Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Haaberstis otsitakse taas linnaosa kaunimat koduaeda

Haabersti linnaosavalitsus on kuulutanud välja konkursi „Haabersti kaunim koduaed 2022“. Konkursile oodatakse kandideerima nii erakinnistu omanikke kui ka korteriühistuid.

Haabersti linnaosavanema Oleg Siljanovi sõnul on konkursi eesmärgiks tõsta esile linnaosa kauneid, korrastatud ja isikupäraseid koduaedu ning hoove ja tunnustada nende omanikke. „Kaunid koduaiad ning hoovid on linna ehteks pakkudes silmailu ning innustust ja inspiratsiooni teistelegi,“ ütles linnaosavanem. 

Konkursil osalemiseks tuleb saata vähemalt kolm fotot oma aiast, puhkealast või mõnest lahedast aiaideest e-posti aadressile Haabersti@tallinnlv.ee Lisaks fotodele tuleb kirjutada, kus koduaed asub, esitaja nimi ja telefoninumber. Kellegi teise esitamiseks konkursile peab olema kinnistuomaniku nõusolek.

Kaunima koduaia valib esitatud kandidaatide seast välja komisjon, kes hindab aia üldist heakorda, haljastust, terviklikku ruumi mõju ning väikevorme nagu piirded, väravad, valgustus jmt. Samuti hinnatakse stiilsust, originaalsust ja leidlikkust.

Fotosid koduaedadest ja hoovidest oodatakse kuni 20. augustini. Konkursi võitjad avalikustatakse ja autasustatakse septembris 2022.

 

Konkursi ´´Haabersti kaunim koduaed 2022´´ korraldamine

3.1 Konkursi eesmärgiks on valida välja linnaosa kaunim hoov/koduaed.

3.2 Hindamisel võetakse arvesse järgmisi kriteeriume:

3.2.1 aia üldist heakorda, haljastust, terviklikku ruumimõju ning väikevorme nagu piirded, väravad, valgustus ja muu;

3.2.2 hinnatakse stiilsust, originaalsust ja leidlikkust.

3.3 Võistlusel osalemiseks tuleb saata vähemalt kolm fotot oma aiast, grilli- või puhkealast või mõnest lahedast aiaideest e-posti aadressile Haabersti@tallinnlv.ee. Lisaks fotodele tuleb kirjutada, kus koduaed asub, esitaja nimi ja telefoninumber. Kellegi teise esitamiseks konkursile peab olema kinnistuomaniku nõusolek.

3.4 Fotosid esitades annab fotode autor korraldajale õiguse seda kasutada konkursi kommunikatsiooniks näiteks sotsiaalmeedias või muudes meediakanalites. Oma osalemisega annab konkursist osavõtja korraldajale täieliku õiguse kõiki konkursile esitatud fotosid oma töös edaspidi kasutada, viidates foto autorile.

3.5 Korraldaja ei võta vastutust esitatud tööde autorluse ega teiste andmete õigsuse eest.

3.6 Korraldustoimkond selgitab hindamistulemuste alusel konkursi võitja ja esitab linnaosa vanemale kinnitamiseks.

3.7 Konkursi tulemused kinnitab linnaosa vanem korraldusega ning need avalikustatakse linnaosa valitsuse veebilehel, Facebooki lehel ja ajalehes Haabersti.

3.8 Konkursi võitjaid avalikustatakse septembris 2022 ning autasustatakse linnaosa valitsuse tänukirja ning meenega.

3.9 Korraldajal on õigus anda välja eriauhindu.

3.10 Korralduskomisjonil on õigus jätta võitja välja kuulutamata, kui osaleja on rikkunud konkursi tingimusi või konkursi korraldaja on tagasi lükanud kõik pakkumised.

3.11 Linnaosa valitsus jätab endale õiguse teha konkursi tingimustes muudatusi. Konkursi muudatused avalikustatakse enne konkursi tähtaja lõppu Haabersti Linnaosa Valitsuse veebilehel, lisaküsimuste korral võtta ühendust telefoninumbril 6 404 800.