Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kraavikrõlli lasteaia lapsed meisterdasid Nõmme sotsiaalmaja elanikele jõulukingitusi

Kraavikrõlli lasteaia lapsed meisterdasid Nõmme sotsiaalmaja elanikele jõulukingitusi

Nõmme sotsiaalmaja pansionaadis toimus 21. detsembril jõulupidu, mille raames anti sealsetele elanikele üle ka Kraavikrõlli lasteaia laste poolt valmistatud jõulukingitused. Sotsiaalmaja elanikele oli jõulutervitusi ja häid soove tulnud jagama ka Nõmme linnaosa vanem Karmo Kuri ja Nõmme Rahu koguduse abiõpetaja Marek Alveus.

Nõmme linnaosa vanema Karmo Kuri sõnul valmistavad laste poolt meisterdatud kingipakid alati kõrges eas pansionaadielanikele suur rõõmu. „Isetehtud kingitustes peitub teatav südamlikkus ja soojus, mis tekitab õige jõulutunde,“ rääkis Kuri.

Seda kinnitas ka Kraavikrõlli lasteaia õppejuht Eve Külmallik, kelle sõnul tegi südame soojaks, kui märtsikuus helistas üks 96-aastane proua ja ütles, et rõõmustab iga päev ikka veel detsembris saadetud jõulukaardi üle. „Oma kõnega soovis ta lapsi tänada ja selline positiivne tagasiside rõõmustab kõiki. See näitab, et teeme õiget asja,“ ütles ta.

Nõmme sotsiaalmaja jõulupidu toimus 21. detsembril. Jõulupeo juhatas sisse Nõmme sotsiaalmaja direktor Maarika Kärp. Külalistena olid kohale kutsud ka Nõmme linnaosa vanem Karmo Kuri ja Nõmme Rahu koguduse abiõpetaja Marek Alveus. Ühiselt saadi osa südamlikust kontserdist, kus kaunite jõululauludega astus üles Ott Indermitte koos kitarrist Paul Danieliga. Enne piparkookide, kommide ja glögiga maiustamist käisid pansionaadi elanikele kinke jagamas päkapikud. „Sel korral oli päkapikkude töökojas valminud nii palju südamega valmistatud kingitusi, et neist jagub nii sotsiaalmaja elanikele kui ka kodudes elavatele eakatele. Suur tänu neile,“ kiitis Nõmme sotsiaalmaja direktor Maarika Kärp Kraavikrõlli lasteaia suuri ja väikeseid päkapikke.

Kraavikrõlli lasteaia lapsed meisterdasid pühadekaarte, jõuluingleid ning küpsetasid piparkooke Nõmme sotsiaalmaja klientidele. Kingituse eesmärgiks oli tuua jõulurõõmu ka nendele inimestele, kes muidu võib-olla pühadetervitust ei saa. Kokku valmistati 124 kingitust, mis koosnesid laste valmistaud inglitest, maitsvatest värviküllastest piparkoogidest ja ilusatest heade soovidega kaartidest.