Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

valge logo.PNG

Nutikate õppemängude konkurss

Teid kutsume nüüd looma ja vahvat lauamängu meile tooma! Kus robotid on nuppudeks ja lapsed mängu loojateks. Kultuur ja keel, et selgeks saaks siin robotid meid aitavad.
sayhello_napis_0.jpg

Kullaterad rahvusvahelises projektis "Say Hello to the World"

Kullatera lasteaia Kullatriinude rühm osaleb jooksval õppeaastal rahvusvahelises projektis „Say Hello to the World“. Projekti eesmärk on motiveerida lapsi läbi erinevate huvitavate tegevuste ja avardada nende maailmapilti. Rahvusvaheline integratsioon võimaldab lastel õppida tundma erinevaid kultuure, keeli ja traditsioone, mis aitab arendada empaatiat, sallivust ja mitmekesisuse mõistmist.
Kullaterad matkamas.jpeg

Kullaterade talvine perematk Harku terviserajal

Laupäeval, 11.märtsil, toimus juba kuues Kullatera perematk. Koostöös RMK giididega matkasime Harku terviserajal. Nõmme-Harku terviserada asub Tallinnas Haabersti ja Nõmme linnaosades. Raja kogupikkus on 15 kilomeetrit, kuid seda saab läbida erinevates ringides. Rada sobib matkamiseks ja jalgrattasõiduks. Talvel on terviserajal 1, 2, 5 ja 15 km pikkused suusarajad. Terviseraja peamine vaatamisväärsus on Harku mets – looduskaitseala. Mööda Nõmme-Harku rada matkates näeb erinevaid vaateid metsale, kohalikule rabale ja metsajärvedele. Rajal on vahelduv maastik – palju erineva kõrgusega tõususid ja laskumisi, ühel neist on paviljon, kus saab lõõgastuda ja pidada piknikku.
Roboaed 5-aastane_0.jpg

Kullatera lasteaia #EduInnoLab Roboaed sai veebruaris 5-aastaseks

Tallinna Kullatera Lasteaia #EduInnoLab Roboaed sai veebruaris 5-aastaseks. Sünnipäeva tähistamiseks toimusid erinevad tegevused ja üritused. Kutsusime lasteaedade lapsi koos õpetajatega osa saama nutikatest tegevustest Kullatera innovatsioonikeskuses. Veebruarikuu jooksul külastas meid, kokku 51 last Tallinna Lasteaiast Sinilind, Tallinna Haraka Lasteaiast ja Lasteaiast Naeratus. Õppealajuhataja Jana, projektijuht Kärt ning õpetajad Mairi ja Anžela tutvustasid lastele ja õpetajatele erinevaid haridusroboteid ning viisid läbi põnevad tegevused. Kasutasime nutirongi Intelino, roboteid Sphero Indi, Dash, mTiny, Ozobot, Qobo tigu, Makeblock neuron ja TTS mikroskoope.
Saksamaa külalised.jpeg

Saksamaa välisdelegatsioon külastas EduInnoLab #Kullatera Roboaeda

27.septembri päeva esimesel poolel külastasid Kullatera lasteaeda Saksamaa välisdelegatsiooni liikmed, kes on Tallinnas Erasmus programmi raames. Projekti koordineerib heategevusorganisatsioon „ Caritasverband der Erzdiözese München und Freising e.V.“. Osalejad on enamasti erinevate lasteaedade juhid Müncheni lasteaedadest.