Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna hariduskalender

 

August 

04.08 - Mustamäe Vilde pargi noorte suvefestival

12.08 - Põhja-Tallinna Kari pargi noorte suvefestival

15.-31.08 - Tasuta tõukeratta treeningud noortele, täpsem info https://www.tallinn.ee/et/noorteinfo/tasuta-toukeratta-treeningud-noortele 

17.08 - Õppeaasta 2022/23 avaüritus haridusjuhtidele

27.08 - Kivila pargi noorte suvefestival

28.08 - Haabersti noorte suvefestival

30.08 - Tallinna Muusikakooli avamine

September

03.09 - Vabaduse väljak noorte suvefestival

20.09 - Haridustöötajatest juubilaride tunnustusüritus (Mustpeade Maja, Merike Kivimäe)

21.09 - Liikumise, tervise ja koolispordi teema-aasta lõpuüritus ja looduse ja keskkonnahoiu teema-aastale teatepulga üleandmine

Oktoober

07.10 - Õpetajate päeva gala

19.10 - Lasteaia juhtide ja -meeskondade nõupidamine

24.-30.10 - I koolivaheaeg

November

10.11 - Koolijuhtide ja -meeskondade nõupidamine

23.-24.11 - Juhtimishäkaton

Detsember

14.12- Jõuluvastuvõtt

22.12-08.01 - II koolivaheaeg

Juuni 2023


06.06 - Õppeaasta 2022/23 lõpuüritus haridusjuhtidele

Koolide juubelid 2022

Lasnamäe Põhikool 50
Pelgulinna Gümnaasium  110
Tallinna Järveotsa Gümnaasium  40
Tallinna Kivimäe Põhikool  90
Tallinna Nõmme Põhikool  100
Tallinna Saksa Gümnaasiumi saksakeelne osakond 25
Tallinna Tehnikagümnaasium  50
Tallinna Õismäe Gümnaasium  45
Vanalinna Hariduskolleegium  35

Lasteaedade juubelid 2022

Lasteaed Kajakas    35
Lasteaed Mesipuu 45
Lastesõim Päkapikk 60
Merivälja Lasteaed 55
Pirita Lasteaed 35
Sitsi Lasteaed 50
Taime Lasteaed 65
Tallinna Arbu Lasteaed 40
Tallinna Endla Lasteaed 70
Tallinna Haraka Lasteaed 60
Tallinna Kadaka Lasteaed 55
Tallinna Kelmiküla Lasteaed 15
Tallinna Lasteaed Kikas 55
Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill 40
Tallinna Lasteaed Mooniõied 50
Tallinna Lasteaed Männimudila 60
Tallinna Lasteaed Südameke 65
Tallinna Lepatriinu Lasteaed 45
Tallinna Lepistiku Lasteaed 50
Tallinna Liivamäe Lasteaed 40
Tallinna Linnupesa Lasteaed 55
Tallinna Loitsu Lasteaed 40
Tallinna Lotte Lasteaed 5
Tallinna Meelespea Lasteaed 45
Tallinna Mesimummu Lasteaed 60
Tallinna Muinasjutu Lasteaed 60
Tallinna Männi Lasteaed 55
Tallinna Männikäbi Lasteaed 55
Tallinna Pae Lasteaed 60
Tallinna Seli Lasteaed 35
Tallinna Suur-Pae Lasteaed 40
Tallinna Veerise Lasteaed 5
Tallinna Ümera Lasteaed 35


Munitsipaalhuvikoolide juubelid 2022

Tallinna Tondiraba Huvikool

5

Tallinna Nõmme Huvikool 70
Tallinna Nõmme Muusikakool 70


Noortekeskuste juubelid 2022

Pääsküla Noortekeskus

5

Põhja-Tallinna Noortekeskus 15
Kristiine Noortekeskus 20
 
Valdeku Noortekeskus 5

ARHIIV

Juuli

02.07 - Kesklinna Politseipargi noorte suvefestival 

09.07 - Kopli Session

Juuni 

03.06 - Lisaeksam matemaatika (kirjalik)

03.06 - Tondiraba noorte suvefestival

05.06 - Lasnamäe muusikakooli sünnipäevakontsert

08.06 - Õppeaasta 2021/22 lõpuüritus haridusjuhtidele

13.06 - Õppeaasta 2021/22 parimate gümnaasiumilõpetajate ja parimate õpilasvõistlustel osalejate vastuvõtt Rahvusooper Estonias

14.06 - 31.08 - V koolivaheaeg

Mai 

03.05 - Riigieksam inglise keel võõrkeelena B1/B2-tasemel (kirjalik)

03.-04.05 - E-koolitused laagrikasvatajatele ja juhatajatele eesti keeles

04.05 - Ettevõtliku Kooli baaskoolitus Tallinna Liikuri Lasteaias 

04.-06.05 - Riigieksam inglise keel võõrkeelena B1/B2-tasemel (suuline)

07.05 - Õpioskuste olümpiaadi piirkondlik voor 5. klassidele Gustav Adolfi Gümnaasiumis

10.05 - TÕM koolitus "Õpikoda Ukraina õpilasi vastuvõtvate koolide juhtidele"

12.05 - Koolituskonverents õpetaja võimalustest erineva keele- ja kultuuritaustaga laste toetamisel, turvalise ja hooliva keskkonna loomisel Tallinna Arte Gümnaasiumis

13.05 - Tallinna päeva etteütlus kell 12 Raekoja platsil

15.05 - Konkursi „Tallinna talent“ lõppkontsert Estonia kontserdisaalis

15.05 - Mustamäe Männi pargi noorte suvefestival 

16.05 - Lisaeksam eesti keel (kirjalik)

17.05 - Lisaeksam B2-taseme eksamiga ühitatud eesti keel teise keelena (kirjalik)

17.-18.05 - Lisaeksam B2-taseme eksamiga ühitatud eesti keel teise keelena (suuline)

18.05 - Lasteaia juhtide ja -meeskondade nõupidamine

19.05 - Õpetajate rahatarkuse mentorklubi

19.05 - Kiusuennetuse konverents "Märkan ja sekkun"

20.05 - Riigieksam matemaatika (kirjalik) 

26.05 - Lisaeksam inglise keel B1/B2-tasemel (kirjalik)

26.05 - Mustamäe Huvikooli nurgakivi panek

26.-27.05 - Lisaeksam inglise keel B1/B2-tasemel (suuline)

30.-31.05 - Tallinna XL koolinoorte spordimängude meistrivõistlused kergejõustikus

Aprill 

02.-03.04 - Tallinna Talent 2022 klassika ja levi eelvoorud Mustpeade Majas ja Kultuurikeskuses Kaja

06.-07.04 - E-koolitused laagrikasvatajatele ja juhatajatele vene keeles

07.04 - Koolijuhtide ja -meeskondade nõupidamine

09.04 - Vabariiklik algklasside teatrifestival KRÕF

09.04 - Õpioskuste olümpiaadi piirkondlik voor 7. klassidele Tallinna 21. Koolis

11.-12.04 - Tallinna koolinoorte spordimängude meistrivõistlused lauatennises

13.-14.04 - E-koolitused laagrikasvatajatele ja juhatajatele vene keeles

19.04 - Ettevõtliku Kooli baaskoolitus Tallinna Vikerkaare Lasteaias 

21.04 - Õpetajate rahatarkuse mentorklubi

25.04 - 01.05 - IV koolivaheaeg, üritused ja lastelaagrid

25.04 - Riigieksam eesti keel (kirjalik) 

25.04 - Ettevõtliku Kooli rakenduskoolitus Tallinna Kunstigümnaasiumis

26.04 - Haridusfestival iduEDU2021. Täpsem info siin

26.-27.04 - E-koolitused laagrikasvatajatele ja juhatajatele eesti keeles

27.04 - Riigieksam B2-taseme eksamiga ühitatud eesti keel teise keelena (kirjalik)

27.04 - TÕM koolitus "Kooli tervisenõukogude inspiratsioonipäevad"

28.04 - Ettevõtlikkuse infopäev koolidele Tallinna Õpetajate Majas

28.-29.04 - Riigieksam B2-taseme eksamiga ühitatud eesti keel teise keelena (suuline)

Märts 

01.03 - Ettevõtliku Kooli standardi koolitus Kalamaja Põhikoolis

01.03 - Ettevõtliku Kooli standardi koolitus Tallinna Mustjõe Gümnaasiumis

01.03 - Noortelaagrite toetus Tallinna lastele. Täpsem info siin

01.03 - TÕM koolitus "21. sajandi õpiruum kui õpilase tuleviku kujundaja"

02.03 - Lasteaia juhtide ja -meeskondade nõupidamine

03.03 - Ettevõtliku Kooli baaskoolitus Tallinna Südalinna Koolis

04.03 - TÕM koolitus "Liikumisõpetuse mitmekesisus. Kehakontrollioskus atraktiivsete vaba aja tegevuste kaudu. Vaimne ja kehaline tasakaal"

07.03 - TÕM koolitus "Meelerahu ja tähelepanu harjutused laste ja õpetaja toetamiseks"

09.03 - Vabariikliku muusikakoolide konkursi „Parim noor instrumentalist“ Tallinna eelvoor akordion Nõmme Muusikakoolis

10.03 - Õpetajate rahatarkuse mentorklubi

10.03 - Majandusolümpiaadi piirkondlik voor 10.-12. klassidele Tallinna Reaalkoolis 

10.03 - Tallinna XL koolinoorte spordimängude raames meistrivõistlused males Vint.ee

10.-11.03 - XIII üleriigilised õppejuhtide ja õppealajuhatajate koostööpäevad Tallinnas 

11.03 - Tallinna noorsootöö tunnustuskonkursi "Suured teod" pidulik auhinnagala

12.03 - Vabariikliku muusikakoolide konkursi „Parim noor instrumentalist“ Tallinna eelvoor kitarr Vanalinna Hariduskolleegiumis

12.03 - Vabariikliku muusikakoolide konkursi „Parim noor instrumentalist“ Tallinna eelvoor tšello/kontrabass Lasnamäe Muusikakoolis

15.03 - TÕM koolitus "Kuidas toetada õpilase vaimse tervise harjumusi läbi vaimse tervise vitamiinide?"

15.-16.03 - E-koolitused laagrikasvatajatele ja juhatajatele eesti keeles

16.03 - TÕM koolitus "Stressivaba improsündmus haridusruumis (lasteaedade ja algkooli haridustöötajatele)"

19.-20.03 - Vabariikliku muusikakoolide konkursi „Parim noor instrumentalist“ Tallinna eelvoor viiul/vioola Nõmme Muusikakoolis

22.-23.03 - E-koolitused laagrikasvatajatele ja juhatajatele eesti keeles

23.03 - Ettevõtliku Kooli standardi koolitus Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis 

24.03 - Ettevõtliku Kooli standardi koolitus Ehte Humanitaargümnaasiumis 

24.03 - Vabariikliku kooliteatrite festivali Tallinna video eelvoor 5.-9. klassid

25.03 - Bioloogiaolümpiaadi piirkondlik voor 6.-9. klassidele (elektrooniline, koolides)

25.03 - Vabariikliku kooliteatrite festivali Tallinna video eelvoor 10.-12. klassid

26.03 - Vabariikliku muusikakoolide konkursi „Parim noor instrumentalist“ Tallinna eelvoor kannel Tallinna Muusikakoolis

27.03 - Ettevõtliku Kooli rakenduskoolitus Ehte Humanitaargümnaasiumis 

27.03 - Tallinna Talent 2022 klassika ja levi eelvoorud Mustapeade Majas ja Kultuurikeskuses Kaja

28.03 - TÕM koolitus "Как поддержать привычки для душевного здоровья у учеников, используя «витамины» душевного здоровья"

Veebruar 

01.02 - Emakeeleolümpiaadi piirkondlik voor 7.-12. klassidele Jakob Westholmi Gümnaasiumis

01.02 - Ettevõtliku Kooli baaskoolitus Tallinna Lepatriinu Lasteaias

02.02 - Matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor 7.-12. klassidele Tallinna Tehnikaülikoolis

03.02 - Arenguprogrammi "Lapsest lähtuv koolipäev" lõpuseminar Tallinna Ülikoolis ja Zoomis

03.02 - Õpilasetlejate riigikonkursi Tallinna video eelvoor 

04.02 - Õpioskuste päev 5. klassidele (koolides)

05.02 - Muusikaolümpiaadi piirkondlik voor 6.-12. klassidele Gustav Adolfi Gümnaasiumi Kotzebue majas

08.02 - Koolijuhtide ja -meeskondade nõupidamine MS Teamsis

10.02 - Õpioskuste päev 7. klassidele (koolides)

10.02 - TÕM koolitus "Lasteaedade tervisemeeskondade inspiratsioonipäevad"

12.02 - Füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor 8.-12. klassidele Tallinna Reaalkoolis

15.02 - Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor 7.-8. klassidele Tallinna Reaalkoolis

15.02 - Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor 9.-12. klassidele Gustav Adolfi Gümnaasiumis

15.02 - Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor (vene k) 7.-12. klassidele Tallinna Tõnismäe Reaalkoolis

15.-16.02 - Tallinna koolinoorte spordimängude meistrivõistlused sulgpallis

16.02 - Liikuma Kutsuv Kooli võrgustiku uute liikmete ideeseminar Tallinna Õpetajate Majas (TÜ liikumislabor, Age Tamm)

17.02 - TÕM koolitus "Mäng kui õpetaja tööriist – TORE tegevuse tutvustus"

18.02 - Tervise Arengu Instituudi uue õpetajaraamatu „Laste toiduteadlikkuse ja söömisharjumuste kujundamine“ koolitus Tallinna lasteaiaõpetajatele (TAI, Age Tamm)

19.02 - Kunstiolümpiaadi piirkondlik voor 7.-12. klassidele Tallinna Arte Gümnaasiumis

27.02 - Registreerimise tähtaeg konkursile „Tallinna talent“

28.02 - Ettevõtliku Kooli rakenduskoolitus Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis 

28.02 - Ettevõtliku Kooli rakenduskoolitus Ehte Humanitaargümnaasiumis 

28.02 - 06.03 - III koolivaheaeg

Jaanuar 

12.01 - Teemakuu veebikoolitus „Kuidas õppida ja õpetada armastama brokolit?“ (Eesti Toitumisnõustajate Ühendus, Age Tamm)

13.01 - Matemaatikaolümpiaadi ülelinnaline koolivoor 7.-12. klassidele (koolides)

17.01 - Füüsikaolümpiaadi ülelinnaline koolivoor 8.-12. klassidele

18.01 - TÕM koolitus "Kuidas märgata söömishäireid?" (veebis)

19.01 - Ajaloo olümpiaadi piirkondlik voor 6.-9. klassidele (elektrooniline, koolides)

19.01 - TÕM koolitus "Kooli võimalused õpilaste toitumis- ja liikumisharjumuste parandamiseks"

19.01 - Algab osalejate registreerimine konkursile „Tallinna talent“

20.01 - Ajaloo olümpiaadi piirkondlik voor 10.-12. klassidele (elektrooniline, koolides)

20.01 - Õpetajate rahatarkuse mentorklubi

21.01 - TÕM koolitus "Liikumisõpetuse mitmekesisus. Judo abc. Kepikõnd kui kõigile sobiv liikumisvõimalus"

21.01 - Bioloogiaolümpiaadi piirkondlik voor 10.-12. klassidele (elektrooniline, koolides)

24.01 - Prantsuse keele olümpiaadi piirkondlik voor 7. - 12. klassidele (elektrooniline, koolides)

25.01 - TÕM koolitus "Как распознать нарушения пищевого поведения?" (vene keeles, veebis)

25.01 - Geograafiaolümpiaadi ülelinnaline koolivoor 7.-12. kassidele (elektrooniline, koolides)

27.01 - TÕM koolitus "Lõimingukoolitus: Paneme ühiste jõududega õppija mõtte liikuma"

29.01 - Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor 8.-12. klassidele Gustav Adolfi Gümnaasiumis

Viimati muudetud 15.08.2022