Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

RoboMentori programm

Hiljuti lõppes kolmas Insplay RoboMentor tugiprogrammi lend, kus osales 16 lasteaiaõpetajat. Tallinna Haridusamet on teinud teist korda koostööd Insplayga, et anda õpetajatele võimalus osaleda RoboMentori programmis tasuta, et edendada haridusrobootika kasutuselevõttu lasteaedades. Programm pakub õpetajatele vajalikke oskusi ja enesekindlust, et rakendada robootikat igapäevases õppetöös. Osalejate kogemused olid inspireerivad ja täis positiivseid muutusi.

Tallinn toetab alustavate õpetajate sisseelamist

Eile toimus Jaan Poska majas pidulik üritus, kus anti üle esimesed tunnistused alustavate õpetajate sisseelamisprogrammi pilootprojekti lõpetajatele. Programm on loodud selleks, et toetada alustava õpetaja sisseelamist õpetaja ametisse.

Tallinnas algab haridustöötajate värbamiskampaania – vasta kutsele

31. mail algab Tallinna linna suvine värbamiskampaania, mille eesmärk on leida pealinna koolidesse ja lasteaedadesse uusi haridustöötajaid ning tuua tagasi kogenud spetsialiste, kes töötavad teistes valdkondades. Kampaania juhtlause "Vasta kutsele!" rõhutab taas, et uue põlvkonna õpetamine ja suunamine ei ole lihtsalt töö, vaid missioon, mis muudab elusid.