Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Sobitusrühmad

  • Lisaks erivajaduseta lastele võetakse rühma keha-, kõne-, meele-, intellektipuudega, raske somaatilise haigusega, psüühika- või autismispektri häirega lapsi.
  • Rühmas on laste suurim lubatud arv, vastavalt erivajadusega laste arvule kolme võrra väiksem kui teistes lasteasutuse rühmades iga erivajadusega lapse kohta.

Sobitusrühmad Tallinna munitsipaallasteaedades  

 

Eesti õppekeelega sobitusrühmad

Vene õppekeelega sobitusrühmad

Põhja-Tallinn

Tallinna Heleni Kool, 5 rühma
Ehte 7, 10318 Tallinn 
direktor@helen.edu.ee 6055490, 6055492

 

Lasteaed Pääsupesa, 1 rühm
Puhangu 57, 10316 Tallinn
info@paasupesa.edu.ee 6019398

 

Sitsi Lasteaed, 3 rühma
Vihuri 3, 10311, Tallinn
direktor@sitsi.edu.ee 6019638

 

Lasteaed Maasikas, 1 rühm
Vasara tn 18, 11713 Tallinn 
maasikas@la.tln.edu.ee 6628787

 

Haabersti

Tallinna Meelespea Lasteaed, 2 rühma
Õismäe tee 92, 13512 Tallinn
info@meelespea.edu.ee 6571167

 

Tallinna Lasteaed Karikakar, 2 rühma

Õismäe tee 22, 13511 Tallinn

karikakar@karikakar.ee 657 1539

 

Tallinna Nurmenuku Lasteaed, 1 rühm 
Õismäe tee 26, 13511 Tallinn
nurmenuku@la.tln.edu.ee 6749606, 6573937

 

Tallinna Lasteaed Naksitrallid, 1 rühm

Järveotsa tee 33, 13520 Tallinn

parje.ylavere@naksitrall.edu.ee 53464448

 

Tallinna Lasteaed Sinilill, 2 rühma
Järveotsa tee 49, 13520 Tallinn
sinilill@la.tln.edu.ee 6594656

 

Mustamäe

Tallinna Männikäbi Lasteaed, 6 rühma
Kadaka tee 155, 12615 Tallinn 
mannikabi@la.tln.edu.ee 6775663

 

Tallinna Rõõmupesa Lasteaed, 4 rühma
Tammsaare tee 141, 12915 Tallinn 
roomupesa@la.tln.edu.ee 653625

 

Tallinna Lasteaed Vesiroos, 4 rühma
J. Sütiste tee 8, 13411 Tallinn 
vesiroos@lavesiroos.ee 6521641, 6521640

 

Tallinna Liivaku Lasteaed, 2 rühma
J. Sütiste tee 56, 13420 Tallinn 
liivaku@liivaku.edu.ee 6521639

 

Tallinna Männi Lasteaed, 2 rühm

E. Vilde tee 103, 12911 Tallinn

manni@manni.edu.ee 6536361

 

Tallinna Lehola Lasteaed, 2 rühm

Mustamäe tee 187, 12912 Tallinn

direktor@lehola.edu.ee 6732098

 

Tallinna Lasteaed Pallipõnn, 1 rühm
Akadeemia tee 50, 12613 Tallinn
palliponn@la.tln.edu.ee 6587297

 

Tallinna Lasteaed Mooniõied, 2 rühma
Kiili tn 6
direktor@moonioied.edu.ee, 5276619
 

Tallinna Lepistiku Lasteaed, 2 rühma
Retke tee 4
lepistiku@lepistiku.edu.ee, 6522956


Tallinna Lehola Lasteaed, 2 rühma

 

Tallinna Sõbrakese Lasteaed, 1 rühm
Kiili tn 7, 13424 Tallinn
direktor@sobrakese.edu.ee 6520394


Tallinna Allika Lasteaed, 2 rühma
J. Sütiste tee 7
direktor@allika.edu.ee, 6521340

Kesklinn

Tallinna Lasteaed Südameke1 rühm
Saku 7, 11314 Tallinn
sydameke@sydameke.edu.ee 6561037, 58865255

 

Tallinna Kiisupere Lasteaed, 1 rühm

Gonsiori tn 3, 10117 Tallinn

direktor@kiisupere.ee 6601244

 

Tallinna Endla Lasteaed, 1 rühm

Endla tn 21, 10122 Tallinn

endla@endla.edu.ee 6609837

 

Tallinna Virmalise Lasteaed, 1 rühm

Virmalise tn 24, 10131 Tallinn

direktor@virmalise.edu.ee 6450052

 
Tallinna Kullatera Lasteaed, 1 rühm

Magdaleena tn 6
kullatera@kullatera.edu.ee, 53958154


Tallinna Liivamäe Lasteaed, 2 rühma
Juhkentali tn 25
liivamae@liivamae.edu.ee, 6606142


Tallinna Mardi Lasteaed, 1 rühm

Mardi tn 5
mardi@mardila.edu.ee, 6607656
 


 

Lasnamäe

Tallinna Kivila Lasteaed, 2 rühma

Kivila tn 19, 13918 Tallinn

kivila@kivila.edu.ee 6218843

 

Tallinna Asunduse Lasteaed, 1 rühm
Pallasti 19, Pallasti 21a 11411 Tallinn
info@asunduse.edu.ee 6211539, 6211521

 

Tallinna Loitsu Lasteaed, 1 rühm
Loitsu 8, 13622 Tallinn 

direktor@loitsu.edu.ee 6327334

 
Tallinna Paekaare Lasteaed, 1 rühm
Pae tn 51
paekaarela@paekaarela.edu.ee,  6333137
 




Tallinna Lasteaed Kirsike, 1 rühm
Paekaare 76
kirsike@kirsike.edu.ee, 6216376

Pirita

Merivälja Lasteaed, 1 rühm

Haaviku tee 10, 12113 Tallinn
merivalja@merivalja.edu.ee, 6232181
 

 

Kristiine Tallinna Kristiine Lasteaed, 1 rühm
Rästa põik 3
kaie.hein@kristiinealg.edu.ee, 6552655



 
Tallinna Vindi Lasteaed, 1 rühm
Vindi tn 3a
vindi@vindi.edu.ee, 6553670

Viimati muudetud 13.09.2022