Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

On selgunud Tallinna parimad õpetajad

Tallinna aasta õpetajate valimisel lähtuti kategooriate Aasta lasteaiaõpetaja, Aasta klassiõpetaja, Aasta klassijuhataja, Aasta põhikooli aineõpetaja, Aasta gümnaasiumiõpetaja, Aasta kutseõpetaja, Aasta huvialaõpetaja, Aasta tugispetsialist, Aasta õppeasutuse juht, Aasta haridustegu ja Aasta hariduse sõber Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt antud juhistest ning Tallinna Haridusameti Noor õpetaja 2022 ja Tallinna aasta spordisõbralik õpetaja konkursi valimisel lähtuti Tallinna Haridusameti koostatud hindaisjuhendist.

7ed63eb7-b8c3-406f-8d63-4feca107b5e9_m.png
Hindajate poolt antud punktide alusel tekkisid punktisummad ja punktisummade alusel kategooriates pingeread. Lähtuvalt tekkinud pingeridadest tunnustatakse kokku 136 kandidaati järgmiselt:

Aasta lasteaiaõpetaja
Imbi Nuut                    Tallinna Mardi Lasteaed
Aet Vahemäe             Lasteaed Päikene
Anne Haljasmäe         Tallinna Veerise Lasteaed
Anne Pedak               Tallinna Lasteaed Vesiroos
Annika Rimm              Rõõmutarekese Lasteaed
Irina Kägu                   Tallinna Kadaka Lasteaed
Irina Leinsaar             Tallinna Rännaku Lasteaed
Julia Larionova           Lasteaed Ojake
Kristel Liis                   Tallinna Vormsi Lasteaed
Liia Schlitski               Tallinna Kannikese Lasteaed
Linda Keita                 Tallinna Endla Lasteaed
Maiu Kannel               Tallinna Lepistiku Lasteaed
Marika Saul                Tallinna Padriku Lasteaed
Marju Martjan             Tallinna Lasteaed Õunake
Miralda Põder             Tallinna Lasteaed Pääsusilm
Natalia Lebjodkina     Tallinna Liikuri Lasteaed
Pille Kruus                  Tallinna Päikesejänku Lasteaed
Pärtel Toompere        Tallinna Männikäbi Lasteaed
Tatjana Mosjagina      Tallinna Kihnu Lasteaed
Valeria Martjanova     Tallinna Kuristiku Lasteaed
Veronika Konjušenko Tallinna Päevalille Lasteaed

Aasta klassiõpetaja

Anna Solomko          Tallinna Pae Gümnaasium
Eve Rohtla                 Tallinna Rahumäe Põhikool
Kaia Beres                 Rocca al Mare Kool
Liivi Luhtaru                Tallinna Vaba Waldorfkool
Mirjam Hallingu          Pirita Majandusgümnaasium
Natalja Volosova        Tallinna Kadaka Põhikool
Piret Kellam                Tallinna 21. Kool
Svetlana Zahharova   Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Aasta klassijuhataja
Anne Kato                  Tallinna Laagna Gümnaasium
Eva Jakovlev              Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Helen Nuudi               Tallinna Nõmme Põhikool
Helen Paasmäe         Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Jevgenia Gluškova    Tallinna Kadaka Põhikool
Kairi Salu                    Tallinna Õismäe Gümnaasium
Karl-Robert Läll          Tallinna Arte Gümnaasium
Kristel Kubber             Tallinna 32. Keskkool
Maryna Basenko        Ehte Humanitaargümnaasium
Nele Raat                   Gustav Adolfi Gümnaasium
Olga Belova                Karjamaa Põhikool
Olga Gavrilova           Ehte Humanitaargümnaasium
Pille Pruuden              Pirita Majandusgümnaasium
Rivo Määr                   Tallinna Kivimäe Põhikool
Taavi Remmel            Tallinna Kunstigümnaasium
Tuuli Juks                   Kalamaja Põhikool

Aasta põhikooli aineõpetaja
Arvis Kiristaja             Tallinna Arte Gümnaasium
Dmitri Mištšenko        Ehte Humanitaargümnaasium
Ilmi Laur-Paist             Tallinna 21. Kool
Iryna Inozemtseva      Tallinna Tehnikagümnaasium
Kevin Pruus                Kalamaja Põhikool
Kristel Koger              Tallinna Tondi Kool
Maarit Leben              Pirita Majandusgümnaasium
Marju Rannamaa       Ristiku Põhikool
Merle Raidma             Tallinna Mustamäe Gümnaasium
Piret Hinrikus-Sage    Rocca al Mare Kool
Ruth Semerik             Gustav Adolfi Gümnaasium
Svetlana Simonova    Tallinna Pae Gümnaasium

Aasta gümnaasiumiõpetaja
Anna Lihodedova       Tallinna Pae Gümnaasium
Eha Aare                    Tallinna 32. Keskkool
Eve Ader                    Tallinna Laagna Gümnaasium
Imre Vijard                  Tallinna Laagna Gümnaasium
Ivi Olev                       Tallinna Saksa Gümnaasium
Karola Velberg          Tallinna Ühisgümnaasium
Katri Mirski                 Gustav Adolfi Gümnaasium
Kristjan Õmblus          Tallinna 21. Kool
Lemme-Liis Elp          Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Marika Kransiver        Ehte Humanitaargümnaasium
Marina Rüütel             Haabersti Vene Gümnaasium
Marju Kubre               Tallinna Mustamäe Gümnaasium
Martin Saar                Tallinna Reaalkool
Terje Maarand           Tallinna Ehituskool
Tiina Saar                   Tallinna 32. Keskkool

Aasta kutseõpetaja
Annely Märtin             Tallinna Majanduskool
Jane Helandi               Tallinna Majanduskool
Kadri-Ann Sumera     Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool
Peeter Pinka              Tallinna Tööstushariduskeskus
Terje Jaksen              Tallinna Ehituskool

Aasta huvialaõpetaja

Aleks Moppel             Ehte Humanitaargümnaasium
Andrus Lillepea          Lasnamäe Muusikakool
Anželina Latõševa      Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Anu Pärn                    Lasnamäe Muusikakool
Arvo Luik                    Tallinna Pae Gümnaasium
Eve Reisalu                Ristiku Põhikool
Kadri Lepik                 Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Kersti Kuusk               Tallinna Kunstikool
Kristel Laas                Tallinna Muusikakool
Lilian Kapp                 Tallinna Huvikeskus „Kullo"
Maris Vallsalu            Tallinna Muusikakool
Olga Bogdanova-Kööp    Tallinna Tondiraba Huvikool
Riina Lõhmus             Tallinna Kanutiaia Huvikool
Signe Suviste             Tallinna Kopli Huvikool
Sondra Lampmann    MTÜ Nukufilmi Lastestuudio Animakool
Tiiu Üksik                   Tallinna 32. Keskkool
Valentina Antonova    Tallinna Tondiraba Huvikool

Aasta tugispetsialist
Agnes Kivi                  Tallinna Reaalkool
Alisa Tuljakova           Lasteaed Ojake
Elena Pavlova             Tallinna Pae Gümnaasium
Hille-Mai Seero          Tallinna Õppenõustamiskeskus
Jelena Petrenko         Tallinna 53. Keskkool
Karmen Palts             Tallinna Kelmiküla Lasteaed
Liina Kask                  Tallinna Paekaare Lasteaed
Mari Tammur              Ristiku Põhikool
Pille Korsten               Tallinna Saksa Gümnaasium
Svetlana Udras          Lasnamäe Gümnaasium

Aasta õppeasutuse juht
Imbi Viisma                Kadrioru Saksa Gümnaasium
Meelis Kond               Tallinna 21. Kool
Toomas Pikhof           Pirita Majandusgümnaasium

Aasta haridustegu
Alushariduse juhtide järekasvu-ja mentoriprogramm
Tallinna Haridusamet ja PMP Fontes          
IT-õpilaste kogukonna loomine Gustav Adolfi Gümnaasiumis
Gustav Adolfi Gümnaasium
Tallinna Haridusameti klassijuhataja teema-aasta 2020/2021
Tallinna Haridusamet
           
Aasta hariduse sõber
AS Tallinna Vesi        AS Tallinna Vesi
Märt Lume                  Eesti Virtuaal- ja Liitreaalsuse Assotsiatsioon, Futuclass
Raadiosaade             
Haridusmõte               Kuku Raadio

Tallinna aasta spordisõbralik õpetaja
Anneli Lõokene          Tallinna Meelespea Lasteaed
Heili Heinaste             Pirita Lasteaed
Kristel Koger               Tallinna Tondi Kool
Margit Randver          Kadrioru Saksa Gümnaasium
Mari-Ann Järve          Tallinna Tuule Lasteaed
Ravo Vaga                 Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Siim Oja                      Tallinna Kelmiküla Lasteaed

Noor õpetaja 2022
Fred Gregor Rahuoja Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Hell Viitkar                  Tallinna Lasteaed Vikerkaar
Jelena Dinovski          Tallinna Rännaku Lasteaed
Kadri Ojaste               Tallinna Meelespea Lasteaed
Kairit Pällo                  Tallinna Lepistiku Lasteaed
Katre Küppar              Tallinna Mürakaru Lasteaed
Kerli Elmaste              Taime Lasteaed
Kertu Saare                Tallinna Kristiine Gümnaasium
Kristin Pae                  Tallinna Rännaku lasteaed
Laura Nõu                  Tallinna Päikesejänku Lasteaed
Marcus Lauri              Tallinna Tehnikagümnaasium
Marelle Laever           Tallinna Lasteaed Sipsik
Merle Sarapuu           Tallinna Lasteaed Männimudila
Olga Kofanova           Pelguranna Lasteaed
Teele Raam Pello      Tallinna Kunstikool
Viktoria Svistunova    Tallinna Lasteaed Delfiin

Parimatele antakse tunnustused üle oktoobris toimuval pidulikul galal.