Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tammetõru lasteaias mängiti taas rahvastepalli

Tammetõru lasteaias mängiti taas rahvastepalli

21.09 toimus Tallinna Tammetõru Lasteaias esimene lastevanemate rahvastepalli võistlus.

Tallinna Tammetõru Lasteaias on saanud heaks traditsiooniks õppeaasta alguses korraldada Mustamäe lasteaednike rahvastepalli võitlused, kus võitja meeskond saab aastaks Tammetõru karika. Sel aastal toimus see neljandat korda ja karikas läks Tallinna Männi Lasteaeda.
Kuna üritus on alati hasartne ja rõõmurohke ning leidnud positiivset tagasisidet, otsustasime koos liikumisõpetajaga teha väljakutse Tammetõru lastevanematele. Palliplatsile ei tulnud väga palju emasid-isasid, kuid see-eest missugused! Nalja, kilkeid ja hõikeid oli ilmselt üle Mustamäe kuulda. Ja eks ka lastele valmistas rõõmu näha oma vanemat innustunult palli loopimas ning püüdmas.
Rahvastepallilahing kasvas sujuvalt üle kahevõistluseks, sest lõplik võitja selgitati välja hoogsa köieveoga. Võitis meeskond „Sinimustvalge“, teiseks jäid „Kastanid“ ja kolmas koht tuli „Sügisele“.
Oli vahva üritus.  Lapsevanemad rõõmustasid, et said õhtul mängides lapsepõlve meenutada ja mis põhiline- koos tegutseda ning peale kontoripäeva liikuda.

Allikas: Ülle Mihhailova, Tallinna Tammetõru Lasteaia direktor