Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Terviseedendus

Alates 2020 oleme TERVIST EDENDAV TÖÖKOHT.

LASTESÕIM HELLIK liitus tervist edendavate lasteaedade võrgustikuga 2009 aastal.      2011 aastal pälvisime tiitli "Parima toitlustusega lasteasutus" II koht. 

Meie töötajad on väga sportlikud: käime trennides (vesiaeroobika, jooga, bilates) , kord kuus tervisemeeskond korraldab ürituse. Väga populaarsed on matkad loodusesse. Kaasame ka lapsevanemaid, peresid. Väga tore matk oli Pääsküla rabas- südamenädala raames.

TALLINNA LASTEAEDADES:

Tervise edendamine lasteaias on tunnustatud tegutsemisviis, mille puhul rakendatakse süstemaatilist plaani kõigi laste ja töötajate tervise ning heaolu arendamiseks.  Eestis on loodud tervist edendavate lasteaedade võrgustik- TEL.  Tervist edendavate lasteaed võrgustiku tegevust koordineerib Tervise Arengu Instituut (TAI)  

Tallinna Haridusamet korraldab tervistedendavate lasteaedade tunnustamiseks konkurssi Parim Tallinna Tervist Edendav lasteaed. Tunnustus antakse asutusele, kes on edukad turvalise ja tervisliku õppekeskkonna loojatena, tervisedenduslike tegevuste korraldajatena ja tervisealase hariduse edendajatena.

 

Lehekülge haldab:

Katrin Roman, direktor

tel. 6723138; 53098869, e-post: hellik@hellik.edu.ee  

Viimati muudetud 25.08.2021