Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Huvialaringid

Hea Päevakeskuse külastaja!

Info saamiseks helista infosse tel 6579872  või 56242925

või saada e-kiri: paevakeskus@habsot.eu

Hoiame üksteist ja oleme terved!

HAABERSTI PÄEVAKESKUSE RINGID 2022/2023

ESMASPÄEV

  • Saksa keel - kell 10.00-11.30, juhendaja Tatjana Dominica Muna, alustab 05.09.2022
  • Mälu ja tähelepanu parendamine(vene keeles) - kell 10.00-12.00, Pifagor
  • Male - kell 11.00-13.30, juhendaja Gennadi Pavlov, alustab 05.08.2022
  • Seenioride tervendav võimlemine - kell 11.00-12.00, juhendaja Kai Ilp, alustab 05.09.2022
  • Mölky - kell 11.30-14.00, juhendaja Luule Mihhailova, alustab 04.08.2022
  • Eakate hingeabirühm - kell 12.00-13.30, iga kuu 3 esmaspäev, juhendaja Peeter Krall, alustab 15.08.2022
  • Tervisevõimlemine edasijõudnutele - kell 13.00-14.00, juhendaja Eve Ello, alustab 05.09.2022
  • Naisteklubi -kell 14.30-16.30, iga kuu 2 ja 4 esmaspäeval. Juhendaja Olga Kala, alustab 08.08.2022
  • Piccolo koor - kell 15.00-17.00, juhendab Aarne Männik, alustab oktoobris
  • Naiskoor Gaudete - kell 18.00-20.00, dirigent Mait Männik, alustab septembris

TEISIPÄEV

  • Käsitööklubi Raudrohi -kell 10.00-12.30, juhendaja Lembe Sihvre, alustab septembris
  • Hiina võimlemine - kell 12.30-13.30, juhendaja Riina Hein, alustab oktoobris
  • Linetants - kell 11.30-12.30, juhendaja Lea Salvet, alustab 30.08.2022
  • Mälutreening - kell 11.00-12.00,  iga kuu 1 ja 3 teisipäeval. Juhendaja Reet Trei, alustab 04.10.2022
  • Bowling Mustamäe - kell 12.00-14.00, juhendaja Galina Astafjeva, alustab 05.09.2022
  • Lauatennis - kell 12.30-15.00, juhendaja Milvi Rohumaa, alustab 12.08.2022
  • Eakate jooga - kell 14.00-15.00, juhendaja Jekaterina Jakovleva, aluatab 06.09.2022
  • Lapikunstiring - kell 14.30-17.00, juhendaja Mare Henno, alustab 02.08.2022
  • Haabersti Memmede Lauluklubi - kell 13.30-15.00, juhendaja Inda Kõiva, alustab 06.09.2022
  • Türnpuu nimeline meeskoor - kell 18.15-20.30 , dirigendid Ene Kangron, Tõnu Kangron

KOLMAPÄEV

  • Õmblusring - kell 10.00-12.30, juhendaja Elma Tikker, alustab 17.08.2022
  • Inglise keel I rühm - kell 10.00-11.30, juhendaja Elena Topolya, alustab 21.09.2022
  • Seenioride tervendav võimlemine - kell 11.00-12.00, juhendab Kai Ilp, alustab 07.09.2022
  • Toolivõimlemine - kell 12.15-13.00, juhendaja Kai Ilp, alustab 17.09.2022
  • Naiskoor Gaudete - kell 18.00-20.00, dirigent Mait Männik, alustab septembris

NELJAPÄEV

  • Heegeldamis- ja kudumisring - kell 10.00-12.30, juhendaja Juta Kuuse, alustab oktoobris
  • Matkaklubi - kell 10.00, juhendaja Taimi Kippel
  • Seeniortants "Karikakar"- kell 10.30-12.30, juhendaja Evi Tomingas, alustab septembris
  • Lauamängud - kell 11.30-14.00, juhendaja Luule Mihhailova, alustab 04.08.2022
  • Tervisevõimlemine edasijõudnutele - kell 13.00-14.00, juhendab Eve Ello
  • Türnpuu nimeline meeskoor - kell 18.15-20.30 , dirigendid Ene Kangron, Tõnu Kangron

 REEDE

  • Lauatennis - kell 09.00-11.30, juhendaja Milvi Rohumaa, alustab 12.08.2022
  • Jooga - 10.00-11.00, juhendaja Jekaterina Jakovleva, alustab septembrist
  • Inglise keel II rühm - kell 10.00-12.00, juhendaja Elena Topolya, alustab 21.09.2022
  • Male - kell 10.00-13.30, juhendaja Gennadi Pavlov, alustab 05.08.2022
  • Vene lauluklubi - kell 12.00-13.30, juhendaja Natalja Volodina, alustab 02.09.2022
  • Mehed 65+ - kell 13.00-15.30, iga kuu 1 ja 3 reede. Juhendaja Ants Laasfeld, alustab 02.08.2022

 

 

 

 

Viimati muudetud 04.08.2022