Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Nädalakava

Nädalakava

Hea Haabersti Tegevuskeskuse
Päevakeskuse külastaja!

Info saamiseks helista infosse tel 6579872  või 56242925

või saada e-kiri: [email protected]

Hoiame üksteist ja oleme terved!

Hea Haabersti Tegevuskeskuse külastaja siin saad silma peal hoida meie nädalakaval :)

 

Haabersti Tegevuskeskus
Päevakeskuse nädalaplaan 19.02-23.02.2024
 
ESMASPÄEV 19.02.2024  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-16.00  Lauatennis Massaaž  
10.00-12.00 Mälu- ja täheelepanu treening ( vene keeles) Pediküür  
10.00-11.30 Saksa keel    
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine    
11.00-13.00 Male    
11.30-13.00 Paranduskoda    
11.30-14.00 Mölkky mängimine    
12.00-13.00 Hingeabi    
11.00-19.00 Eleegia    
12.30-14.00 Sugupuu uurimine    
12.30-14.30 Naisteklubi Nurmenukk    
15.00-17.00 Piccolo    
15.00-19.00 Pifagor     
15.00-19.00 Inglise keel    
16.00-19.15 Digis´cool    
16.30-19.15 Spordiliider    
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika    
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete    
       
TEISIPÄEV 20.02.2024  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-11.30 Lauatennis Taaskasutustuba  
09.30-11.30 Vene naisteklubi Juuksur
10.00-12.00 Eesti keel algajatele Massaaž
10.00-12.30 Raudrohi  
11.00 Bridžiklubi    
11.30-12.30 Linetants    
12.00-13.00 Bowling Mustamäel    
12.00-17.30 Eleegia    
12.30-13.30 Hiina võimlemine    
13.00-14.30 Ukulele    
14.00-16.30 Lapikunstiring    
14.00-19.00 Inglise keel    
15.00-19.00 Pifagor    
17.00-19.45 Spordiliider    
17.30-19.00 Paranduskoda    
17.45-19.15 Digis´cool ( eesti keelne)    
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor    
13.30 Tervise teisipäev: külas Raeapteegi proviisor    
KOLMAPÄEV 21.02.2024  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-11.00 Lauatennis Juuksur  
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž  
10.00-12.00 Inglise keel    
11.00-12.00 Jooga    
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine    
15.00-19.00 Inglise keel    
15.00-19.00 Pifagor    
16.30-19.15 Spordiliider    
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika    
17.45-19.15 Digis´cool    
18.00-19.30 Pillipunt    
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete    
14.00 Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert - esineb Juhan Uppin    
NELJAPÄEV 22.02.2024  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.30-10.30 Jooga eakatele ( Külle ) Taaskasutustuba  
10.00 Matkaklubi Massaaž  
10.00-11.00 Jooga Saun  
10.00-12.00 Vanast uus (taaskasutus võimalused) Pediküür  
10.00-12.00 Eesti keel edasijõudnutele    
10.30-12.00 Seeniortants "Karikakar"    
11.00-12.00 Vabastav hingamine    
11.30-14.00 Lauamängud    
12.00-19.00 Eleegia    
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele    
13.00-19.00 Pifagor    
14.00-15.30 Vene lauluklubi    
14.00-19.00 Inglise keel    
17.00-19.45 Spordiliider    
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor    
       
REEDE 23.02.2024  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-13.00 Lauatennis    
09.00-10.30 Arvuti õpe vene keeles    
10.00-12.00 Inglise keel    
10.00-14.00 Male    
11.00-16.45 Eleegia    
15.00-17.00  Pifagor    
15.00-16.45 Inglise keel     
       
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925


 

Haabersti Tegevuskeskus
Päevakeskuse nädalaplaan 05.02-09.02.2024
ESMASPÄEV 05.02.2024
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-12.00  Lauatennis Massaaž
10.00-12.00 Mälu- ja täheelepanu treening ( vene keeles) Pediküür
10.00-11.30 Saksa keel  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.00 Male  
11.30-13.00 Paranduskoda  
11.30-14.00 Mölkky mängimine  
12.00-19.00 Eleegia  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele  
14.00-16.00 Naisteklubi Nurmenukk  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Pifagor   
15.00-19.00 Inglise keel  
16.00-19.15 Digis´cool  
16.30-19.15 Spordiliider  
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika  
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete  
     
TEISIPÄEV 06.02.2024
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.30 Lauatennis Taaskasutustuba
09.30-11.30 Vene naisteklubi Juuksur
10.00-12.00 Eesti keel algajatele  
10.00-12.30 Raudrohi  
11.00 Bridžiklubi  
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäel  
12.00-13.00 Mälu treening  
12.00-19.00 Eleegia  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.00-14.30 Ukulele  
14.00-16.30 Lapikunstiring  
14.00-19.00 Inglise keel  
15.00-19.00 Pifagor  
17.00-19.45 Spordiliider  
17.30-19.00 Paranduskoda  
17.45-19.15 Digis´cool ( eesti keelne)  
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor  
13.30 Hollandi reisimuljed  
KOLMAPÄEV 07.02.2024
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.00 Lauatennis Juuksur
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel  
11.00-12.00 Jooga  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
12.00-13.00 Toolivõimlemine  
13.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Inglise keel  
15.00-19.00 Pifagor  
16.30-19.15 Spordiliider  
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika  
17.45-19.15 Digis´cool  
18.00-19.30 Pillipunt  
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete  
14.00 Külas Märt Treier  
NELJAPÄEV 08.02.2024
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Massaaž
10.00-12.00 Vanast uus (taaskasutus võimalused) Pediküür
10.00-12.00 Eesti keel edasijõudnutele Taaskasutustuba
10.30-12.00 Seeniortants "Karikakar"  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.00-19.00 Eleegia  
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-15.30 Vene lauluklubi  
14.00-19.00 Inglise keel  
17.00-19.45 Spordiliider  
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor  
     
REEDE 09.02.2024
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-14.00 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-14.00 Male  
10.00-12.00 Jooga  
12.00-13.30 Arvuti õpe eesti keeles  
11.00-19.00 Eleegia  
13.00-16.00 Haabersti Mehed65+  
15.00-19.00  Pifagor  
15.00-17.00 Inglise keel   
18.00-19.15 Spordiliider  
     

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  20.11- 24.11.2023
 
ESMASPÄEV 20.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-12.00  Lauatennis Massaaž  
10.00-12.00 Mälu- ja täheelepanu treening ( vene keeles) Pediküür  
10.00-11.30 Saksa keel    
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine    
11.00-13.00 Male    
11.30-13.00 Paranduskoda    
11.30-14.00 Mölkky mängimine    
12.00-13.00 Hingeabi    
12.00-19.00 Eleegia    
12.30-14.00 Sugupuu uurimine    
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele    
14.00-16.00 Naisteklubi Nurmenukk    
15.00-17.00 Piccolo    
15.00-19.00 Pifagor     
15.00-19.00 Inglise keel    
16.00-19.15 Digis´cool    
16.30-19.15 Spordiliider    
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika    
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete    
       
       
TEISIPÄEV 21.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-11.30 Lauatennis Taaskasutustuba  
10.00-12.00 Eesti keel algajatele Juuksur
10.00-12.30 Raudrohi Massaaž
11.00 Bridžiklubi    
11.30-12.30 Linetants    
12.00-13.00 Bowling Mustamäel    
12.00-15.00 Tervise teisipäev    
12.00-19.00 Eleegia    
12.30-13.30 Hiina võimlemine    
14.00-16.30 Lapikunstiring    
15.00-19.00 Inglise keel    
15.00-19.00 Pifagor    
17.00-19.45 Spordiliider    
17.30-19.00 Paranduskoda    
17.45-19.15 Digis´cool ( eesti keelne)    
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor    
       
KOLMAPÄEV 22.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž  
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur  
11.00-12.00 Jooga    
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine    
12.00-13.00 Toolivõimlemine    
12.00-19.00 Eleegia    
12.45-13.30 Puuetega inimeste võimlemine    
14.30-16.00 Pillipunt    
15.00-19.00 Inglise keel    
15.00-19.00 Pifagor    
16.30-19.15 Spordiliider    
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika    
17.45-19.15 Digis´cool    
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete    
       
14.00 Külas muusik Jaan Kirss    
NELJAPÄEV 23.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
9.30-10.30 Jooga eakatele ( Külle) Taaskasutustuba  
10.00 Matkaklubi Pediküür  
10.00-12.00 Vanast uus(taaskasutus võimalused) Massaaž  
10.00-12.00 Eesti keel edasijõudnutele    
10.10.-11.11 Jaan Tammsalu loengute sari    
10.30-12.00 Seeniortants "Karikakar"    
11.00-12.00 Vabastav hingamine    
11.30-14.00 Lauamängud    
12.00-19.00 Eleegia    
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele    
13.00-19.00 Pifagor    
14.00-15.30 Vene lauluklubi    
15.00-19.00 Inglise keel    
17.0019.45 Spordiliider    
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor    
       
REEDE 24.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-14.00 Lauatennis Saun  
10.00-12.00 Inglise keel    
10.00-14.00 Male    
11.00-12.00 Jooga    
12.00-13.30 Arvuti õpe    
12.00 - 19.00 Eleegia    
13.00-16.00 Haabersti Mehed 65+    
15.00-19.00  Pifagor    
15.00-19.00 Inglise keel     
18.00-19.15 Spordiliider    
       
       
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  13.11- 17.11.2023
 
ESMASPÄEV 13.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-12.00  Lauatennis Massaaž  
10.00-12.00 Mälu- ja täheelepanu treening ( vene keeles) Pediküür  
10.00-11.30 Saksa keel    
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine    
11.00-13.00 Male    
11.30-13.00 Paranduskoda    
11.30-14.00 Mölkky mängimine    
12.00-19.00 Eleegia    
12.30-14.00 Sugupuu uurimine    
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele    
15.00-17.00 Piccolo    
15.00-19.00 Pifagor     
15.00-19.00 Inglise keel    
16.00-19.15 Digis´cool    
16.30-19.15 Spordiliider    
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika    
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete    
       
       
TEISIPÄEV 14.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-11.30 Lauatennis Taaskasutustuba  
09.30-11.30 Vene naisteklubi Massaaž
10.00-12.00 Eesti keel algajatele Juuksur
10.00-12.30 Raudrohi  
11.30-12.30 Linetants    
12.00-13.00 Bowling Mustamäel    
12.00-19.00 Eleegia    
12.30-13.30 Hiina võimlemine    
13.30-15.00 Haabersti memmede lauluklubi    
14.00-16.30 Lapikunstiring    
15.00-19.00 Inglise keel    
15.00-19.00 Pifagor    
17.00-19.45 Spordiliider    
17.30-19.00 Paranduskoda    
17.45-19.15 Digis´cool ( eesti keelne)    
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor    
       
KOLMAPÄEV 15.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž  
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur  
11.00-12.00 Jooga    
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine    
12.00-13.00 Toolivõimlemine    
12.00-19.00 Eleegia    
12.45-13.30 Puuetega inimeste võimlemine    
14.30-16.00 Pillipunt    
15.00-19.00 Inglise keel    
15.00-19.00 Pifagor    
16.30-19.15 Spordiliider    
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika    
17.45-19.15 Digis´cool    
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete    
       
14.00 Külas sünoptik Taimi Paljak    
NELJAPÄEV 16.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
9.30-10.30 Jooga eakatele ( Külle) Taaskasutustuba  
10.00 Matkaklubi Pediküür  
10.00-12.00 Vanast uus(taaskasutus võimalused) Massaaž  
10.00-12.00 Eesti keel edasijõudnutele    
10.10.-11.11 Jaan Tammsalu loengute sari    
10.30-12.00 Seeniortants "Karikakar"    
11.00-12.00 Vabastav hingamine    
11.30-14.00 Lauamängud    
12.00-19.00 Eleegia    
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele    
13.00-19.00 Pifagor    
14.00-15.30 Vene lauluklubi    
15.00-19.00 Inglise keel    
17.0019.45 Spordiliider    
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor    
       
REEDE 17.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-14.00 Lauatennis Saun  
10.00-12.00 Inglise keel    
10.00-14.00 Male    
11.00-12.00 Jooga    
12.00 - 19.00 Eleegia    
15.00-19.00  Pifagor    
15.00-19.00 Inglise keel     
18.00-19.15 Spordiliider    
       
       
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925


 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  06.11- 10.11.2023
 
ESMASPÄEV 06.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-12.00  Lauatennis Massaaž  
10.00-12.00 Mälu- ja täheelepanu treening ( vene keeles) Pediküür  
10.00-11.30 Saksa keel    
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine    
11.00-13.00 Male    
11.30-13.00 Paranduskoda    
11.30-14.00 Mölkky mängimine    
12.00-19.00 Eleegia    
12.30-14.00 Sugupuu uurimine    
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele    
14.00-16.00 Naisteklubi Nurmenukk    
15.00-17.00 Piccolo    
15.00-19.00 Pifagor     
15.00-19.00 Inglise keel    
16.00-19.15 Digis´cool    
16.30-19.15 Spordiliider    
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika    
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete    
       
       
TEISIPÄEV 07.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-11.30 Lauatennis Taaskasutustuba  
10.00-12.00 Eesti keel algajatele Juuksur
10.00-12.30 Raudrohi Massaaž
11.30-12.30 Linetants    
12.00-13.00 Bowling Mustamäel    
12.00-19.00 Eleegia    
12.30-13.30 Hiina võimlemine    
14.00-16.30 Lapikunstiring    
15.00-19.00 Inglise keel    
15.00-19.00 Pifagor    
17.00-19.45 Spordiliider    
17.30-19.00 Paranduskoda    
17.45-19.15 Digis´cool ( eesti keelne)    
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor    
       
13.30 Reisimuljed    
KOLMAPÄEV 08.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž  
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur  
11.00-12.00 Jooga    
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine    
12.00-13.00 Toolivõimlemine    
12.00-19.00 Eleegia    
12.45-13.30 Puuetega inimeste võimlemine    
14.30-16.00 Pillipunt    
15.00-19.00 Inglise keel    
15.00-19.00 Pifagor    
16.30-19.15 Spordiliider    
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika    
17.45-19.15 Digis´cool    
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete    
       
14.00 Isadepäeva tantsulka    
NELJAPÄEV 09.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
9.30-10.30 Jooga eakatele ( Külle) Taaskasutustuba  
10.00 Matkaklubi Pediküür  
10.00-12.00 Vanast uus(taaskasutus võimalused) Massaaž  
10.00-12.00 Eesti keel edasijõudnutele    
10.10.-11.11 Jaan Tammsalu loengute sari    
10.30-12.00 Seeniortants "Karikakar"    
11.00-12.00 Vabastav hingamine    
11.30-14.00 Lauamängud    
12.00-19.00 Eleegia    
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele    
13.00-19.00 Pifagor    
14.00-15.30 Vene lauluklubi    
15.00-19.00 Inglise keel    
17.0019.45 Spordiliider    
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor    
       
14.30-18.00 Doonoripäev    
REEDE 10.11.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
10.00-12.00 Inglise keel Saun  
10.00-14.00 Male    
11.00-12.00 Jooga    
12.00 - 19.00 Eleegia    
13.00-16.00 Mehed 65+    
15.00-19.00  Pifagor    
15.00-19.00 Inglise keel     
18.00-19.15 Spordiliider    
       
10.00 Isadepäeva maleturniir    
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925


 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  30.10- 03.11.2023
ESMASPÄEV 30.10.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-12.00  Lauatennis Massaaž
10.00-12.00 Mälu- ja täheelepanu treening ( vene keeles) Pediküür
10.00-11.30 Saksa keel  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-13.00 Male  
11.30-13.00 Paranduskoda  
11.30-14.00 Mölkky mängimine  
12.00-19.00 Eleegia  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele  
14.00-16.00 Naisteklubi Nurmenukk  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Pifagor   
15.00-19.00 Inglise keel  
16.15-19.15 Digis´cool  
16.30-19.15 Spordiliider  
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika  
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete  
     
     
TEISIPÄEV 31.10.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.30 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-12.30 Raudrohi Massaaž
11.30-12.30 Linetants Juuksur
12.00-13.00 Bowling Mustamäel  
12.00-19.00 Eleegia  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
14.00-16.30 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Inglise keel  
15.00-19.00 Pifagor  
17.00-19.45 Spordiliider  
17.30-19.00 Paranduskoda  
17.45-19.15 Digis´cool ( eesti keelne)  
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor  
     
KOLMAPÄEV 01.11.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
11.00-12.00 Jooga  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
12.00-13.00 Toolivõimlemine  
12.00-13.30 Raamatusõprade klubi  
12.00-19.00 Eleegia  
12.45-13.30 Puuetega inimeste võimlemine  
14.30-16.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Inglise keel  
15.00-19.00 Pifagor  
16.30-19.15 Spordiliider  
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika  
17.45-19.15 Digis´cool  
18.00 - 20.30 Naiskoor Gaudete  
     
14.00 Hingedepäeva kontsert  
NELJAPÄEV 02.11.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.30-10.30 Jooga eakatele ( Külle) Taaskasutustuba
10.00 Matkaklubi Pediküür
10.00-12.00 Vanast uus(taaskasutus võimalused) Massaaž
10.00-12.00 Eesti keel edasijõudnutele  
10.10.-11.11 Jaan Tammsalu loengute sari  
10.30-12.00 Seeniortants "Karikakar"  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.00-19.00 Eleegia  
12.30-13.30 Seeniortants "Karikakar"  
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-15.30 Vene lauluklubi  
15.00-19.00 Inglise keel  
17.0019.45 Spordiliider  
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor  
     
REEDE 03.11.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-14.00 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-14.00 Male  
10.00-13.30 Keskpäevaklubi  
11.00-12.00 Jooga  
12.00 - 19.00 Eleegia  
15.00-19.00  Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel   
18.00-19.15 Spordiliider  
     
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  23.10- 27.10.2023
 
ESMASPÄEV 23.10.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-12.00  Lauatennis Massaaž  
10.00-12.00 Mälu- ja täheelepanu treening ( vene keeles) Pediküür  
10.00-11.30 Saksa keel    
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine    
11.00-13.00 Male    
11.30-13.00 Paranduskoda    
11.30-14.00 Mölkky mängimine    
12.00-19.00 Eleegia    
12.30-14.00 Sugupuu uurimine    
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele    
14.00-16.00 Naisteklubi Nurmenukk    
15.00-17.00 Piccolo    
15.00-19.00 Pifagor     
15.00-19.00 Inglise keel    
16.15-19.15 Digis´cool    
16.30-19.15 Spordiliider    
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika    
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete    
11.00 Hommikukohv Urmas Paetiga    
10.00-14.00 Šveitsi tervisetoodete müük    
12,30 Maalikunstnik Ludmilla Podolskaja näituse avamine    
TEISIPÄEV 24.10.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-11.30 Lauatennis Taaskasutustuba  
09.30-11.30 Vene naisteklubi Juuksur
10.00-12.30 Raudrohi Massaaž
11.30-12.30 Linetants    
12.00-13.00 Bowling Mustamäel    
12.00-19.00 Eleegia    
12.30-13.30 Hiina võimlemine    
13.30-15.00 Haabersti memmede lauluklubi Nõmmel    
14.00-16.30 Lapikunstiring    
15.00-19.00 Inglise keel    
15.00-19.00 Pifagor    
17.00-19.45 Spordiliider    
17.30-19.00 Paranduskoda    
17.45-19.15 Digis´cool ( eesti keelne)    
       
       
KOLMAPÄEV 25.10.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž  
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur  
11.00-12.00 Jooga    
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine    
12.00-13.00 Toolivõimlemine    
12.00-19.00 Eleegia    
12.45-13.30 Puuetega inimeste võimlemine    
14.30-16.00 Pillipunt    
15.00-19.00 Inglise keel    
15.00-19.00 Pifagor    
16.30-19.15 Spordiliider    
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika    
17.45-19.15 Digis´cool    
18.00 - 20.30 Naiskoor Gaudete    
       
14.00 Külas Tabasalu laulu- ja tantsumemmed    
NELJAPÄEV 26.10.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
9.30-10.30 Jooga eakatele ( Külle) Taaskasutustuba  
10.00 Matkaklubi Pediküür  
10.00-12.00 Vanast uus(taaskasutus võimalused) Massaaž  
10.10.-11.11 Jaan Tammsalu loengute sari    
10.30-12.00 Seeniortants "Karikakar"    
11.00-12.00 Vabastav hingamine    
11.30-14.00 Lauamängud    
12.00-19.00 Eleegia    
12.30-13.30 Seeniortants "Karikakar"    
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele    
13.00-19.00 Pifagor    
14.00-15.30 Vene lauluklubi    
15.00-19.00 Inglise keel    
16.15-19.15 Digis´cool    
17.0019.45 Spordiliider    
       
       
REEDE 27.10.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-14.00 Lauatennis Saun  
10.00-12.00 Inglise keel    
10.00-14.00 Male    
11.00-12.00 Jooga    
12.00 - 19.00 Eleegia    
13.00-16.00 Haabersti Mehed 65+    
15.00-19.00  Pifagor    
15.00-19.00 Inglise keel     
18.00-19.15 Spordiliider    
       
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925
Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  16.10- 20.10.2023
ESMASPÄEV 16.10.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-12.00  Lauatennis Massaaž  
10.00-12.00 Mälu- ja täheelepanu treening ( vene keeles) Pediküür  
10.00-11.30 Saksa keel    
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine    
11.00-13.00 Male    
11.30-13.00 Paranduskoda    
11.30-14.00 Mölkky mängimine    
12.00-13.00 Hingeabi    
12.00-19.00 Eleegia    
12.30-14.00 Sugupuu uurimine    
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele    
14.00-16.00 Naisteklubi Nurmenukk    
15.00-17.00 Piccolo    
15.00-19.00 Pifagor     
15.00-19.00 Inglise keel    
16.15-19.15 Digis´cool    
16.30-19.15 Spordiliider    
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika    
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete    
       
TEISIPÄEV 17.10.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-11.30 Lauatennis Taaskasutustuba  
10.00-12.30 Raudrohi Massaaž
11.30-12.30 Linetants    
12.00-13.00 Bowling Mustamäel    
12.00-13.00 Mälutreening    
12.00-19.00 Eleegia    
12.30-13.30 Hiina võimlemine    
14.00-16.30 Lapikunstiring    
15.00-19.00 Inglise keel    
15.00-19.00 Pifagor    
17.00-19.45 Spordiliider    
17.30-19.00 Paranduskoda    
17.45-19.15 Digis´cool ( eesti keelne)    
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor    
       
KOLMAPÄEV 18.10.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž  
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur  
11.00-12.00 Jooga    
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine    
12.00-13.00 Toolivõimlemine    
12.00-19.00 Eleegia    
13.00-15.00 Pillipunt    
15.00-19.00 Inglise keel    
15.00-19.00 Pifagor    
16.30-19.15 Spordiliider    
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika    
17.45-19.15 Digis´cool    
18.00 - 20.30 Naiskoor Gaudete    
       
14.00 Külas Eesti ufoloog Igor Volke    
NELJAPÄEV 19.10.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
9.30-10.30 Jooga eakatele ( Külle) Taaskasutustuba  
10.00 Matkaklubi Pediküür  
10.00-12.00 Vanast uus(taaskasutus võimalused) Massaaž  
10.10.-11.11 Jaan Tammsalu loengute sari    
10.30-12.00 Seeniortants "Karikakar"    
11.00-12.00 Vabastav hingamine    
11.30-14.00 Lauamängud    
12.00-19.00 Eleegia    
12.30-13.30 Seeniortants "Karikakar"    
13.00-14.00 Võimlemine edasijõudnutele    
13.00-19.00 Pifagor    
14.00-15.30 Vene lauluklubi    
15.00-19.00 Inglise keel    
16.15-19.15 Digis´cool    
17.0019.45 Spordiliider    
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor    
       
REEDE 20.10.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-14.00 Lauatennis Saun  
10.00-12.00 Inglise keel    
10.00-14.00 Male    
11.00-12.00 Jooga    
12.00 - 19.00 Eleegia    
15.00-19.00  Pifagor    
15.00-19.00 Inglise keel     
18.00-19.15 Spordiliider    
       
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925

 

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  25.09-29.09.2023
ESMASPÄEV 25.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.00  Lauatennis Massaaž
10.00-12.00 Mälu- ja täheelepanu treening ( vene keeles) Pediküür
10.00-11.30 Saksakeel  
11.00-12.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-12.30 Puutöö (seenior)  
11.00-13.00 Male  
11.00-19.00 Eleegia  
11.30-14.00 Mölkky mängimine  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
14.00 - 16.00 Naisteklubi Nurmenukk  
15.00-19.00 Pifagor   
15.00-19.00 Inglise keel  
16.00-19.15 Digis´cool  
16.30-19.15 Spordiliider  
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika  
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete  
  14.30 Sugupuu:"Kus kohast on meie perekonnanimed pärit"-Jaan Tagaväli  
TEISIPÄEV 26.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
9.30 - 11.30 Vene naisteklubi  
10.00 - 12.30 Raudrohi Massaaž
11.30-12.30 Linetants Juuksur
12.00-13.00 Bowling Mustamäel  
13.30-15.00 Haabersti memmede lauluklubi  
14.00-16.30 Lapikunstiring  
11.00-19.00 Eleegia  
14.00 - 18.00 Inglise keel  
15.00-19.00 Pifagor  
16.00-19.15 Digis´cool ( eesti keelne)  
17.00-19.45 Spordiliider  
17.30-19.00 Puutöö/nokitsemine/asjade parandamine  
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor  
     
KOLMAPÄEV 27.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00 - 12.00 Inglis keel  Juuksur
11.00- 12.00 Jooga  
12.00-13.00 Toolivõimlemine  
13.00-15.00 Pillipunt  
13.30 - 15.00 Vene lauluklubi  
11.00-19.00 Eleegia  
15.00-19.00 Inglise keel  
15.00-19.00 Pifagor  
16.00-19.00 Digis´cool  
16.30-19,15 Spordiliider  
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika  
18.00 - 20.30 Naiskoor Gaudete  
     
14.00 Kohtumine dr Viktor Vassiljeviga  
NELJAPÄEV 28.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.30-10.30 Jooga eakatele ( Külle) Taaskasutustuba
10.00 Matkaklubi Pediküür
10.00-12.00 Vanast uus(taaskasutus võimalused)  
10.30-12.00 Seeniortants "Karikakar"  
11.00-14.00 Eleegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel  
17.30-19.00 Spordiliider  
16.00-19.15 Digis´cool  
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor  
     
REEDE 29.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-14.00 Lauatennis Pediküür
10.00 - 12.00 Inglis keel  Saun
10.00-14.00 Male  
11.00-12.00 Jooga  
11.00 - 19.00 Eleegia  
15.00-19.00  Pifagor  
18.00-19.15 Spordiliider  
     
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925


Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  18.09-22.09.2023
Infoks meile
ESMASPÄEV 18.09.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-11.00  Lauatennis Massaaž  
10.00-12.00 Mälu- ja täheelepanu treening ( vene keeles) Pediküür  
10.00-11.30 Saksakeel    
10.00-11.00 Vabastav hingamine    
11.00-12.30 Puutöö (seenior)    
11.00-13.00 Male    
11.00-19.00 Eleegia    
11.30-14.00 Mölkky mängimine    
12.00-13.00 Hingeabi    
12.30-14.00 Sugupuu uurimine    
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele    
14.00 - 16.00 Naisteklubi Nurmenukk    
15.00-19.00 Pifagor     
15.00-19.00 Inglise keel    
16.00-19.15 Digis´cool    
16.30-19.15 Spordiliider    
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika    
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete    
       
TEISIPÄEV 19.09.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba  
9.30 - 11.30 Vene naisteklubi  
10.00 - 12.30 Raudrohi Massaaž
11.30-12.30 Linetants Juuksur  
12.00-13.00 Bowling Mustamäel    
14.00-15.00 Lapikunstiring    
11.00-19.00 Eleegia    
14.00 - 18.00 Inglise keel    
15.00-19.00 Pifagor    
16.00-19.15 Digis´cool ( eesti keelne)    
17.00-19.45 Spordiliider    
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor    
       
KOLMAPÄEV 20.09.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž  
10.00 - 12.00 Inglis keel    
11.00- 12.00 Jooga Juuksur  
13.00-15.00 Pillipunt    
13.30 - 15.00 Vene lauluklubi    
11.00-19.00 Eleegia    
15.00-19.00 Inglise keel    
15.00-19.00 Pifagor    
16.00-19.00 Digis´cool    
16.30-19,15 Spordiliider    
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika    
18.00 - 20.30 Naiskoor Gaudete    
       
14.00 Kirjanik ja maailmarändur Lembe Mõtus    
NELJAPÄEV 21.09.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
9.30-10.30 Jooga eakatele ( Külle) Taaskasutustuba  
10.00 Matkaklubi Pediküür 13.00 Juubilarid
10.00-12.00 Heegeldamise-kudumisering    
10.30-12.00 Seeniortants "Karikakar"    
11.00-14.00 Eleegia    
11.00-12.00 Vabastav hingamine    
11.30-14.00 Lauamängud    
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele    
13.00-19.00 Pifagor    
15.00-19.00 Inglise keel    
17.30-19.00 Spordiliider    
16.00-19.15 Digis´cool    
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor    
       
REEDE 22.09.2023  
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:  
09.00-14.00 Lauatennis Pediküür  
10.00 - 12.00 Inglis keel    
10.00-14.00 Male Saun  
11.00-12.00 Jooga    
11.00 - 19.00 Eleegia    
13.00 - 16.00 Mehed 65+    
15.00-19.00  Pifagor    
18.00-19.15 Spordiliider    
       
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925


Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  11.09-15.09.2023
ESMASPÄEV 11.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.00  Lauatennis Massaaž
10.00-12.00 Mälu- ja täheelepanu treening ( vene keeles) Pediküür
10.00-11.30 Saksakeel  
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
11.00-12.30 Puutöö (seenior)  
11.00-13.00 Male  
11.00-19.00 Eleegia  
11.30-14.00 Mölkky mängimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
15.00-19.00 Pifagor   
15.00-19.00 Inglise keel  
16.00-19.15 Digis´cool  
16.30-19.15 Spordiliider  
17.00-19.31 Võimlemisklubi Jaanika  
18.00-20.00 Naiskoor Gaudete  
     
TEISIPÄEV 12.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00 - 12.30 Raudrohi Massaaž
11.30-12.30 Linetants Juuksur
12.00-13.00 Bowling Mustamäel  
13.30-15.00 Haabersti Memmede lauluklubi  
13.30-15.00 Jooga  
14.00-15.00 Lapikunstiring  
11.00-19.00 Eleegia  
14.00 - 18.00 Inglise keel  
15.00-19.00 Pifagor  
16.00-19.15 Digis´cool ( eesti keelne)  
17.00-19.45 Spordiliider  
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor  
     
KOLMAPÄEV 13.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
11.00- 12.00 Jooga Juuksur
13.00-15.00 Pillipunt  
11.00-19.00 Eleegia  
15.00-19.00 Inglise keel  
15.00-19.00 Pifagor  
16.00-19.00 Digis´cool  
16.30-19,15 Spordiliider  
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika  
     
     
     
14.00 Külaline pilli-, laulu- ja naljamees Leo Mürkhein  
NELJAPÄEV 14.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.30-10.30 Jooga eakatele ( Külle) Taaskasutustuba
10.00 Matkaklubi Pediküür
10.00-12.00 Heegeldamise-kudumisering  
10.30-12.00 Seeniortants "Karikakar"  
11.00-14.00 Lauamängud  
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Eleegia  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel  
17.30-19.00 Spordiliider  
16.00-19.15 Digis´cool  
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor  
     
     
     
REEDE 15.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.30 Lauatennis Pediküür
10.00-14.00 Male Saun
11.00-12.00 Jooga  
12.00-13.30 Vene Lauluklubi  
14.00-16.00 Lauatennis  
11.00-19.00 Eleegia  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00  Pifagor  
18.00-19.15 Spordiliider  
     
     
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan 04.09-08.09.2023
ESMASPÄEV 04.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.00 Lauatennis Massaaž
10.00-12.00 Mälu- ja täheelepanu treening ( vene keeles) Pediküür
11.00-13.00 Male  
11.00-19.00 Eleegia  
11.30-14.00 Mölkky mängimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
14.00-16.00 Naisteklubi Nurmenukk  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel  
16.00-19.15 Digis´cool  
16.30-19.15 Spordiliider  
TEISIPÄEV 05.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-12.00 Käsitööklubi Raudrohi Massaaž
11.30-12.30 Linetants Juuksur
12.00-13.00 Bowling Mustamäel  
13.30-15.00 Jooga  
14.00-15.00 Lapikunstiring  
11.00-19.00 Eleegia  
15.00-19.00 Pifagor  
16.00-19.15 Digis´cool ( eesti keelne)  
17.00-19.45 Spordiliider  
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor  
     
KOLMAPÄEV 06.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
11.00-19.00 Eleegia Juuksur
15.00-19.00 Inglise keel  
15.00-19.00 Pifagor  
16.00-19.00 Digis´cool  
16.30-19,15 Spordiliider  
17.00-19.30 Võimlemisklubi Jaanika  
19.30-20.30 Jooga  
     
     
     
14.00 Külas  ansambel "Kortsuliigutajad"  
NELJAPÄEV 07.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.30-10.30 Jooga eakatele ( Külle) Taaskasutustuba
10.00 Matkaklubi Pediküür
10.00-12.00 Heegeldamise-kudumisering  
10.00 Raamatusõprade klubi  
11.30-14.00 Lauamängud  
11.00-19.00 Eleegia  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
17.30-19.00 Spordiliider  
15.00-19.00 Inglise keel  
16.00-19.15 Digis´cool  
17.00-19.45 Spordiliider  
18.00-20.30 Türnpu Meeskoor  
     
     
REEDE 08.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.30 Lauatennis Pediküür
10.00-14.00 Male Saun
12.00-13.30 Jooga  
12.00-13.30 Vene Lauluklubi  
14.00-16.00 Lauatennis  
11.00-19.00 Eleegia  
13.00-15.30 Haabersti Mehed 65+  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
18.00-19.15 Spordiliider  
     

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  28.08-01.09.2023
ESMASPÄEV 28.08.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.00 Lauatennis Massaaž
11.30-14.00 Mölkky Pediküür
14.00-16.00 Naisteklubi Nurmenukk  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.00 Pifagor  
     
TEISIPÄEV 29.08.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-11.00 Jooga Massaaž
17.00-19.00 Pifagor Juuksur
18.00-20.30 Türnpu  
17.30-20.30 Spordiliider  
     
KOLMAPÄEV 30.08.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
16.30-19.00 Spordiliider Massaaž
17.00-19.00 Pifagor Juuksur
19.30-20.30 Jooga  
     
14.00 Nõmme Pärimuskooli pärimusmuusikaansambel DEV`TERA  
NELJAPÄEV 31.08.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-11.00 Jooga Massaaž
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
11.00-14.00 Lauamängud Pediküür
17.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.00 Pifagor  
18.00-20.30 Türnpu  
     
REEDE 01.09.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.30 Lauatennis Pediküür
12.00-13.30 Jooga Saun
12.00-13.30 Vene Lauluklubi  
14.00-16.00 Lauatennis  
18.00-20.00 Spordiliider  
     
     
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  21.08-25.08.2023
ESMASPÄEV 21.08.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-12.00 Lauatennis Massaaž
11.30-14.00 Mölkky Pediküür
12.00 Hingeabi  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.00 Pifagor  
     
TEISIPÄEV 22.08.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
09.30-11.30 Vene naisteklubi Massaaž
10.00-11.00 Jooga Juuksur
18.00-20.30 Türnpu meeskoor  
     
KOLMAPÄEV 23.08.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
11.00 Õmblusring Massaaž
16.30-19.00 Spordiliider Juuksur
17.00-19.00 Pifagor  
     
14.00 Õuekohvik Pirita rahvapilliansambel  
NELJAPÄEV 24.08.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-11.00 Jooga Taaskasutustuba
10.00 Matkaklubi Pediküür
11.00-14.00 Lauamängud  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.00-19.00 Pifagor  
18.00-20.30 Türnpu meeskoor  
     
REEDE 25.08.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
09.00-13.30 Lauatennis Pediküür
    Saun
     
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  22.05-26.05.2023
ESMASPÄEV 22.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.00 Vabastav hingamine Pediküür
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
10.00-11.30 Saksa keel  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-20.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 23.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Massaaž
11.00-19.00 Elegia Juuksur
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Jooga  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
13.30- 15.00 Haabersti memmed  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
15.00-19.00 Pifagor  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
KOLMAPÄEV 24.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
11.15-12.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Paul Ruudi kergemuusikakoor- õuekohvik  
NELJAPÄEV 25.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring  
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar Pediküür
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
REEDE 26.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-13.00 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-14.00 Arvutiring (vene keeles)  
13.00-16.00 Mehed 65+  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925

 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  15.05-19.05.2023
ESMASPÄEV 15.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.00-13.00 Hingeabi  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.30 Naisteklubi Nurmenukk  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool  
16.30-20.00 Spordiliider  
17.00-19.30 Iluvõimlejad  
18.00.20.00 Naiskoor Gaudete  
TEISIPÄEV 16.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-11.00 Lauatennis Taaskasutustuba
10.00-13.00 Käsitööklubi Raudrohi Massaaž
11.00-19.00 Elegia Juuksur
11.30-12.30 Linetants  
12.00-13.00 Bowling Mustamäe  
12.00-13.00 Jooga  
12.30-13.30 Hiina võimlemine  
14.30-17.00 Lapikunstiring  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-18.00 Inglise keel rent  
17.30-20.30 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
9.30 Tervisenõustamine koos kehakoostise mõõtmisega  
14.00 Terviseteisipäev - kepikõnd  
     
KOLMAPÄEV 17.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00-12.30 Õmblusring Massaaž
10.00-12.00 Inglise keel Juuksur
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-19.00 Elegia  
11.15-12.00 Toolivõimlemine  
13.30-15.00 Vene lauluklubi  
13.30-15.00 Pillipunt  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.30-19.00 Spordiliider  
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
19.15-20.15 Jooga  
14.00 Õuekohviku hooaja avamine               Esineb Tallinna politseiorkestri diksiländ ansambel  
NELJAPÄEV 18.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
10.00 Matkaklubi Taaskasutustuba
10.00-13.00 Heegeldamis- ja kudumisring Massaaž
10.30-12.30 Seeniortants Karikakar Pediküür
11.00-12.00 Vabastav hingamine  
11.00-19.00 Elegia  
11.30-14.00 Lauamängud  
12.30-13.30 Eakate jooga  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
14.00-16.00 Seltskonnatatnts  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-19.00 Digi'sCool   
17.30-19.00 Iluvõimlejad  
17.30-19.00 Spordiliider  
18.00-20.00 Türnpu meeskoor  
REEDE 19.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-13.30 Lauatennis Saun
10.00-12.00 Inglise keel  
10.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
12.00-13.00 Arvutiring (eesti keeles)  
12.00-13.00 Jooga  
13.00-14.00 Arvutiring (vene keeles)  
14.00-16.00 Lauatennis  
15.00-19.00 Pifagor  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
17.00-20.00 Spordiliider  
TEENUSED E-R 9.00-17.00
NÕUSTAMINE
VERERÕHU MÕÕTMINE
KAALUMINE
INTERNETIPUNKT
DUŠŠI KASUTAMINE
PESU PESEMINE
JUUKSUR JA MASSAAŽ EELREGISTREERIMISEGA Tel: 56242925


 

Haabersti Päevakeskus
Nädalaplaan  8.05-12.05.2023
ESMASPÄEV 8.05.2023
KELLAAEG: RINGID: TEENUSED:
9.00-12.00 Lauatennis Massaaž
10.00-11.30 Saksa keel Pediküür
10.00-11.00 Vabastav hingamine  
10.00-11.00 Seenioride tervendav võimlemine  
11.00-12.00 Mälu ja tähelepanu (vene)  
11.00-13.30 Male  
11.00-19.00 Elegia  
11.15-12.00 Toolivõimlemine  
11.30-13.00 Puutöö seenioridele  
11.30-14.00 Mölkky  
12.30-14.00 Sugupuu uurimine  
13.00-14.00 Tervisevõimlemine edasijõudnutele  
13.00-19.00 Pifagor  
15.00-17.00 Piccolo  
15.00-19.00 Inglise keel rent  
16.00-18.30 Digi'sCool