Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Nädalakava

Hea Päevakeskuse külastaja!

Info saamiseks helista infosse tel 6579872  või 56242925

või saada e-kiri: paevakeskus@habsot.eu

Hoiame üksteist ja oleme terved!

Hea Haabersti Päevakeskuse külastaja siin saad silma peal hoida meie nädalakaval :)
 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  22.05-26.05.2023
ESMASPÄEV 22.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.00 Vabastav hingamine Pediküür
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
10.00-11.30 Saksa keel  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-20.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 23.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Massaaž
11.00-19.00 Elegia Juuksur
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Jooga  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.30- 15.00 Haabersti memmed  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
15.00-19.00 Pifagor  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 24.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
11.15-12.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Paul Ruudi kergemuusikakoor- õuekohvik  
NELJAPÄEV 25.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring  
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar Pediküür
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
REEDE 26.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-13.00 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-14.00 Arvutiring (vene keeles)  
13.00-16.00 Mehed 65+  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  15.05-19.05.2023
ESMASPÄEV 15.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.00-13.00 Hingeabi  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.30 Naisteklubi Nurmenukk  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-20.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 16.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Massaaž
11.00-19.00 Elegia Juuksur
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Jooga  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
9.30 Tervisenõustamine koos kehakoostise mõõtmisega  
14.00 Terviseteisipäev - kepikõnd  
     
KOLMAPÄEV 17.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
11.15-12.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Õuekohviku hooaja avamine               Esineb Tallinna politseiorkestri diksiländ ansambel  
NELJAPÄEV 18.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring Massaaž
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar Pediküür
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatatnts  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
REEDE 19.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-13.00 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-14.00 Arvutiring (vene keeles)  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925


 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  8.05-12.05.2023
ESMASPÄEV 8.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.15-12.00 Toolivõimlemine  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-20.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
14.00 Kristjan Madalvee ja Siim Westi fotonäitus-müük "Valikute küsimus" avamine         Näitus on avatud 8.05-21.06  
TEISIPÄEV 9.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Massaaž
11.00-19.00 Elegia Juuksur
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Mälutreening (eesti)  
12.00-13.00 Jooga  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.30-15.00 Haabersti Memmede Lauluklubi  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 10.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
11.15-12.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Emadepäeva kontsert  
NELJAPÄEV 11.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring Massaaž
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar Pediküür
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
14.00 Tallinna Strateegiakeskuse infotund tarbijakaitsest ja -õigustest  
REEDE 12.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-13.00 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-14.00 Arvutiring (vene keeles)  
13.00-16.00 Mehed 65+  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 2.05-5.05.2023
ESMASPÄEV 1.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
     
     
  1.mai- riigipüha  
     
     
TEISIPÄEV 2.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Massaaž
11.00-19.00 Elegia Juuksur
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Mälutreening (eesti)  
12.00-13.00 Jooga  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
14.00-15.00 Pillipunt  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 3.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
11.15-12.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
19.15-20.15 Jooga  
12.00 Külas Vanalinna Hariduskolleegiumi teatriklass  
 
NELJAPÄEV 4.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-11.30 Raamatusõprade selts Massaaž
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring Pediküür
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
     
11.30. Vestlusring "Naha heaolu vanemaealistele"  
13.00 Riina Hein koolitus "Kuidas olla terve kevadel hiina iidsete tarkuste abiga?"  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
12.00-13.00 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
12.00-14.00 Keskpäevaklubi  
13.00-14.00 Arvutiring (vene keeles)  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 24.04-28.04.2023
ESMASPÄEV 24.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu vene keel)  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-20.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 25.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Juuksur
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Jooga  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.30-15.00 Haabersti Memmede Lauluklubi  
14.00-15.00 Pillipunt  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 26.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-12.00 Toolivõimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.30 Spordiliider  
17.00-18.00 Digi'sCool  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Linetantsu pidu  
 
NELJAPÄEV 27.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring Pediküür
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
REEDE 28.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
12.00-13.00 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-14.00 Arvutiring (vene keeles)  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 17.04-21.04.2023
ESMASPÄEV 17.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
11.30-14.00 Mölkky  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 18.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
9.30-11.00 Vene naiste klubi Massaaž
10.00-12.00 Eesti keel Juuksur
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Jooga  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.30-15.00 Haabersti Memmede Lauluklubi  
14.00-15.00 Pillipunt  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
12.00 Tervise teisipäev                                   Aprill-südamekuu, liikumiskuu  
KOLMAPÄEV 19.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-12.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Etendus "Sajandi õied"                       Esineb Randvere sõnakunstiring  
 
NELJAPÄEV 20.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring Pediküür
10.10-11.10 Jaan Tammsalu loeng  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
REEDE 21.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
12.00-13.00 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-14.00 Arvutiring (vene keeles)  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 10.04-14.04.2023
ESMASPÄEV 10.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 11.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
9.30-11.00 Vene naiste klubi Massaaž
10.00-12.00 Eesti keel Juuksur
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Jooga  
13.30-15.00 Haabersti Memmede Lauluklubi  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
     
KOLMAPÄEV 12.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Kohtumine Riina Heinaga  
 
NELJAPÄEV 13.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring Pediküür
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
REEDE 14.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
12.00-13.00 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Keskpäevaklubi  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-14.00 Arvutiring (vene keeles)  
13.00-16.00 Mehed 65+  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
     
Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 3.04-6.04.2023
ESMASPÄEV 3.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Naisteklubi Nurmenukk  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine GENI keskkonnas  
TEISIPÄEV 4.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Juuksur
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Mälutreening (eesti)  
12.00-13.00 Jooga  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
  Nõmme Päevakeskuse kunstiringi näitus  
KOLMAPÄEV 5.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Kontsert Esinevad Pirita ja Kristiine seeniortantsurühmad  
 
NELJAPÄEV 6.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring Pediküür
10.10-11.11 Jaan Tammsalu loeng  
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar Saun
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
11.30-13.00 Raamatusõprade selts  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
REEDE 7.04.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
  Riigipüha- päevakeskus suletud  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925
Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 27.03.-31.03.2023
ESMASPÄEV 27.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.00-13.00 Hingeabi  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 28.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Juuksur
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Jooga  
13.30-15.00 Haabersti Memmede Lauluklubi  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool  
17.30.18.30 Puutöö seenioridele  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 29.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
11.00-12.00 Inglise keel  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Meesansambel Vikero ja päevakeskuse  Pillipunt kevadkontsert  
NELJAPÄEV 30.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-11.30 Heegeldamis- ja kudumisring Pediküür
10.10-11.10 Jaan Tammsalu loeng  
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatants  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
REEDE 31.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-13.00 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-14.00 Arvutiring (vene keeles)  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925
Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 20.03-24.03.2023
ESMASPÄEV 20.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.00-13.00 Hingeabi  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Naisteklubi Nurmenukk  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 21.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Juuksur
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Mälutreening (eesti)  
12.00-13.00 Jooga  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-20.30 Spordiliider  
17.30-18.30 Puutöö seenioridele  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
14.00 Terviseteisipäev  
KOLMAPÄEV 22.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Nõmme Päevakeskuse mustlastantsurühm                           
 
NELJAPÄEV 23.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-11.00 Heegeldamis- ja kudumisring Pediküür
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatants  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
REEDE 24.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-13.00 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-14.00 Arvutiring (vene keeles)  
13.00-16.00 Mehed 65+  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925
 
Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 13.03.-17.03.2023
ESMASPÄEV 13.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.00-13.00 Hingeabi  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 14.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Juuksur
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Jooga  
13.30-15.00 Haabersti Memmede Lauluklubi  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 15.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Jaak Juske loeng "Ajaloo võlu"  
NELJAPÄEV 16.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring Pediküür
10.10-11.10 Jaan Tammsalu loeng  
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatatnts  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
REEDE 17.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-13.00 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-14.00 Arvutiring (vene keeles)  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925
Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 6.03-10.03.2023
ESMASPÄEV 6.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Naisteklubi Nurmenukk  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 7.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Juuksur
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Mälutreening (eesti)  
12.00-13.00 Jooga  
13.30-15.00 Haabersti Memmede Lauluklubi  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 8.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Naistepäeva pidu                                      Boris Lehtlaan ja Are Jaama  
 
NELJAPÄEV 9.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring Pediküür
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatants  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
REEDE 10.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-13.00 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-14.00 Arvutiring (vene keeles)  
13.00-16.00 Mehed 65+  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925
 
Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 27.02-3.03.2023
ESMASPÄEV 27.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene keeles)  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.30-13.30 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 28.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
9.30-11.30 Vene naisteklubi Massaaž
10.00-12.00 Eesti keel Juuksur
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Mälutreening (eesti  keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.30-15.00 Haabersti Memmede Lauluklubi  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (eesti keeles)  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 1.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
11.00-13.00 Inglise keel Juuksur
11.00-19.00 Elegia  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Raamat, hea kaaslane                                    Külas on Tallinna Keskraamatukogu peaspetsialist  Leelo Ainsoo ja Nurmenuku ja Väike-Õismäe haruraamatukogude juhataja Kelli Pullisaar   
 
NELJAPÄEV 2.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.10-11.10 Jaan Tammsalu loeng Pediküür
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatatnts  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (vene keeles)  
17.00-18.30 Heegeldamis- ja kudumisring  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
REEDE 3.03.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-12.45 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925
 
Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 20.02-24.02.2023
ESMASPÄEV 20.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene keeles)  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.00-13.00 Hingeabi  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-14.30 Puutöö noortele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 21.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Juuksur
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Mälutreening (eesti keeles)  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
12.00-13.00 Eakate jooga  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (eesti keeles)  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
  13.00 Vastlapäeva tähistamine (toas-õues-toas).
KOLMAPÄEV 22.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
11.00-13.00 Inglise keel Juuksur
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.00-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
19.15-20.15 Jooga  
  14.00 Eesti Vabariigi 105.aastapäevale pühendatud kontsert-aktus. Kontserdil esineb naiskoor Gaudete  
NELJAPÄEV 23.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Pediküür
10.00-12.00 Heegeldamis-ja kudumisring Saun
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
     
     
     
REEDE 24.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
     
  Eesti Vabariigi iseseisvuspäev  
     
     
     
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
SAUN
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925
Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 13.02.-17.02.2023
ESMASPÄEV 13.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene keeles)  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.00-13.00 Hingeabi  
12.30 Sugupuu uurimise A ja B  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-14.30 Puutöö noortele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 14.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
9.30-12.00 Vene naisteklubi Massaaž
10.00-12.00 Eesti keel Juuksur
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
12.00-13.00 Eakate jooga  
13.30-15.00 Haabersti Memmede klubi  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (eesti keeles)  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 15.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
11.00-13.00 Inglise keel Juuksur
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-18.00 Digis`sCool (eesti keeles)  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
14.00 Rahvamuusikaansambel "Pirita" kontsert  
NELJAPÄEV 16.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.10-11.10 Jaan Tammsalu loeng Pediküür
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatants  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (vene keeles)  
17.00-18.30 Heegeldamis- ja kudumisring  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
12.00-15.00 Terviseneljapäev  
REEDE 17.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-12.45 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-13.45 Arvutiring (vene keeles)  
13.00-16.00 Naisteklubi Nurmenukk ja Mehed 65+  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925
Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 6.02.-10.02.2023
ESMASPÄEV 6.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene keeles)  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-14.30 Puutöö noortele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.30 Naisteklubi Nurmenukk  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 7.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Juuksur
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
12.00-13.00 Eakate jooga  
12.00-13.00 Mälutreening (eesti keeles)  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (eesti keeles)  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 8.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
11.00-13.00 Inglise keel Juuksur
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
13.30 Näituse "Koduteekond" avamine  
14.00  Tantsukontsert  
  8.02-31.03 Kunstnik Vladimir Kachalsky näitus "Koduteekond"  
NELJAPÄEV 9.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar Pediküür
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatatnts  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (vene keeles)  
17.00-18.30 Heegeldamis- ja kudumisring  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
REEDE 10.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-12.45 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-13.45 Arvutiring (vene keeles)  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925


 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 30.01-3.02.2023
ESMASPÄEV 30.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.00-19.00 Pifagor  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-14.30 Puutöö noortele  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 31.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Juuksur
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling (Akadeemia Bowling)  
12.00-13.00 Hiina võimlemine  
12.00-13.00 Jooga  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (eesti keeles)  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 1.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-20.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Jaan Kirss pilli-ja laulumees  
 
NELJAPÄEV 2.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.10-11.10 Jaan Tammsalu loengute sari  Pediküür
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatants  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (vene keeles)  
17.00-18.30 Heegeldamis- ja kudumisring  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
14.30-18.00 Doonoripäev  
REEDE 3.02.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-12.45 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-16.00 Mehed 65+  
13.00-13.45 Arvutiring (vene keeles)  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925


 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 23.01-27.01.2023
ESMASPÄEV 23.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-12.00 Mälu-ja tähelepanutreening (vene keeles)  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.00-19.00 Pifagor  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-14.30 Puutöö noortele  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 24.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
9.30-11.30 Vene naisteklubi Massaaž
10.00-12.00 Eesti keel Juuksur
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling (Akadeemia Bowling)  
12.00-13.00 Jooga  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.30-15.00 Haabersti Memmed  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (eesti keeles)  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 25.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-20.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-20.15 Jooga  
15.00 Talvekontsert  
 
NELJAPÄEV 26.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatants  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (vene keeles)  
17.00-18.30 Heegeldamis- ja kudumisring  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
REEDE 27.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-12.45 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-13.45 Arvutiring (vene keeles)  
14.00-16.00 Lauatennis  
14.00 Mehed 65+  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 16.01-20.01.2023
ESMASPÄEV 16.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.00-19.00 Pifagor  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.00-13.00 Hingeabi  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-14.30 Puutöö noortele  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
     
14.00 Suguvõsa uurimise loeng  
     
TEISIPÄEV 17.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Juuksur
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.30 Mälu- ja tähelepanutreening (eesti keeles)  
12.00-13.00 Bowling (Akadeemia Bowling)  
12.00-13.00 Hiina võimlemine  
12.00-13.00 Jooga  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (eesti keeles)  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 18.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-20.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-29.15 Jooga  
14.00 Kohtumine näitleja Anne Veesaarega  
 
     
NELJAPÄEV 19.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel Massaaž
10.10-11.10 Jaan Tammsalu loengute sari  Pediküür
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatants  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (vene keeles)  
17.00-18.30 Heegeldamis- ja kudumisring  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
     
     
11.00 Tervisepäev  
     
REEDE 20.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-12.45 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-13.45 Arvutiring (vene keeles)  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925
Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 09.01-13.01.2023
ESMASPÄEV 09.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-11.30 Saksa keel  
9.00-12.00 Lauatennis  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-14.30 Puutöö noortele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
17.30-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 10.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel  
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.30-14.30 Eakate jooga  
13.30-15.00 Haabersti Memmede lauluklubi  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (eesti k.)  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 11.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring  
10.00-12.00 Inglise keel  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
     
     
14.00 Salongimuusika-Duo Laur Ja Joonatan Jürgenson. Kohvik  
 
     
NELJAPÄEV 12.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel  
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring  
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatants  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (vene k.)  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
REEDE 13.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis  
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-12.45 Arvutiring (eesti k.)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-13.45 Arvutiring (vene k.)  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  


 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 02.06-06.01.2023
ESMASPÄEV 02.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
10.00-13.00 Male  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
17.30-19.30 Iluvõimlejad  
     
     
TEISIPÄEV 03.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi  
12.00-13.00 Mälutreening (eesti)  
10.00-12.00 Eesti keel  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.30-15.30 Vene lauluklubi  
17.30-19.00 Puutöö  
17.30-20.30 Spordiliider  
KOLMAPÄEV 04.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
16.30-19.00 Spordiliider  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
     
14.00 Uusaasta tervituskontsert. Männiste perebänd  
 
NELJAPÄEV 05.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi  
10.00-12.00 Eesti keel  
10.10-11.11 Jaan Tammsalu loeng  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.30-14.00 Lauamängud  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
17.00-18.30 Heegeldamis- ja kudumisring  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
REEDE 06.01.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis  
12.00-13.00 Jooga  
17.00-20.00 Spordiliider  
10.00-14.00 Male  
     
     

 


 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 19.12.2022 - 23.12.2022
ESMASPÄEV 19.12.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Ped. Ja Man.
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene k.) Massaaž
11.00-13.30 Puutöö seenioridele  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Mölkky  
12.00-13.30 Eakate hingeabirühm  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.30 Naisteklubi Nurmenukk  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
TEISIPÄEV 20.12.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Juuksur
9.30-11.30 Vene naisteklubi Massaaž
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Taaskasutustuba
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.30-14.30 Eakate jooga  
13.30-15.30 Vene lauluklubi  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
15.00-19.00 Pifagor  
16.00-19.00 Digi'sCool (eesti k.)  
17.30-19.00 Puutöö  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 21.12.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Juuksur
11.00-12.30 Inglise keel Massaaž
11.00-19.00 Elegia  
12.00-16.00 Hiiumaa Köök ja Pagar toodete jõulumüük  
13.30 Käsitöö jõulukaartide müük  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
     
14.00 Türnpu Meeskoori jõulukontsert koos Jaan Tamsalu mõtisklustega  
 
NELJAPÄEV 22.12.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel  
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.00-19.00 Elegia  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatatnts  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (vene k.)  
17.00-18.30 Heegeldamis- ja kudumisring  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-20.00 Mehed 65+  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
19.15-20.15 Jooga  
REEDE 23.12.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-14.00 Male Saun
12.00-13.00 Jooga  
     
     
     


 

Haabersti Päevakeskus
Nädalapalaan 12.12.2022 - 16.12.2022
ESMASPÄEV 12.12.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Ped. Ja Man.
10.00-11.30 Saksa keel Massaaž
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene k.)  
11.00-13.30 Puutöö seenioridele  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Mölkky  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
15.30 Käsitöö jõulukaartide müük  
16.00 Jõulukontsert, Piccolo ja Karikakar  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Juuksur
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Massaaž
11.00-19.00 Elegia Taaskasutustuba
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.30 Mälutreening (eesti k.)  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.30-14.30 Eakate jooga  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (eesti k.)  
17.30-19.00 Puutöö  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
11.00-19.00 Elegia  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-20.15 Jooga  
     
14.00 Meesansambel Vikero jõulukontsert koos ühislaulmisgea  
 
NELJAPÄEV
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Massaaž
11.00-12.00 Vabastav hingamine Taaskasutustuba
12.00 Käsitöö jõulukaartide müük  
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
10.00-12.00 Eesti keel  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-15.00 Terviseneljapäev  
10.10-11.11 Loengud ,,Hoolt kanda ka hinge eest"  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatatnts  
11.30-14.00 Lauamängud  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (vene k.)  
17.00-18.30 Heegeldamis- ja kudumisring  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
REEDE
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.30 Lauatennis Saun
12.00-13.00 Arvutiring (eesti k.)  
13.00-14.00 Arvutiring (vene k.)  
11.00-19.00 Elegia  
10.00-12.00 Inglise keel  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
12.00-13.00 Jooga  
14.00-16.00 Lauatennis  
10.00-14.00 Male  
15.00-19.00 Pifagor  
17.00-20.00 Spordiliider  
12.00-13.30 Vene lauluklubi  


 

Haabersti Päevakeskus
Nädalapalaan 05.12.2022 - 09.12.2022
ESMASPÄEV 05.12.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.30 Lauatennis Ped. ja Man.
10.00-11.30 Saksa keel Massaaž
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene k.)  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.30 Puutöö  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Mölkky  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
13.30-15.00 Puutöö  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 06.12.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Juuksur
9.30-11.30 Vene naisteklubi Massaaž
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Taaskasutustuba
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.30-14.30 Eakate jooga  
13.30-15.00 Haabersti Memmede lauluklubi  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (eesti k.)  
17.30-19.00 Puutöö  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 07.12.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Juuksur
10.00-12.00 Inglise keel Massaaž
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete  
19.15-20.15 Jooga  
     
14.00 Naisansambel Meelespea huvialaklubist
Raavis
 
 
     
NELJAPÄEV 08.12.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring  
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatatnts  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool (vene k.)  
17.00-18.30 Heegeldamis- ja kudumisring  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
REEDE 09.12.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.30 Lauatennis Saun
10.00-11.30 Eesti keel  
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-12.45 Arvutiring (eesti k.)  
12.00-13.00 Jooga  
12.00-13.30 Vene lauluklubi  
13.00-13.45 Arvutiring (vene k.)  
13.00-15.30 Mehed 65+  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  


 

Haabersti Päevakeskus
Nädalapalaan 28.11.2022-03.12.2022
ESMASPÄEV 28.11.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-11.30 Saksa keel Ped. ja Man.
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene) Massaaž
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.00 Puutööring  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Mölkky  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-14.30 Puutööring  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete  
     
     
     
TEISIPÄEV 29.11.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Juuksur
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Massaaž
11.00-19.00 Elegia Taaskasutustuba
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.30 Mälutreening (eesti)  
12.00-14.00 Bowling Mustamäe  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.30-14.30 Eakate jooga  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel  
16.00-19.00 Arvutiring (eesti k.) Digi`sCool  
17.30-19.00 Puutöö  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
9.30-11.30 Vene naisteklubi  
     
KOLMAPÄEV 30.11.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.00 Inglise keele I grupp Juuksur
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
13.30 Näituse avamine R. Toomra- Niidist kangani  
     
     
14.00 Andresepäeva kohvik tantsuga  
 
     
NELJAPÄEV 01.12.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel  
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring  
10.10-11.11 ,,Hoolt kanda ka hinge eest"  
10.30-13.00 Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-15.30 Seltskonnatants  
15.00-19.00 Inglise keel  
16.00-19.00 Arvutiring (vene k.) Digi`sCool  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
19.00-20.00 Jooga  
     
     
REEDE 02.12.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keele II grupp  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-12.45 Arvutiring (eesti k.)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-13.45 Arvutiring (vene k.)  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel  
17.00-20.00 Spordiliider  
     
     
Haabersti Päevakeskus
Nädalapalaan 21.11.2022-25.11.2022
ESMASPÄEV 21.11.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Ped. ja Man.
10.00-11.30 Saksa keel Massaaž
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.00 Puutööring  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Mölkky  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-14.30 Puutööring  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Naisteklubi  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 22.11.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Juuksur
9.30-11.30 Vene naisteklubi Massaaž
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Taaskasutustuba
11.00-19.00 Elegia  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.30 Mälutreening (eesti)  
12.00-14.00 Bowling Mustamäe  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.30-14.30 Eakate jooga  
13.30-15.00 Haabersti memmede lauluklubi  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel  
16.00-19.00 Arvutiring (eesti k.) Digi`sCool  
17.30-19.00 Puutöö  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 23.11.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.00 Inglise keele I grupp Juuksur
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
     
     
     
14.00 Kadripidu  
 
     
NELJAPÄEV 24.11.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel  
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring  
10.10-11.11 ,,Hoolt kanda ka hinge eest"  
10.30-13.00 Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-15.30 Seltskonnatants  
14.00-16.30 Lauatennis  
15.00-19.00 Inglise keel  
16.00-19.00 Arvutiring (vene k.) Digi`sCool  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
19.00-20.00 Jooga  
     
REEDE 25.11.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keele II grupp  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-12.45 Arvutiring (eesti k.)  
12.00-13.00 Jooga  
12.00-13.30 Vene lauluklubi  
13.00-13.45 Arvutiring (vene k.)  
13.00-15.30 Mehed 65+  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel  
17.00-20.00 Spordiliider  
     
     

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalapalaan 14.11.2022-18.11.2022
ESMASPÄEV 14.11.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Ped. ja Man.
10.00-11.30 Saksa keel Massaaž
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.00 Puutööring  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Mölkky  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-14.30 Puutööring  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 15.11.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Juuksur
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Massaaž
11.00-19.00 Elegia Taaskasutustuba
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.30 Mälutreening (eesti)  
12.00-14.00 Bowling Mustamäe  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.30-14.30 Eakate jooga  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel  
16.00-19.00 Arvutiring (eesti k.) Digi`sCool  
17.30-19.00 Puutöö  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
     
KOLMAPÄEV 16.11.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.00 Inglise keele I grupp Juuksur
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
12.15-13.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.30 Hiiu Köögi ja Pagari toodete müük  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete  
     
14.00 Külas Tallinna Hiidlaste selts  
 
     
NELJAPÄEV 17.11.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-12.00 Eesti keel  
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring  
10.10-11.11 ,,Hoolt kanda ka hinge eest"  
10.30-13.00 Karikakar  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30 Terviseneljapäev  
11.30-14.00 Lauamängud  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-15.30 Seltskonnatants  
14.00-16.30 Lauatennis  
15.00-19.00 Inglise keel  
16.00-19.00 Arvutiring (vene k.) Digi`sCool  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.15-20.30 Türnpu meeskoor  
19.00-20.00 Jooga  
REEDE 18.11.2022
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keele II grupp  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-12.45 Arvutiring (eesti k.)  
12.00-13.00 Jooga  
12.00-13.30 Vene lauluklubi  
13.00-13.45 Arvutiring (vene k.)  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel  
17.00-20.00 Spordiliider  
     
     
 

Facebook: haaberstipaevakeskus

Viimati muudetud 19.05.2023