Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Rühmad ja õpetajate kontaktid

Kullatükid (kuni 3a)

Rühm on avatud 8.00 - 18.00
Õpetajad: 
Mare Sigur
e-post: Mare.Sigur@haraka.edu.ee
Annika Truumaa
e-post: Annika Truumaa@haraka.edu.ee
Õpetaja abi: Karen Univer
Rühma telefon: 53 335 975

Särasilmad (3 - 4a)

Rühm on avatud 7.00 - 19.00 - valverühm
Õpetajad:
Raili Rihter
e-post: Raili.Rihter@haraka.edu.ee
Katrin Haab
e-post: Katrin.Haab@haraka.edu.ee
Õpetaja abi: Annika Väli
Rühma telefon:  53 897 514  

Siiruviirud (4 - 6a)

Rühm on avatud 7.30 - 18.00
Õpetajad: 
Katrin Jüris
e-post: Katrin.Jyris@haraka.edu.ee
Eive Kabel
e-post: Eive.Kabel@haraka.edu.ee 
Õpetaja abi: Marge Raudmäe
Rühma telefon: 51 905 445  

Sillerdajad (6 - 7a) 

Rühm on avatud 7.30 - 18.00 
Õpetajad: 
Ruth Rungi
e-post: Ruth.Rungi@haraka.edu.ee
Helen Viitong
e-post: Helen.Viitong@haraka.edu.ee
Õpetaja abi: Raili Raud
Rühma telefon: 53 726 248

Muusikaõpetaja Virve-Ingrid Lige
Liikumisõpetaja Margit Kleius, e-post: Margit.Kleius@haraka.edu.ee

Viimati muudetud 02.06.2022