Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Kalamaja Lasteaia rühmad said omale nimed

Hurraa! Kalamaja Lasteaias on nüüd Leevikesed, Tihased, Siisikesed ja Linavästrikud!

Õppeaasta algus tõi endaga kaasa palju muutuseid! Üheks muutuseks oli see, et rühmad said omale nimed! Üheskoos meeskonna ja lastega mõtlesime, millised nimed võiks rühmadele panna.
Kord mõtlesime kalade peale (sest oleme ju ikkagi Kalamaja Lasteaed!), kord uitas mõte hoopis mereloomade peale, aga kui tuli mõte, et äkki võtaks rühmanimed hoopis linnukeste järgi, keda me Kalamaja Lasteaia õuealal oleme märganud, siis nõustusid kohe kõik, et see on väga armas idee. 
12. august toimus rühmanimede pidu, kus lapsed ja õpetajad said endale linnupiltidega märkmikud ning kinnitati pidulikult ka uued rühmanimede sildid.
IMG_7793.jpg

2. septembril tuli meile külla Toomas Pranstibel, kes rääkis palju uut ja huvitavat just nende 4 linnuliigi kohta – et kõik saaks mänguliselt ikkagi kinnistuda! Kaasas olid transpordipuuridega ka erinevad eksootilised linnuliigid, kelle kohta lastel oli samuti võimalik teadmisi omandada.  
 
papagoi.jpg

Nüüd, kui kätte hakkab jõudma septembri lõpp, võib südamest öelda, kui imeilus on kuulata ja vaadata, kuidas uued rühmanimed on juba lastele omaseks saanud. Õues lennatakse lindude moodi, mõeldakse välja erinevaid loovmänge, rühmades kõlavad pidevalt linnulaulud, käsitööna on valminud palju kauneid rühmanimega linnuteoseid ning tehakse veel palju erinevaid vahvaid tegevusi, mis kõike seda toetab ja kinnistab.
Papagoi.jpg

Üheskoos muutuste poole, armas Kalamaja Lasteaia pere!