Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna hariduskalender

Juuni 

03.06 - Lisaeksam matemaatika (kirjalik)

03.06 - Tondiraba noorte suvefestival

05.06 - Lasnamäe muusikakooli sünnipäevakontsert

  • 08.06 - Õppeaasta 2021/22 lõpuüritus haridusjuhtidele
  • 13.06 - Õppeaasta 2021/22 parimate gümnaasiumilõpetajate ja parimate õpilasvõistlustel osalejate vastuvõtt Rahvusooper Estonias
  • 14.06 - 31.08 - V koolivaheaeg

Juuli

02.07 - Kesklinna Politseipargi noorte suvefestival 

09.07 - Kopli Session

August 

04.08 - Mustamäe Vilde pargi noorte suvefestival

12.08 - Põhja-Tallinna Kari pargi noorte suvefestival

  • 17.08 - Õppeaasta 2022/23 avaüritus haridusjuhtidele
  • 27.08 - Kivila pargi noorte suvefestival
  • 28.08 - Haabersti noorte suvefestival
  • 30.08 - Tallinna Muusikakooli avamine

September

03.09 - Vabaduse väljak noorte suvefestival

21.09 - Liikumise, tervise ja koolispordi teema-aasta lõpuüritus ja looduse ja keskkonnahoiu teema-aastale teatepulga üleandmine

Oktoober

07.10 - Õpetajate päeva gala

  • 19.10 - Lasteaia juhtide ja -meeskondade nõupidamine
  • 24.-30.10 - I koolivaheaeg

November

10.11 - Koolijuhtide ja -meeskondade nõupidamine

23.-24.11 - Juhtimishäkaton

Detsember

  • 14.12- Jõuluvastuvõtt

22.12-08.01 - II koolivaheaeg

Koolide juubelid 2022

Lasnamäe Põhikool 50
Pelgulinna Gümnaasium  110
Tallinna Järveotsa Gümnaasium  40
Tallinna Kivimäe Põhikool  90
Tallinna Nõmme Põhikool  100
Tallinna Saksa Gümnaasiumi saksakeelne osakond 25
Tallinna Tehnikagümnaasium  50
Tallinna Õismäe Gümnaasium  45
Vanalinna Hariduskolleegium  35

Lasteaedade juubelid 2022

Lasteaed Kajakas    35
Lasteaed Mesipuu 45
Lastesõim Päkapikk 60
Merivälja Lasteaed 55
Pirita Lasteaed 35
Sitsi Lasteaed 50
Taime Lasteaed 65
Tallinna Arbu Lasteaed 40
Tallinna Endla Lasteaed 70
Tallinna Haraka Lasteaed 60
Tallinna Kadaka Lasteaed 55
Tallinna Kelmiküla Lasteaed 15
Tallinna Lasteaed Kikas 55
Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill 40
Tallinna Lasteaed Mooniõied 50
Tallinna Lasteaed Männimudila 60
Tallinna Lasteaed Südameke 65
Tallinna Lepatriinu Lasteaed 45
Tallinna Lepistiku Lasteaed 50
Tallinna Liivamäe Lasteaed 40
Tallinna Linnupesa Lasteaed 55
Tallinna Loitsu Lasteaed 40
Tallinna Lotte Lasteaed 5
Tallinna Meelespea Lasteaed 45
Tallinna Mesimummu Lasteaed 60
Tallinna Muinasjutu Lasteaed 60
Tallinna Männi Lasteaed 55
Tallinna Männikäbi Lasteaed 55
Tallinna Pae Lasteaed 60
Tallinna Seli Lasteaed 35
Tallinna Suur-Pae Lasteaed 40
Tallinna Veerise Lasteaed 5
Tallinna Ümera Lasteaed 35


Munitsipaalhuvikoolide juubelid 2022

Tallinna Tondiraba Huvikool

5

Tallinna Nõmme Huvikool 70
Tallinna Nõmme Muusikakool 70


Noortekeskuste juubelid 2022

Pääsküla Noortekeskus

5

Põhja-Tallinna Noortekeskus 15
Kristiine Noortekeskus 20

Valdeku Noortekeskus 5

 

ARHIIV

Mai 

  • 03.05 - Riigieksam inglise keel võõrkeelena B1/B2-tasemel (kirjalik)
  • 03.-04.05 - E-koolitused laagrikasvatajatele ja juhatajatele eesti keeles. Täpsem info siin
  • 04.05 - Ettevõtliku Kooli baaskoolitus Tallinna Liikuri Lasteaias 
  • 04.-06.05 - Riigieksam inglise keel võõrkeelena B1/B2-tasemel (suuline)
  • 07.05 - Õpioskuste olümpiaadi piirkondlik voor 5. klassidele Gustav Adolfi Gümnaasiumis
  • 10.05 - TÕM koolitus "Õpikoda Ukraina õpilasi vastuvõtvate koolide juhtidele"
  • 12.05 - Koolituskonverents õpetaja võimalustest erineva keele- ja kultuuritaustaga laste toetamisel, turvalise ja hooliva keskkonna loomisel Tallinna Arte Gümnaasiumis
  • 13.05 - Tallinna päeva etteütlus kell 12 Raekoja platsil
  • 15.05 - Konkursi „Tallinna talent“ lõppkontsert Estonia kontserdisaalis
  • 15.05 - Mustamäe Männi pargi noorte suvefestival 
  • 16.05 - Lisaeksam eesti keel (kirjalik)
  • 17.05 - Lisaeksam B2-taseme eksamiga ühitatud eesti keel teise keelena (kirjalik)
  • 17.-18.05 - Lisaeksam B2-taseme eksamiga ühitatud eesti keel teise keelena (suuline)
  • 18.05 - Lasteaia juhtide ja -meeskondade nõupidamine
  • 19.05 - Õpetajate rahatarkuse mentorklubi
  • 19.05 - Kiusuennetuse konverents "Märkan ja sekkun"
  • 20.05 - Riigieksam matemaatika (kirjalik) 
  • 26.05 - Lisaeksam inglise keel B1/B2-tasemel (kirjalik)
  • 26.05 - Mustamäe Huvikooli nurgakivi panek
  • 26.-27.05 - Lisaeksam inglise keel B1/B2-tasemel (suuline)
  • 30.-31.05 - Tallinna XL koolinoorte spordimängude meistrivõistlused kergejõustikus

Aprill 

02.-03.04 - Tallinna Talent 2022 klassika ja levi eelvoorud Mustpeade Majas ja Kultuurikeskuses Kaja

06.-07.04 - E-koolitused laagrikasvatajatele ja juhatajatele vene keeles. Täpsem info siin

07.04 - Koolijuhtide ja -meeskondade nõupidamine

09.04 - Vabariiklik algklasside teatrifestival KRÕF

  • 09.04 - Õpioskuste olümpiaadi piirkondlik voor 7. klassidele Tallinna 21. Koolis
  • 11.-12.04 - Tallinna koolinoorte spordimängude meistrivõistlused lauatennises
  • 13.-14.04 - E-koolitused laagrikasvatajatele ja juhatajatele vene keeles. Täpsem info siin
  • 19.04 - Ettevõtliku Kooli baaskoolitus Tallinna Vikerkaare Lasteaias 
  • 21.04 - Õpetajate rahatarkuse mentorklubi

25.04 - 01.05 - IV koolivaheaeg, üritused ja lastelaagrid

  • 25.04 - Riigieksam eesti keel (kirjalik) 
  • 25.04 - Ettevõtliku Kooli rakenduskoolitus Tallinna Kunstigümnaasiumis
  • 26.04 - Haridusfestival iduEDU2021. Täpsem info siin
  • 26.-27.04 - E-koolitused laagrikasvatajatele ja juhatajatele eesti keeles. Täpsem info siin
  • 27.04 - Riigieksam B2-taseme eksamiga ühitatud eesti keel teise keelena (kirjalik)
  • 27.04 - TÕM koolitus "Kooli tervisenõukogude inspiratsioonipäevad"
  • 28.04 - Ettevõtlikkuse infopäev koolidele Tallinna Õpetajate Majas
  • 28.-29.04 - Riigieksam B2-taseme eksamiga ühitatud eesti keel teise keelena (suuline)

Märts 

01.03 - Ettevõtliku Kooli standardi koolitus Kalamaja Põhikoolis

10.03 - Majandusolümpiaadi piirkondlik voor 10.-12. klassidele Tallinna Reaalkoolis 

10.03 - Tallinna XL koolinoorte spordimängude raames meistrivõistlused males Vint.ee

10.-11.03 - XIII üleriigilised õppejuhtide ja õppealajuhatajate koostööpäevad Tallinnas 

11.03 - Tallinna noorsootöö tunnustuskonkursi "Suured teod" pidulik auhinnagala

12.03 - Vabariikliku muusikakoolide konkursi „Parim noor instrumentalist“ Tallinna eelvoor kitarr Vanalinna Hariduskolleegiumis

23.03 - Ettevõtliku Kooli standardi koolitus Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis 

24.03 - Ettevõtliku Kooli standardi koolitus Ehte Humanitaargümnaasiumis 

24.03 - Vabariikliku kooliteatrite festivali Tallinna video eelvoor 5.-9. klassid

25.03 - Bioloogiaolümpiaadi piirkondlik voor 6.-9. klassidele (elektrooniline, koolides)

  • 25.03 - Vabariikliku kooliteatrite festivali Tallinna video eelvoor 10.-12. klassid

26.03 - Vabariikliku muusikakoolide konkursi „Parim noor instrumentalist“ Tallinna eelvoor kannel Tallinna Muusikakoolis

27.03 - Ettevõtliku Kooli rakenduskoolitus Ehte Humanitaargümnaasiumis 

27.03 - Tallinna Talent 2022 klassika ja levi eelvoorud Mustapeade Majas ja Kultuurikeskuses Kaja

28.03 - TÕM koolitus "Как поддержать привычки для душевного здоровья у учеников, используя «витамины» душевного здоровья"

Veebruar 

01.02 - Emakeeleolümpiaadi piirkondlik voor 7.-12. klassidele Jakob Westholmi Gümnaasiumis

01.02 - Ettevõtliku Kooli baaskoolitus Tallinna Lepatriinu Lasteaias

02.02 - Matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor 7.-12. klassidele Tallinna Tehnikaülikoolis

03.02 - Arenguprogrammi "Lapsest lähtuv koolipäev" lõpuseminar Tallinna Ülikoolis ja Zoomis

03.02 - Õpilasetlejate riigikonkursi Tallinna video eelvoor 

04.02 - Õpioskuste päev 5. klassidele (koolides)

05.02 - Muusikaolümpiaadi piirkondlik voor 6.-12. klassidele Gustav Adolfi Gümnaasiumi Kotzebue majas

08.02 - Koolijuhtide ja -meeskondade nõupidamine MS Teamsis

10.02 - Õpioskuste päev 7. klassidele (koolides)

10.02 - TÕM koolitus "Lasteaedade tervisemeeskondade inspiratsioonipäevad"

12.02 - Füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor 8.-12. klassidele Tallinna Reaalkoolis

15.02 - Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor 7.-8. klassidele Tallinna Reaalkoolis

15.02 - Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor 9.-12. klassidele Gustav Adolfi Gümnaasiumis

15.02 - Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor (vene k) 7.-12. klassidele Tallinna Tõnismäe Reaalkoolis

  • 15.-16.02 - Tallinna koolinoorte spordimängude meistrivõistlused sulgpallis
  • 16.02 - Liikuma Kutsuv Kooli võrgustiku uute liikmete ideeseminar Tallinna Õpetajate Majas (TÜ liikumislabor, Age Tamm)
  • 17.02 - TÕM koolitus "Mäng kui õpetaja tööriist – TORE tegevuse tutvustus"
  • 18.02 - Tervise Arengu Instituudi uue õpetajaraamatu „Laste toiduteadlikkuse ja söömisharjumuste kujundamine“ koolitus Tallinna lasteaiaõpetajatele (TAI, Age Tamm)
  • 19.02 - Kunstiolümpiaadi piirkondlik voor 7.-12. klassidele Tallinna Arte Gümnaasiumis
  • 27.02 - Registreerimise tähtaeg konkursile „Tallinna talent“
  • 28.02 - Ettevõtliku Kooli rakenduskoolitus Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis 
  • 28.02 - Ettevõtliku Kooli rakenduskoolitus Ehte Humanitaargümnaasiumis 
  • 28.02 - 06.03 - III koolivaheaeg

Jaanuar 

Tallinna Tondiraba huvikool 

Viimati muudetud 02.06.2022