Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Isikuandmekaitse põhimõtted

Isikuandmekaitse põhimõtted

Tallinna Humanitaargümnaasiumi andmekaitsetingimused

Tallinna Humanitaargümnaasium juhindub isikuandmete töötlemisel kehtivatest isikuandmete töötlemist reguleerivatest õigusnormidest ja Tallinna linna andmekaitsetingimustest. https://www.tallinn.ee/et/andmekaitsetingimused

Täpse ülevaate asutuse andmetöötlustest saate Tallinna Andmetöötlusregistrist. Kui olete registrisse sisenenud, vajutage lahtrile „otsing", seejärel nupule „vali asutus" ja kirjutage üleval avanenud lahtrisse asutuse nimi ning  vajutage nupule „otsi". Seejärel vajutage avanenud nimekirjas asutuse nimele (asutuse nimi on punast värvi), lõpuks vajutage allpool olevat sinist nuppu „otsin". Pärast seda avaneb nimekiri kõikidest asutuse andmetöötlustest. Iga andmetöötluse täpsemat kirjeldust saate vaadata vajutades nupule „vaatan".

Linna andmetöötlusregister asub aadressil: https://atr.tallinn.ee/ .

Töötleme õpilaste, vanemate ja kooli töötajate isikuandmeid (näiteks ees- ja perekonnanimi, isikukood, sünniaeg, elukoha aadress, kontaktandmed, jm) järgmiselt:

  • avaliku ülesande täitmisel,
  • juriidilise kohustuse täitmisel,
  • lepingu täitmisel (nt töölepingud)
  • nõusoleku alusel (link nõusoleku tingimustele)

Tallinna Humanitaargümnaasium ei jaga isiku andmeid kolmandate isikutega, välja arvatud juhul, kui seda nõuavad seadused või kui seda on vaja teile õppetöö tugiteenuste osutamiseks (toitlustus, e-õpilaspilet, e-päevik).

Kooli andmekaitsespetsialisti ülesandeid täidab Tallinna Linnakantselei linnasekretäri büroo andmekaitsespetsialist. Linna andmekaitsespetsialistiga saab võtta ühendust e-posti aadressil [email protected].

Kooli andmekaitse kontaktisik, kelle ülesandeks on koordineerida kooli andmekaitse küsimuste lahendamist, on Kaja Pello (e-post [email protected]).

Viimati muudetud 21.02.2024