Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

maalimine.png

Rahvusvaheline projekt „Lighting up our Lives“ Tallinna XXI Koolis

Projektiteema „Lighting up our Lives“ oli suurepärane kokkusattumus Tallinna Haridusameti poolt välja kuulutatud teemakuu – Valgusekuu – käsitlemiseks. Projekt keskendus tegevustele, mis aitavad meie ellu praegusel keerulisel ja pimedal ajal tuua pisutki rõõmu ja igasse päeva valgust.
inno.jpg

Tallinna XXI Kooli nutikasvuhoone on 21. sajandi kooli loodusõppe tööriist

Tallinn, kui Euroopa Roheline Pealinn, keskkonna- ja loodushoiu teema-aasta ja innovatsiooni teemakuu raames õnnestus Tallinna XXI Koolil rakendada õppeprotsessi kaasaegne nutikasvuhoone PremiFarm, mis on 21. sajandi loodusõppe läbiviimise innovaatiline ja loodussõbralik tööriist nii õpilastele, õpetajatele kui kogu kooliperele.
Austria delegatsioon 2022-10-11.jpg

Kõrgetasemeline Austria delegatsioon külastas Tallinna XXI Kooli

11. oktoobril külastasid Tallinna XXI Kooli Austria suursaadik Eestis Tema Ekstsellents hr Peter Mikl ja Austria finantsministeeriumi kantsler hr Florian Tursky, kelle valdkond on digitaliseerimine ja lairibaühendus. Delegatsiooni kuulusid ka finantsministeeriumi esindajad ja Austria päevalehe Der Standard ajakirjanik ning fotograaf.
21 kool avapilt.JPG

Rahvusvaheline Muusikasild ja võõrkeelte nädal Tallinna XXI Koolis

25.-30. september oli koolis projektinädal, kus kostus tavapärasest rohkem võõrkeeli, au sees oli praktiline õpe ja nauditi kõrget muusikakultuuri. Tutvustati ja praktiseeriti C-võõrkeeli – saksa, hispaania ja prantsuse keelt –, toimusid töötad vene ning inglise keeles, õpilaste huvi ja tänapäeva vajadusi arvestades oli päevakavas ka viipekeel. Mängiti Euroopa keelte mängu, lahendati ristsõnu, toimus laensõnade viktoriin ja kuulati huviga kooliraadiosaadet „Mis keelt me kodus räägime?“.