Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Haabersti päevakeskus kutsub jõulukontserditele

Haabersti päevakeskus kutsub jõulukontserditele

Jõulukuu on Haabersti päevakeskuses tegevusi täis ning pakub külastajatele mitmekülgset tegevust ja meelelahutust. Huvilised saavad külastada näitust „Niidist kunstini“, toimuvad tasuta jõulukontserdid ning käsitööna valminud jõulukaartide müük. Samuti saavad päevakeskuse külastajad täiendada oma jõululauda või kingikotti Hiiumaal valmistatud toodetega.

Jõulukuu on Haabersti päevakeskuses tegevusi täis ning pakub külastajatele mitmekülgset tegevust ja meelelahutust. Huvilised saavad külastada näitust „Niidist kunstini“, toimuvad tasuta jõulukontserdid ning käsitööna valminud jõulukaartide müük. Samuti saavad päevakeskuse külastajad täiendada oma jõululauda või kingikotti Hiiumaal valmistatud toodetega.
 
Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov sõnas, et Haabersti päevakeskuses jätkub tegevust igale maitsele ja vanusele. „Jõulukuul on võimalik osa saada kaunitest jõulukontserditest, külastada näitust ning täiendada oma jõululauda või kingkotti meelepäraste toodetega,“ rääkis Siljanov ning kutsus huvilisi Haabersti päevakeskusesse. „Kontserdid on tasuta ja kõik huvilised oodatud,“ lisas linnaosavanem.
 
Kolmapäeval, 14. detsembril kell 14.00 toimub päevakeskuses jõulukontsert, kus külastajatele esineb meesansambel Vikero.
 
Neljapäeval, 15. detsembril kell 10.10-11.11 on huvilistel võimalik osa saada EELK Tallinna Jaani koguduse õpetaja praost Jaan Tammsalu loengusarjast „Hoolt kanda ka hinge eest“. Algusega kell 12.00 toimub käsitööna valminud jõulukaartide müük ning kell 12.00-15.00 on huvilistel võimalus päevakeskuses osa saada terviseneljapäevast. Toimub Südameapteegi proviisori vastuvõtt ning kell 14.00-15.00 on huvilistel võimalik mõõta veresuhkrut. Proviisori vastuvõtule ja veresuhkru mõõtmisele on vajalik eelnev registreerimine telefonil 56242925.
 
Kolmapäeval, 21. detsembril kell 12.00-16.00 toimub Haabersti päevakeskuses Hiiumaa Köök ja Pagar toodete müük. Köök ja Pagar toob pealinlaste jõululauale panekuks Hiiumaa sülti ja pasteeti, jõulukeeksi, leiba-saia, piparkooke ja palju muud maitsvat, mida tavapäraselt saab ainult Hiiumaal poodidest.
 
Kolmapäeval, 21. detsembril kell 13.30 toimub päevakeskuses käsitööna valminud jõulukaartide müük ning kell 14.00 on kõik huvilised oodatud jõulukontserdile, kus jõulukavaga esineb Türnpu Meeskoor. Mõtisklusi jagab laulude vahele EELK Tallinna Jaani koguduse õpetaja praost Jaan Tammsalu.
 
Lisaks on 30. jaanuarini võimalik Haabersti päevakeskuses külastada Riho Toomra näitust "Niidist kunstini".  Riho Toomra õppis kuduma igavuse peletamiseks teismelisena vanaema kõrvalt. Vahelduva eduga on ta oma vaba aega tänapäevani selle tegevusega sisustanud. Kuna protsess on võrdlemisi aeganõudev, tuli ka seda näitust kaua oodata. Kudumine on väga aeganõudev – ühe suurema töö valmimiseks kulub mitmeid kuid ja seetõttu on näitusel väljas töid läbi mitme aastakümne. Näitust on seni eksponeeritud erinevates galeriides nii Eestis, Lätis, Leedus kui Hollandis ja Zürichis.
 
Haabersti päevakeskus asub Väike-Õismäel Õismäe tee 24.