Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

THG kontaktandmed. Juhtkond

Tallinna Humanitaargümnaasium Koidu 97, Tallinn 10139

humg@humg.edu.ee 


Luule Kösler DIREKTOR

direktor@humg.edu.ee  tel: 6180131  Kabinet A112

Vastuvõtt esmaspäeviti kell 13.00 - 15.30 (eelregistreerimine sekretäri juures tel 6180 130)


Svetlana Taruta SEKRETÄR

humg@humg.edu.ee  tel6180130  Kabinet A111


Annelii Juhkama  ÕPPEJUHT (5-12.klassid)

annelii.juhkama@humg.edu.ee  tel: 6180132 Kabinet A105


Olga Markova  ALGKOOLI (1-4.klassid) ÕPPEJUHT JA HEV KOORDINAATOR

olga.markova@humg.edu.ee  tel: 6237415 Kabinet A106


Anne Pipar EESTI KEELSE AINEÕPPE NÕUSTAJA

anne.pipar@humg.edu.ee  tel: 6237415 Kabinet A106


Anna Zavolner HUVIJUHT

anna.zavolner@humg.edu.ee  tel: 6180134 Kabinet A305


Airat Izmailov IT-JUHT

airat.izmailov@humg.edu.ee  tel: 6180136 Kabinet B201


Miroslava Izmailova SOTSIAALPEDAGOOG, E-KOOLI ADMINISTRAATOR

miroslava.izmailova@humg.edu.ee  tel: 618 0138 Kabinet A102


Kaja Pello HARIDUSTEHNOLOOG, PROJEKTIJUHT

kaja.pello@humg.edu.ee  Kabinet A109


Liis Lindvest PROJEKTIJUHT

liis.lindvest@humg.edu.ee  tel: 6180134 Kabinet A305


Rain Matt DIREKTORI ASETÄITJA MAJANDUSALAL

rain.matt@humg.edu.ee  tel: 6180135 Kabinet A108


Anna Petrova PERSONALIJUHT

anna.petrova@humg.edu.ee  tel6180133 Kabinet A109


Artur Šigajev TASULISTE RINGIDE JA KOOLIKS ETTEVALMISTUSRÜHMADE KOORDINAATOR

artur.shigajev@humg.edu.ee 

 

Viimati muudetud 15.09.2021