Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Lasnamäe Gümnaasiumis toimus metsateemaline viktoriin

24. novembril toimus Lasnamäe Gümnaasiumis ülelinnaline 3. klasside loodusviktoriin "Metsa saladused".

Loodusviktoriin on Lasnamäe Gümnaasiumis traditsiooniks juba üle kümne aasta. Viktoriini algatajateks ja eestvedajaks on algklasside õpetajad.

Viktoriinist võttis osa 36 õpilast järgmistest koolidest: Lasnamäe Gümnaasium, Tallinna Pae Gümnaasium, Maardu Põhikool, Edu Valem Erakool, Tallinna Vene Gümnaasium ja Tallinna Läänemere Gümnaasium.

Viktoriini ülesanded olid koostatud kahes keeles ja erinevatel teemadel: taimed, seened, loomad, linnud ja loodushoid. Ülesandeid esitati nii suuliselt kui kirjalikult ning lahendati ka interaktiivseid ülesandeid.

Tervitussõnadega esines Lasnamäe linnaosavanem Julianna Jurtšenko ja Lasnamäe Gümnaasiumi õppealajuhataja Anna Filipia.

Viktoriini võitis koolide segameeskond. Igale võitjale anti auhinnaks raamat, tunnistus, Lasnamäe Gümnaasiumi logoga mälupulk ning maiustusi. Teised meeskonnad said tänukirja ja kingituseks maiustusi.

Tänusõnad viktoriini ettevalmistamise ja läbiviimise eest Lasnamäe Gümnaasiumi direktorile Andrei Kantele ja õppealajuhatajale Anna Filipiale, 3. klasside klassijuhatajatele Valentina Rjabtsevale, Margarita Ustimenkole, Heli Kangurile, Alena Klimashevskajale ja Julia Apaljkovale, kantsleitöötajale Tatjana Kravtšenkole, majandusalajuhatajale Inga Tennisonile ning teistele kolleegidele, kes aitasid üritust edukalt läbi viial.