Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

AS-i Tallinna Linnatransport ühissõidukitesse kaotatud esemed

Nagu teame, algavad igal aastal 1. septembril koolides õppetööd. Sama kuupäevaga suureneb ka töö maht AS-is Tallinna Linnatransport (TLT)- tihenevad graafikud, linna tänavatele lisandub rohkem ühissõidukeid (bussid, trammid, trollid), aga ühtlasi tõuseb ka ühissõidukitesse õpilaste poolt kaotatud esemete arv.  Viimasel on tihe seos kooliaasta algusega. Põhiliselt esemed, mida lapsed kaotavad on õpilaspiletid, kooli- ja trennikotid, telefonid, kõrvaklapid, hobidega seotud esemed jms.
 
AS-i Tallinna Linnatransport soov on võimalikult palju leitud esemeid nende omanikele tagastada, millest tulenevalt tuletame meelde, kuidas käituda kui oled kaotanud midagi ühissõidukisse:
  • Helista koheselt TLT infokeskusesse numbril 6434142;
  • Anna infokeskuse töötajale võimalikult täpne info, millisesse sõidukisse eseme kaotasid- selle põhjal saame ka sõiduki tuvatada ning välja selgitada, kus see asub;
  • Siiski, kui ei mäleta sõidukit ja meile pole leid veel jõudnud, helista uuesti mõne päeva pärast. Kõik bussidest, trammidest ja trollidest leitud esemed veetakse kolmel päeval nädalas ühtsesse hoiukohta, kus need registreeritakse ja üle 50 euro väärtuses esemed antakse üle politseile. Ülejäänud esemed kahjuks utiliseeritakse 2 kuu möödudes;
  • Lisaks soovitame- kirjutage oma kooli- ja trennikottidele peale enda või lapsevanema telefoni number- niimoodi leiavad kaotatud asjad kiiremini tee oma omaniku juurde tagasi.
Soovitame ka vaadata:
 
Noortesaate NOVA jaanuari kuist saadet, kui nad külastasid TLT infokeskust-
 
ja
 
Politsei kaotatud-leitud esemete lehekülge-
 

 
 
Kui tekib täiendavaid küsimusi või soovite midagi täpsustada, olen alati kättesaadav allpool olevate kontaktide kaudu.
 
Lugupidamisega
 
Hans Leissoo
Aktsiaselts Tallinna Linnatransport
Liikluskorralduse osakonna juhataja
​+372 6434141
+372 5103576
www.tlt.ee
Facebook