Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

Võrgupark.jpg

Kaasav eelarve toob Kakumäele võrgupargi!

Tallinna kaasava eelarve võiduideed on selgunud, ja Haabersti linnaosas sai enim hääli idee ehitada Kakumäele võrgupark. Rahvahääletuse võitnud ettepanek läheb teostamisele linna 2024. aasta eelarvest.
Haabersti kirbuturg.jpg

Haabersti kirbuturg tuleb taas

Kõik ostuhuvilised on oodatud juba teisele Haabersti kirbuturule, mis toimub laupäeval, 9. detsembril 2023 kell 11:00-15:00 Haabersti Päevakeskuses (Õismäe tee 24).
plakat.jpg

Õismäe tiigi kaldal toimub suurejooneline talvekontsert ja laat

Järgmisel reedel, 15. detsembril toimub Õismäe tiigi ääres suurejooneline sündmus - Haabersti talvekontsert ja laat. Algusega kell 15:00 toimub Väike-Õismäe tiigi kaldal Eesti käsitööd ning maitseelamusi pakkuv laat. Talvekontsert algab kell 18:00. Peo peaesineja on eelmise sajandi 70-ndate staar Hispaaniast, ansambel Baccara. Kontsert on tasuta.
Dekoratsioon Õismäe tiigi puhkealal.jpg

Kogu Haabersti on jõuluaegses valgussäras

Pühad aina lähenevad ja Haabersti linnaosa tänavad ning haljasalad täituvad kaunite tulede ja ainulaadsete valgusinstallatsioonidega. Paigaldatud on mitmeid valgusinstallatsioone, dekoratsioone ja valguskette ning täiendatakse postidekoratsioone. Viimased installatsioonid lisanduvad linnaruumi detsembri keskpaigaks.
abipakkide sisu.jpg

Üksi elavad Haabersti eakad saavad abipakke

Jõulukuul toetab Tallinn üksi elavaid ja vähese sissetulekuga eakaid traditsioonilise abipakiga. Haaberstis elavad üksikud eakad saavad abipakke eelregistreerimiseta üldjärjekorra alusel. Abipakke linnaosa üksi elavatele eakatele jagatakse kolmel järjestikusel päeval, 05.12-07.12.23 kella 10.00 kuni 16.00 Haabersti Päevakeskuses, Õismäe tee 24.
Taliujujad.jpg

Võrgupark või hoopis uus koerteväljak

Tallinna kaasava eelarve raames on Haaberstis hääletusel 10 ideed, mille seast linnaosa elanikud saavad valida oma lemmikud. Hääletada saab kuni kahe endale meelepärase idee poolt ning enim hääli saanud idee läheb linna 2024. aasta eelarvest teostamisele.