Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Ole koolis - Stay Tuned! Tegevuste rakendamine koolist väljalangemise ennetamiseks

Ole koolis - Stay Tuned! Tegevuste rakendamine koolist väljalangemise ennetamiseks

Tegemist on URBACT II välisprojekti „Lapsevanemate kaasamine koolist väljalangemise ennetamiseks – PREVENT“ jätkuprojektiga, milles jätkatakse PREVENT projekti kogemuste jagamist seoses lapsevanemate kaasamisega koolist väljalangemise ennetamisel ning partnerlinnade ja koolide jaoks vajalike heade praktikate rakendamist. 

URBACT III projekt "Ole koolis - Stay Tuned" pakub tuge ennetamise ja varjase märkamisega seotud ülelinnaliste ja koolide tegevuste kavandamisel ja elluviimisel. Projekti töörühm planeerib koolist väljalangemise ennetamise meetmeid, mis võtavad arvesse individuaalset, sotsiaalset, kooli ja linna tasandit ning teeb koostööd erinevate sihtgruppidega. Projektis osalevad järgmised Tallinna koolid: Tallinna 21. Kool, Tallinna Kunstigümnaasium, Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, Tallinna Pae Gümnaasium, Tallinna Pääsküla Kool, Tallinna Südalinna Kool ja Tallinna Ühisgümnaasium ning Tallinna Õppenõustamiskeskus.

Projektis osalevad üheksa riigi linnad: Gent, Tallinn, Gothenburg, Berliin, Nantes, Aveiro, Barcelona ja Sofia linn ning Ampelokipi-Menemeni omavalitsus. Projekti I etapi kestus oli 10.10.2016–10.04.2017 ja II etapi kestus on 02.06.2017-02.06.2019.

Projekti koduleht: http://urbact.eu/stay-tuned 

 

 

 

Early Identification Model

Märkamise mudel

Hea Sõna Raamat

Projekti kajastav artikkel Õpetajate Leht 03.05.2019

Lisainfo:                                     
Viivi Lokk
[email protected]
640 4549

Kadri Ausmaa
[email protected]
640 4979

URBACT Stay Tuned.JPG URBACT.JPG EL logo.jpg

 

Viimati muudetud 11.07.2022