Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Haridusalased tunnustused

Tervisesõbralik töökoht

25. novembril 2010 selgusid konkursi „Tervisesõbralik töökoht2010“ võitjad. Tallinna Haridusamet sai eripreemia “Parim kaasaja”, auhinna võttis vastu ameti juhataja Andres Pajula.

Tallinna Haridusamet sai parima kaasaja tiitli tervise edendamise siseveebi eest, kus on üleval nii tervislikud retseptid, võimlemisharjutused ja –videod, õige tööasendi näited ja muu selline. Lisaks on seal ka uue töötaja kohanemisprogramm. Igakuiselt tunnustatakse parimaid töötajaid, samuti tuuakse esile suuremad õnnestumised. 

Ühe huvitavaima ideena toodi teiste hulgas välja haridusameti joogatunnid lõunapauside ajal. Tunnustuse saamisel olid olulise tähtsusega ka kollektiivi ühised ettevõtmised, mille korraldamisse on järgemööda kaasatud kõik ameti töötajad ning mis kannavad endas nii tervislikku, vaimset kui ka emotsionaalset lisandväärtust.

Konkursi võitjaks kuulutati A-Selver AS. Lisaks anti veel kaks eripreemiat: „Kõige sportlikum kollektiiv“ on Inspired Communications OÜ ja „Kõige innovatiivsem idee“ läks Põltsamaa lasteaiale Mari. Auhinnad andis üle sotsiaalminister Hanno Pevkur Clariton Hotel Euroopas toimunud konverentsil “Tervisesõbralik töökoht – tööandja edu võti”.

Konkursi kuulutasid Tervise Arengu Instituut ja ajakiri Tervis Pluss koos Tööinspektsiooni ja advokaadibürooga SORAINEN välja septembri alguses. Konkursile laekus kokku 41 ankeeti, mille seast Tervise Arengu Instituudi spetsialistid valisid välja 15 edasipääsejat. Nendeks olid: TNT Worldwide Ekspress Eesti AS, Haridusamet, AS Pärnu Vesi, AS Ida-Tallinna Keskhaigla, Põltsamaa Lasteaed Mari, SA Tallinna Lastehaigla, SA Tartu Ülikooli Kliinikum, AS Swedbank, Tartu Ülikool, Maksu- ja Tolliamet, OÜ Inspired Communications, OÜ Kaarli Hambapolikliinik, Coca Cola HBC Eesti AS, A-Selver AS ja AS Balteco. Teises voorus külastasid neid organisatsioone töötervishoiu- ja tervisedendamise spetsialistid. Nende hinnangute alusel valis žürii eelmisel nädala välja ka võitjad. 

Konkursi Tervisesõbralik töökoht koduleht.

Viimati muudetud 06.04.2017