Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Terviseedendus lastesõimes

Terviseedendus lastesõimes

TET Alates 2020 oleme TERVIST EDENDAV TÖÖKOHT.
2009 aastal liitusime  tervist edendavate lasteaedade võrgustikuga. 2011 aastal pälvisime tiitli "Parima toitlustusega lasteasutus" II koht. 
Meie töötajad on väga sportlikud: käime trennides (vesiaeroobika, jooga, bilates) , kord kuus tervisemeeskond korraldab ürituse. Väga populaarsed on matkad loodusesse. Kaasame ka lapsevanemaid, peresid. Traditsiooniks on saanud matk  Pääsküla rabasse- südamenädala raames.
Tervise edendamine lasteaias on tunnustatud tegutsemisviis, mille puhul rakendatakse süstemaatilist plaani kõigi laste ja töötajate tervise ning heaolu arendamiseks.     
          tel_logo_0.jpg   Eestis on loodud tervist edendavate lasteaedade võrgustik- TEL.  Tervist edendavate lasteaed võrgustiku tegevust koordineerib Tervise Arengu Instituut (TAI).  Tallinna Haridusamet korraldab tervistedendavate lasteaedade tunnustamiseks konkurssi Parim Tallinna Tervist Edendav lasteaed. Tallinna linn  tänab ja tunnustab tegusaid lasteaedu konkursil "Tervise tegu", Tunnustus antakse asutusele, kes on edukad turvalise ja tervisliku õppekeskkonna loojatena, tervisedenduslike tegevuste korraldajatena ja tervisealase hariduse edendajatena.
2020 aastal rajasime lastesõime hoovile õue.õppeaia kus kasvatame erinevaid juurvilju ja maitsetaimi. Võtame aktiivselt osa Tallinn kui Rohepealinna üritustest. 
Igal kevadel kasvatame ka aknalaual rohelist sibulat, et õpetada lastele maitserohelist sööma.

 

Lehekülge haldab:
Katrin Roman, direktor
tel. 6723138; 53098869, e-post: [email protected]  

Viimati muudetud 21.03.2023