Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Pirita Kose lasteaed etendas enda loodud näidendit

Tallinna Pirita Kose lasteaia Kellukeste rühma lapsed alustasid uut aastat mänguasjavabalt, mistõttu muutus laste meelistegevuseks meisterdamine ja igasugune koostegemine-toimetamine. Ühiselt koguti meisterdamismaterjali, meisterdati erinevaid mänguasju ja õppevahendeid ning mis hiljem selgus – ka juba mitmeid kuid hiljem sündiva näidendi rekvisiite.

Pirita Kose Lasteaias toimusid uisutunnid

Pirita Kose Lasteaia lapsed osalesid jaanuari- ja veebruarikuus juba traditsiooniks saanud uisutegevustes. Teistkordselt juhendas lapsi uisutreener Inga Micule, Uisuklubist Jäälind. Uisutegevustes osales viis rühma kaheksast. Kõik rühmad said osa uisutegevustest kolmel korral.
kalad2.jpg

Pirita Kose lasteaialapsed uudistasid kalu

Oktoobris valisid Sipelgate rühma lapsed endale uut projekti teemat ning suure häälteenamusega võitsid kalad. Lapsed sõnastasid uurimusküsimused ja üheskoos hakkasime neile järgemööda vastuseid otsima.
koerad2023_0.jpg

Pirita Kose Lasteaia Kellukeste rühma projekt “Koerad, meie abilised”

Koerte projekt algatati õpetajate poolt, sest selgus, et igapäevaselt nii tuttavad loomad - koerad, ei olegi tegelikkuses nii tuttavad. Projekti sisu rikastamiseks valiti rada, kus lapsed õppisid seda imelist loomaliiki tundma läbi selle, kuidas koerad, lisaks lemmikuks olemisele, inimesele asendamatuks abiks on.