Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

kolpi advent.JPG

Kopli huvikoolis avati advenditulesid süüdates jõuluaeg

Reedel, 1. detsembril õhtul kogunesid Kopli huvikooli arendus- ja kunstiringide õpilased, õpetajad ja lapsevanemad pidulikule advenditulede süütamisele, avades sellega ametlikult jõuluaja. Sündmus algas kaunilt ehitud tantsuklassis, kus õpetaja Valentina Šatskaja tutvustas advendikombeid ning jagas huvitavat teavet advenditraditsioonide kohta. Tema ettevalmistatud materjal haaras kaasa nii suuremad kui väiksemaid, tekitades põnevust ja elevust.
IMG_20230613_191153.jpg

Tallinna Kopli huvikoolis algas kunstinädal

9.- 13. oktoobrini on uutel huvilistel võimalus osaleda foto- ja kunstiringide proovitundides! Huvikoolis alanud kunstinädal pakub lastele suurepärast võimalust avastada oma loovust ja väljendada ennast kunsti kaudu.
maja pilt ilus.jpg

Kopli huvikoolis toimus Avatud Tundide Nädal

Laupäeval, 10. septembril, sai hoo sisse Tallinna Kopli huvikooli Avatud Tundide Nädal, mille eesmärk oli pakkuda osalemisvõimalust huvitundides, selleks, et aidata noortele leida mitmete huvialade seast endale see õige. Nädala jooksul oli huvilistel võimalus tutvuda kokakunsti ning raadiotehnika maailmaga, kätt proovida moejoonistamises, meisterdamises, fotograafias ning tegeleda show-, loov- ja tänavatantsuga.