Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Huvialaringid

Huvialaringid

Info saamiseks helista infosse tel 6579872  või 56242925

või saada e-kiri: paevakeskus@haabersti.ee

Hoiame üksteist ja oleme terved!



 

HAABERSTI PÄEVAKESKUSE RINGID 2023/2024

ESMASPÄEV

  • Lauatennis- kell 9.00-11.00, juhendaja Milvi Rohumaa
  • Saksa keel - kell 10.00-11.30, juhendaja Tatjana Dominica Muna
  • Mälu ja tähelepanu parendamine(vene keeles) - kell 10.00-12.00, Pifagor 
  • Vabastav hingamine -kell 10.00-11.00 juhendaja Reet Lipandi 
  • Seenioride tervendav võimlemine - kell 11.00-12.00, juhendaja Kai Ilp 
  • Male - kell 11.00-13.00
  • Mölky - kell 11.30-14.00, juhendaja Luule Mihhailova
  • Puutöö seenioridele- kell 11.30-13.00, juhendaja Argo Aruvald 
  • Eakate hingeabirühm - kell 12.00-13.30, iga kuu 3 esmaspäev, juhendaja Peeter Krall
  • Tervisevõimlemine edasijõudnutele - kell 13.00-14.00, juhendaja Eve Ello
  • Naisteklubi -kell 14.30-16.30, iga kuu 2 ja 4 esmaspäeval. Juhendaja Olga Kala 
  • Piccolo koor - kell 15.00-17.00, juhendab Aarne Männik
  • Naiskoor Gaudete - kell 18.00-20.00, dirigent Mait Männik 

TEISIPÄEV

  • Lauatennis - kell 09.00-11.00, juhendaja Milvi Rohumaa
  • Vene naisteklubi - kell 9.30-11.30 iga kuu 1 ja 3 teisipäeval
  • Käsitööklubi Raudrohi -kell 10.00-12.30, juhendaja Lembe Sihvre 
  • Hiina võimlemine - kell 12.30-13.30, juhendaja Riina Hein 
  • Linetants - kell 11.30-12.30, juhendaja Lea Salvet
  • Mälu- ja tähelpanu treening ( eesti keeles)- kell 12.00-13.00  iga kuu 1 ja 3 teisipäeval. Juhendaja Reet Trei 
  • Bowling Mustamäe - kell 12.00-13,00, juhendaja Galina Astafjeva 
  • Eakate jooga - kell 13.30-15.00, juhendaja Jekaterina Jakovleva
  • Haabersti Memmede Lauluklubi - kell 13.30-15.00, juhendaja Inda Kõiva
  • Lapikunstiring - kell 14.00-15.00, juhendaja Mare Henno 
  • Puutööring- kell 17.30-19.00 , juhendaja Argo Aruvald 
  • Türnpuu nimeline meeskoor - kell 18.00-20.30 , dirigendid Ene Kangron, Tõnu Kangron

KOLMAPÄEV

  • Õmblusring - kell 10.00-12.30, juhendaja Elma Tikker
  • Inglise keel I rühm - kell 10.00-11.30, juhendaja Elena Topolya 
  • Seenioride tervendav võimlemine - kell 11.00-12.00, juhendab Kai Ilp 
  • Toolivõimlemine - kell 12.15-13.00, juhendaja Kai Ilp
  • Pillimängu punt - kell 13.30-15.00, 
  • Naiskoor Gaudete - kell 18.00-20.00, dirigent Mait Männik
  • Jooga -kell 19.30-20.30

NELJAPÄEV

  • Matkaklubi - kell 10.00, juhendaja Taimi Kippel
  • Eesti keel - 10.00-12.00, juhendaja Sirje Jaup 
  • Heegeldamis- ja kudumisring - kell 10.00-12.30, juhendaja Juta Kuuse
  • Jaan Tammsalu loengud- 10.10-11.11 juhendaja Jaan Tammsalu
  • Seeniortants "Karikakar"- kell 10.30-12.00, juhendaja Evi Tomingas 
  • Vabastav hingamine- kell 10.00-11.00, juhendaja Reet Lipandi 
  • Lauamängud - kell 11.00-14.00, juhendaja Luule Mihhailova
  • Tervisevõimlemine edasijõudnutele - kell 13.00-14.00, juhendab Eve Ello 
  • Jooga eakatele -kell 13.30-14.30, juhendaja Külle Kordemets, 
  • Türnpuu nimeline meeskoor - kell 18.15-20.30 , dirigendid Ene Kangron, Tõnu Kangron

 REEDE

  • Lauatennis - kell 09.00-11.30, juhendaja Milvi Rohumaa
  • Inglise keel II rühm - kell 10.00-12.00, juhendaja Elena Topolya
  • Male - kell 10.00-13.30, juhendaja Gennadi Pavlov
  • Jooga - 12.00-13.30, juhendaja Jekaterina Jakovleva
  • Vene lauluklubi- kell 12.00-13.30, juhendaja Natalja Volodina
  • Arvutiring ( eesti keeles) -12.00-13.00
  • Arvutiring ( vene keeles) - 13.00-14.00
  • Mehed 65+ - kell 13.00-15.30, iga kuu 1 ja 3 reede. Juhendaja Ants Laasfeld 
  • Lauatennis -kell 14.00-16.00








 

HAABERSTI PÄEVAKESKUSE RINGID 2022/2023