamise, mille raames toetame toiduainete pakiga Haaberstis elavaid üksikuid vanaduspensionäre, kelle sissetulek jääb alla 725 euro.

Abipaki taotleja peab vastama järgmistele tingimustele:

  • tema rahvastikuregistrijärgne elukoht on Haabersti;
  • ta elab oma kodus üksi (korterisse ei ole kedagi peale tema enda elama registreeritud).
  • ta saab vanaduspensioni ning kuusissetulek on väiksem kui 725 eurot.

Abipakk koosneb erinevatest toiduainetest, mis on pakendatud ühte suurde kotti, mille kaal on orienteerivalt 5 kg. Selleks, et pakki oleks mugavam ära viia, soovitame kaasa võtta ratastega koti.

Kui on küsimusi seoses abipakkide jagamisega, saab helistada tööpäevadel (E-R) kell 9–16 linnaosavalitsuse infotelefonil 640 4860 või saata e-kiri aadressil [email protected].

Abipakke jagatakse ajavahemikul 5.–7.12.2023 kl 10–16 Haabersti päevakeskuse hoones aadressil Õismäe tee 24. Eelnevat registreerimist ei ole vaja, jagamine toimub üldjärjekorra alusel, kuid paki kättesaamiseks tuleb vastata eelpool nimetatud tingimustele ning jagamine toimub isikut tõendava dokumendi alusel. Nii tagame, et pakid jõuavad abivajajateni. Seoses sihtgrupi suure hulgaga palume arvestada pakkide väljastamisel tekkivate võimalike järjekordadega.

Võimalike arusaamatuste vältimiseks märgime, et tegemist on ühekordse abistava aktsiooniga, mitte igakuise toetusega.