Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Tallinna Haridusamet alustab taas tasuta veebikoolituste sarjaga „Digilõunad“

Tallinna Haridusamet alustab taas tasuta veebikoolituste sarjaga „Digilõunad“, mis on suunatud lasteaedade ja koolide personalile eesmärgiga tõsta lastega töötajate digi- ja meediapädevust. Kõik huvilised on oodatud osalema veebikoolitustel, mis toimuvad aprillikuus teisipäeviti ja neljapäeviti kell 13:30-14:30 Teamsis. Kui aga kellelgi pole võimalik koolitusel otse osaleda, on võimalik hiljem järele vaadata – selleks on vajalik end eelnevalt registreerida.

Haridusspetsialistid osalesid eelmisel õppeaastal erinevatel Erasmus+ programmi kursustel, mille fookuses oli kaasav haridus

Projekti "Haridusspetsialistide pädevuste arendamine kaasava hariduse valdkonnas" raames osalesid 15 haridusspetsialisti rahvusvahelistes Erasmus+ koolitusprogrammides, mis keskendusid uusimmigrantide ja rahvaste rändega seotud väljakutsetele, muukeelsete laste õpetamisele ning kaasava hariduse süsteemi arendamisele. Projekti periood oli 1.01.2023 -31.12.2023.
teine lend_0.jpg

RoboMentor kursuse läbisid edukalt uued lasteaiaõpetajad

Paljudel lasteaedadel on robootikakomplektid olemas, aga õpetajatel puuduvad oskused ja kindlustunne nende igapäevaseks kasutamiseks. Sellele väljakutsele pakub lahendust Insplay RoboMentor tugiprogramm, mis võimaldab õpetajal saada enesekindlaks haridusrobootika kasutajaks ja särasilmseks eestvedajaks oma lasteaias.
children-4526384_1280-scaled_0.jpg

Tallinn tegi muudatusi elukohajärgse munitsipaalkooli määramise korras!

Tallinna Linnavalitsus tegi määruses „Elukohajärgse munitsipaalkooli määramise tingimused ja kord“ muudatusi, mille vajaduse tingis eestikeelsele õppele üleminek alates 1. septembrist 2024. Kooli määramise oluliseks asjaoluks nimetati sooviavalduse esitamine vanema poolt ja lisandus eestikeelsele õppele ülemineva kooli mõiste.