Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

THG õpetajad

                                                  

Õpetaja                                                        E-post     Õppeaine, klassijuhatamine
Aavi Levin aavi.levin[at]humg.edu.ee kunstiõpetus, 8a klassijuhataja
Alina Keerd alina.keerd[at]humg.edu.ee loodusained

Alo Leichner

alo.leichner[at]humg.edu.ee

kehaline kasvatus

Aive Peil

aive.peil[at]humg.edu.ee

ajalugu ja ühiskond 12a

Aivo Simmo

aivo.simmo[at]humg.edu.ee

geograafia

Anna Petrova

anna.petrova@humg.edu.ee

Tarbekunstiõpetaja

Anatoli Kuprijanovitš anatoli.kuprijanovits[at]humg.edu.ee kehaline kasvatus

Angelina Vlassova

angelina.vlassova[at]humg.edu.ee 

inglise keel

Anna Iljina anna.iljina[at]humg.edu.ee algklassid, 3c klassijuhataja
Anna Kivva anna.kivva[at]humg.edu.ee inglise keel, 7b klassijuhataja
Anna Zavolner anna.zavolner[at]humg.edu.ee huvijuht
Anna Pušina anna.pushina[at]humg.edu.ee algklassid, 1b klassijuhataja
Anne Pipar anne.pipar[at]humg.edu.ee

eesti keel, 9a klassijuhataja, eesti keele koordinaator

Anne Remiš anne.remis[at]humg.edu.ee inglise keel
Annelii Juhkama annelii.juhkama[at]humg.edu.ee eesti keel, õppejuht
Annika Siinmaa annika.siinmaa[at]humg.edu.ee klassiõpetaja, loodusõpetus, 4a klassijuhataja
Anton Tšurilin anton.tsurilin[at]humg.edu.ee inglise keel, 6b klassijuhataja
Anželika Kulikova anzelika.kulikova[at]humg.edu.ee algklassid, 3d klassijuhataja
Artur Šigajev artur.shigajev[at]humg.edu.ee matemaatika, 5b klassijuhataja
Astrid Arnover astrid.arnover[at]humg.edu.ee eesti keel
Ele Nugis ele.nugis[at]humg.edu.ee muusika
Eve Aru eve.aru[at]humg.edu.ee loodus- ja inimeseõp.  5a klassijuhataja
Eve Põhjakivi eve.pohjakivi@humg.edu.ee eesti keel
Evelin Taimla evelin.taimla[at]humg.edu.ee algklassid, 3a klassijuhataja
Hiie Rüütel hiie.ryytel[at]humg.edu.ee eesti keel, 6a klassijuhataja
Irina Babina irina.babina[at]humg.edu.ee inglise keel, 8c klassijuhataja
Irina Tšistjakova irina.tsistjakova[at]humg.edu.ee kunstiõpetus
Ivan Šipilov ivan.sipilov[at]humg.edu.ee poiste tööõpetus
Jana Lume jana.lume[at]humg.edu.ee eesti keel, 7d klassijuhataja
Katerina Fiter jekaterina.fiter[at]humg.edu.ee inglise keel
Jelena Teder jelena.teder[at]humg.edu.ee vene keel ja kirjandus, 10b klassijuhataja
Jelena Zimina jelena.zimina[at]humg.edu.ee tüdrukute tööõpetus, 6c klassijuhataja

Kaja Pello

kaja.pello[at]humg.edu.ee

arvutiõpetus, haridustehnoloog, kunstiajalugu, 12a klassijuhataja

Katrin Irlis

katrin.irlis[at]humg.edu.ee

eesti keel

Katrin Vöörmann

katrin.voormann[at]humg.edu.ee

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus

Leonid Snitko

leonid.snitko[at]humg.edu.ee

matemaatika

Kirsi Kajamäe-Novikov

kirsi.kajamae[at]humg.edu.ee

geograafia*

Liina Uutar liina.uutar[at]humg.edu.ee klassiõpetaja, 1a klassijuhataja
Liis Lindvest liis.lindvest[at]humg.edu.ee geograafia, projektijuht, loodusõpetus
Ljubov Kisjolkina ljubov.kisjolkina[at]humg.edu.ee bioloogia, 9d klassijuhataja
Luule Kösler direktor[at]humg.edu.ee eesti keel, direktor
Maarja Saunpere maarja.saunpere[at]humg.edu.ee bioloogia*
Maret Riik maret.riik[at]humg.edu.ee eesti keel
Margarita Pavlova margarita.pavlova[at]humg.edu.ee matemaatika, 11b klassijuhataja
Marge Kiik marge.kiik[at]humg.edu.ee muusika, eesti keel, 10a klassijuhataja
Maria Novikova maria.novikova[at]humg.edu.ee muusika
Mariana Beilinson mariana.beilinson[at]humg.edu.ee inglise keel
Marina Fatejeva marina.fatejeva[at]humg.edu.ee füüsika
Marina Gerassimova marina.gerassimova[at]humg.edu.ee matemaatika, 9klassijuhataja
Marina Maasing marina.maasing[at]humg.edu.ee vene keel ja kirjandus, 8d klassijuhataja
Marina Romanova marina.romanova[at]humg.edu.ee vene keel ja kirjandus, 6d klassijuhataja
Marina Savitš marina.savits[at]humg.edu.ee kehaline kasvatus

Marina Tülp

marina.tylp[at]humg.edu.ee

Tants, kehaline kasvatus

Miroslava Izmailova

miroslava.izmailova[at]humg.edu.ee

Sotsiaalpedagoog, e-kooli administraator, , 4c klassijuhataja

Monika Plisnik monika.plisnik[at]humg.edu.ee loodusõpetus, tööõp., eesti keel
Nadezda Sharova nadezda.sharova[at]humg.edu.ee inglise keel, 8b klassijuhataja
Natalia Dankevitš natalia.dankevits[at]humg.edu.ee algklassid, 2b klassijuhataja
Natalia Kontorez natalia.kontorez[at]humg.edu.ee saksa keel
Natalja Brinkevitš natalja.brinkevits[at]humg.edu.ee algklassid, 1c klassijuhataja
Natalja Pankova natalja.pankova[at]humg.edu.ee algklassid, 4d klassijuhataja
Natalja Plotnikova natalja.plotnikova[at]humg.edu.ee inglise keel
Natalja Savostina natalja.savostina[at]humg.edu.ee matemaatika
Nelli Sarapuu nelli.sarapuu[at]humg.edu.ee geograafia, logopeed
Oksana Gladõš oksana.gladish[at]humg.edu.ee algklassid, 2d klassijuhataja
Oksana Tenitskaja oksana.tenitskaja[at]humg.edu.ee algklassid, 3b klassijuhataja
Oleksii Inno oleksii.inno[at]humg.edu.ee Töö- ja tehnoloogiaõpetus, robootika
Olga Bogdanova olga.bogdanova[at]humg.edu.ee inglise keel
Olga Larina olga.larina[at]humg.edu.ee inimeseõpetus, psühholoog, 4b klassijuhataja
Olga Markova olga.markova[at]humg.edu.ee

vene keel ja kirjandus, 12b klassijuhataja, algklasside õppejuht, HEV- koordinaator

Olga Korsakova olga.korsakova[at]humg.edu.ee pikapäevarühma kasvataja
Piret Bibikov piret.bibikov[at]humg.edu.ee algklassid, 2a klassijuhataja
Piret Birk-Vilbre piret.birk[at]humg.edu.ee eesti keel
Rita Zubkova rita.zubkova[at]humg.edu.ee klassiõpetaja, 2c klassijuhataja
Siim Randla siim.randla[at]humg.edu.ee muusika
Siiri Paal siiri.paal[at]humg.edu.ee algklassid
Siret Hermaste siret.hermaste[at]humg.edu.ee eesti keel, 7a klassijuhataja
Tatajana Hütti tatjana.hytti[at]humg.edu.ee inglise keel
Tatjana Illarionova tatjana.illarionova[at]humg.edu.ee kehaline kasvatus
Tatjana Knjagnitskaja tatjana.knjagitskaja[at]humg.edu.ee keemia
Tatjana Reeva tatjana.reeva[at]humg.edu.ee inglise keel, 5c klassijuhataja
Tatjana Koltsova tatjana.koltsova[at]humg.edu.ee inglise keel
 Valentin Zaitsev  valentin.zaitsev[at]humg.edu.ee  kehaline kasvatus

Timo Panin

timo.panin[at]humg.edu.ee

bioloogia, loodusained, 11a klassijuhataja

Vadim Pereverzev vadim.pereverzev[at]humg.edu.ee ajalugu, 9b klassijuhataja
Vera Arvik vera.arvik[at]humg.edu.ee eesti keel
Veera Ivašina vera.ivashina[at]humg.edu.ee inglise keel
Viktoria Peter viktoria.peter[at]humg.edu.ee inglise keel, kunst, 5d klassijuhataja
Viktor Novikov viktor.novikov[at]humg.edu.ee inglise keel

* (töösuhe ajutiselt peatatud)

 

Viimati muudetud 09.06.2022