Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

THG õpetajad

                                                  

Õpetaja                                                        E-post     Õppeaine, klassijuhatamine
Aavi Levin aavi.levin[at]humg.edu.ee kunstiõpetus, 9a klassijuhataja
Alina Keerd alina.keerd[at]humg.edu.ee loodusained*

Alo Leichner

alo.leichner[at]humg.edu.ee

kehaline kasvatus

Aivo Simmo

aivo.simmo[at]humg.edu.ee

geograafia

Anatoli Kuprijanovitš anatoli.kuprijanovits[at]humg.edu.ee kehaline kasvatus

Angelina Vlassova

angelina.vlassova[at]humg.edu.ee 

inglise keel

Anna Iljina anna.iljina[at]humg.edu.ee algklassid, 1c klassijuhataja
Anna Kivva anna.kivva[at]humg.edu.ee inglise keel, 8b klassijuhataja
Anna Zavolner anna.zavolner[at]humg.edu.ee huvijuht, 4d klassijuhataja
Anna Pušina anna.pushina[at]humg.edu.ee algklassid, 2b klassijuhataja
Anne Pipar anne.pipar[at]humg.edu.ee

eesti keel, 10a klassijuhataja, eesti keele koordinaator

Anne Remiš anne.remis[at]humg.edu.ee inglise keel
Annelii Juhkama annelii.juhkama[at]humg.edu.ee eesti keel, õppejuht
Annika Siinmaa annika.siinmaa[at]humg.edu.ee klassiõpetaja, loodusõpetus, 5a klassijuhataja
Anton Tšurilin anton.tsurilin[at]humg.edu.ee inglise keel, 7b klassijuhataja
Anželika Kulikova anzelika.kulikova[at]humg.edu.ee algklassid, 1d klassijuhataja
Artur Šigajev artur.shigajev[at]humg.edu.ee matemaatika, 6b klassijuhataja
Astrid Arnover astrid.arnover[at]humg.edu.ee eesti keel
Ele Nugis ele.nugis[at]humg.edu.ee muusika
Eve Aru eve.aru[at]humg.edu.ee loodus- ja inimeseõp.  6a klassijuhataja
Eve Põhjakivi eve.pohjakivi@humg.edu.ee eesti keel
Evelin Taimla evelin.taimla[at]humg.edu.ee algklassid, 1a klassijuhataja
Hiie Rüütel hiie.ryytel[at]humg.edu.ee eesti keel, 7a klassijuhataja
Irina Babina irina.babina[at]humg.edu.ee inglise keel, 9c klassijuhataja
Irina Tšistjakova irina.tsistjakova[at]humg.edu.ee kunstiõpetus
Ivan Šipilov ivan.sipilov[at]humg.edu.ee poiste tööõpetus
Jana Lume jana.lume[at]humg.edu.ee eesti keel, 8d klassijuhataja
Katerina Fiter jekaterina.fiter[at]humg.edu.ee inglise ja vene keel, 4c klassijuhataja
Jelena Teder jelena.teder[at]humg.edu.ee vene keel ja kirjandus, 11b klassijuhataja
Jelena Zimina jelena.zimina[at]humg.edu.ee tüdrukute tööõpetus, 7c klassijuhataja
Julia Aparin julia.aparin[at]humg.edu.ee eesti keel, ajalugu

Kaja Pello

kaja.pello[at]humg.edu.ee

arvutiõpetus, haridustehnoloog, 11a klassijuhataja

Katrin Irlis

katrin.irlis[at]humg.edu.ee

eesti keel, 4. a klassijuhataja

Leonid Snitko

leonid.snitko[at]humg.edu.ee

matemaatika

Kirsi Kajamäe-Novikov

kirsi.kajamae[at]humg.edu.ee

geograafia*

Küllike Reitsnik kyllike.reitsnik[at]humg.edu.ee eesti keel
Liina Uutar liina.uutar[at]humg.edu.ee klassiõpetaja, 2a klassijuhataja
Ljubov Kisjolkina ljubov.kisjolkina[at]humg.edu.ee bioloogia, 10b klassijuhataja
Luule Kösler direktor[at]humg.edu.ee eesti keel, direktor
Maarja Saunpere maarja.saunpere[at]humg.edu.ee bioloogia*
Maret Riik maret.riik[at]humg.edu.ee eesti keel
Margarita Pavlova margarita.pavlova[at]humg.edu.ee matemaatika, 12b klassijuhataja
Maria Novikova maria.novikova[at]humg.edu.ee muusika
Mariana Beilinson mariana.beilinson[at]humg.edu.ee inglise keel
Mari-Liis Remmel mariliis.remmel[at]humg.edu.ee eesti keel
Marina Fatejeva marina.fatejeva[at]humg.edu.ee füüsika
Marina Gerassimova marina.gerassimova[at]humg.edu.ee matemaatika
Marina Maasing marina.maasing[at]humg.edu.ee vene keel ja kirjandus, 9d klassijuhataja
Marina Romanova marina.romanova[at]humg.edu.ee vene keel ja kirjandus, 7d klassijuhataja
Marina Savitš marina.savits[at]humg.edu.ee kehaline kasvatus

Marina Tülp

marina.tylp[at]humg.edu.ee

Tants, kehaline kasvatus

Miroslava Izmailova

miroslava.izmailova[at]humg.edu.ee

Sotsiaalpedagoog, e-kooli administraator,  5c klassijuhataja

Monika Plisnik monika.plisnik[at]humg.edu.ee tööõpetus, eesti keel
Nadezda Sharova nadezda.sharova[at]humg.edu.ee inglise keel, 9b klassijuhataja
Natalia Dankevitš natalia.dankevits[at]humg.edu.ee algklassid, 2b klassijuhataja
Natalia Kontorez natalia.kontorez[at]humg.edu.ee saksa keel, 8c klassijuhataja
Natalja Brinkevitš natalja.brinkevits[at]humg.edu.ee algklassid, 2c klassijuhataja
Natalja Pankova natalja.pankova[at]humg.edu.ee algklassid, 1b klassijuhataja
Natalja Plotnikova natalja.plotnikova[at]humg.edu.ee inglise keel
Nelli Sarapuu nelli.sarapuu[at]humg.edu.ee geograafia, logopeed
Oksana Gladõš oksana.gladish[at]humg.edu.ee algklassid, 3d klassijuhataja
Oksana Tenitskaja oksana.tenitskaja[at]humg.edu.ee algklassid, 4b klassijuhataja
Oleksii Inno oleksii.inno[at]humg.edu.ee Töö- ja tehnoloogiaõpetus, robootika
Olga Bogdanova olga.bogdanova[at]humg.edu.ee inglise keel
Olga Larina olga.larina[at]humg.edu.ee inimeseõpetus, psühholoog, 5b klassijuhataja
Olga Markova olga.markova[at]humg.edu.ee

vene keel ja kirjandus, algklasside õppejuht, HEV- koordinaator

Olga Korsakova olga.korsakova[at]humg.edu.ee pikapäevarühma kasvataja
Piret Bibikov piret.bibikov[at]humg.edu.ee algklassid, 3a klassijuhataja
Piret Birk-Vilbre piret.birk[at]humg.edu.ee eesti keel
Rita Zubkova rita.zubkova[at]humg.edu.ee klassiõpetaja, 3c klassijuhataja
Siim Randla siim.randla[at]humg.edu.ee muusika
Siiri Paal siiri.paal[at]humg.edu.ee algklassid
Siret Hermaste siret.hermaste[at]humg.edu.ee eesti keel, 8a klassijuhataja
Sten Sakson sten.sakson[at]humg.edu.ee ajalugu ja ühiskonnaõpetus
Tatjana Božko tatjana.bozko[at]humg.edu.ee muusika
Tatjana Hütti tatjana.hytti[at]humg.edu.ee inglise keel
Tatjana Illarionova tatjana.illarionova[at]humg.edu.ee kehaline kasvatus
Tatjana Knjagnitskaja tatjana.knjagitskaja[at]humg.edu.ee keemia
Tatjana Reeva tatjana.reeva[at]humg.edu.ee inglise keel, 6c klassijuhataja
Tatjana Koltsova tatjana.koltsova[at]humg.edu.ee inglise keel

Timo Panin

timo.panin[at]humg.edu.ee

bioloogia, loodusained, 12a klassijuhataja

Vadim Pereverzev vadim.pereverzev[at]humg.edu.ee ajalugu,  5d klassijuhataja 
Valentin Zaitsev valentin.zaitsev[at]humg.edu.ee poiste kehaline kasvatus (6. ja 12. klass)
Vera Arvik vera.arvik[at]humg.edu.ee eesti keel
Veera Ivašina vera.ivashina[at]humg.edu.ee inglise keel
Viktoria Peter viktoria.peter[at]humg.edu.ee inglise keel, kunst, 6d klassijuhataja
Viktor Novikov viktor.novikov[at]humg.edu.ee inglise keel

* (töösuhe ajutiselt peatatud)

 

Viimati muudetud 30.08.2022