Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing
Vanemaks olemise õiguslik pool.jpg

Haaberstis tutvustatakse lastevanematele vanemaks olemise õiguslikku poolt

Haabersti Linnaosa Valitsuse ja Advokaadibüroo Lindeberg koostöös toimub neljapäeval, 23. märtsil kell 18.00 Haabersti Vaba Aja Keskuse III korruse saalis (Ehitajate tee 109a/2) lastevanematele mõeldud tasuta koolitus „Vanemaks olemise õiguslik pool“. Koolitusel antakse ülevaade peamistest elatise, lapse hooldusõiguse ning suhtluskorraga seotud küsimustest ja probleemidest.
Suurjäätmed.jpg

Linlased saavad suurjäätmeid tasuta ära anda

Kuigi suurjäätmed on hõlmatud korraldatud jäätmeveoga ja nende äraveo saab tellida oma jäätmevedajalt, saavad rahvastikuregistri järgsed Tallinna elanikud 20.-26.03.2023 tasuta suurjäätmeid ära anda kõikidesse Tallinnas asuvatesse jäätmejaamadesse.
Biojäätmete konteinerid õue_kuvatõmmis_2.JPG

Tallinn edendab biojäätmete liigiti kogumist

1. juunist peavad hakkama kõik kinnistud, sõltumata sihtotstarbest või korterite arvust, oma biojäätmeid liigiti koguma. Alates homsest, 15. märtsist saavad tasuta biojäätmete kogumismahuteid taotleda lisaks üksikelamutele, paarismajadele, ridaelamuboksidele ja kuni kahe korteriga elamutele ka 3-9-korteriga ühistud.
Surikaadid.jpg

Lapsed ja noored saavad sel laupäeval loomaaeda tasuta

Laupäeval, 11. märtsil toimub Tallinna Loomaaias järjekordne tasuta külastuspäev kõigile kuni 19-aastastele lastele ja noortele. Tasuta külastuspäevad toimuvad iga kuu teisel laupäeval kuni aprillikuuni, kassas tuleb nullpileti saamiseks esitada õpilaspilet või ID-kaart.