Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tule ja seila suveõhtus nostalgia lainetel - Voldemar Kuslapi kontsert Õismäe amfiteatris juba 26.juulil!

Tule ja seila suveõhtus nostalgia lainetel - Voldemar Kuslapi kontsert Õismäe amfiteatris juba 26.juulil!

26. juuli õhtul on publikul Õismäe amfiteatris võimalus osa saada legendaarse laulja ja mitme põlvkonna lemmiku Voldemar Kuslapi muusikalisest andest

Kontsert Õismäe tiigi amfiteatris algab kell 19.00 ja kestab orienteeruvalt kaks tundi. Korraldaja Haabersti linnaosa valitsus
annab teada, et üritus toimub iga ilmaga, kuid vihma kaitseks tasuks kaasa võtta keep või kilejakk kuna vihmavarjud võivad põhjustada ebamugavusi teistele pealtvaatajatele ja varjata vaadet. Usume, et ilmataat on siiski armuline ja hoiab ilma kuivana.
Voldemar Kuslap lõpetas 1963 Tartu muusikakooli  ja 1968 Tallinna Riikliku Konservatooriumi. Ta on olnud 1965–2010 Estonia teatri solist, teinud üle 90 ooperi- ja operetirolli. Töötanud 1974–79 Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis laulupedagoogina. Esinenud kammerlauljana. Tegutsenud levilauljana ja osalenud paljudel lauluvõistlustel (nt Kuldne Orpheus, Tippmeloodia, Arne Oidi nimeline lauluvõistlus „Mehed, meri ja maa”) ning olnud paljude Eesti heliloojate, sh Arne Oidi, Uno Naissoo, Valter Ojakääru, Gennadi Podelski ja Hans Hindpere laulude esmaesitaja. Salvestanud Eesti Raadios ligi 300 helitööd, esinenud eri koosseisudega paljudes Euroopa ja maailma riikides.  Mänginud  filmides ( nt. legendaarne  "Mehed ei nuta") ja muusikafilmides (nt. "Ooperiball"). Ta on kaasa löönud ka mitmetes sõnalavastustes. Tema mahe bariton on hellitanud kuulajate kõrvu erinevates meediumites juba aastakümneid.