Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Kullo noored lauljad pääsesid „Tähtede lava“ finaalvooru

Tallinna Huvikeskus Kullo laulustuudio Sinilill noored lauljad Oliver Rei ja Johanna Tüür pääsesid lauluvõistluse „Tähtede lava“ televooru ning mõlemad võitsid pääsme ka finaalvooru, mis on ETV eetris 28. aprillil kell 17.30. Oliveri ja Johanna õpetaja on Elve Erm.

Uued näitused Kullo Lastegaleriis

Kullo Lastegaleriis uued näitused kuni 03.05. Fotosid saab vaadata FB Tallinna Reaalkooli vabaloomingu kursuse näitus "Kunst kõikide, kõik kunsti eest...

Kullo õpetajad pälvisid Eesti Kultuurkapitali preemiad

9. veebruaril anti Noblessneri valukoja Nobeli saalis pidulikult üle Kultuurkapitali 2023. aasta peapreemiad ja elutööpreemiad ning kujutava ja rakenduskunsti, audiovisuaalse kunsti ja rahvakultuuri sihtkapitali aastapreemiad. Laureaatide seas oli kaks Kullo õpetajat: Ingrid Kõrvits ja Toivo Luhats.
Mitmus  LOGO 2023.jpg

Kullo kutsub osalema klaverifestivalil MIT/t/MU/u/S

Kullo kutsub osalema Tallinna klaveriõpilaste festivalile MIT/t/MU/u/S, kuhu on oodatud osalema klaveriõpilased, kes tegutsevad Tallinna huvikoolides- ja keskustes, koolide juures asuvates klaveriringides, samuti õpilased, kes õpivad eraõpetaja juures. Teretulnud on igal tasemel klaverimängijad!