Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Pidulikud hetked ja inspireerivad kohtumised: Tallinna Humanitaargümnaasiumi juubelinädal "60 lennukat aastat"

Eelmisel nädalal toimus Tallinna Humanitaargümnaasiumis 60. aastapäeva tähistamine. Soovime rõõmuga jagada meie kooli erakordse juubelinädala muljeid, mille jooksul saime nautida rikkalikku kava täis rõõmu, pidulikkust ja harivaid hetki.
Esmaspäev: Pidulik algklasside ball
Algatasime nädala imekauni algklasside balliga, kus noored õpilased särasid ning nautisid üksteise seltskonda.
Teisipäev:  Juubelikontsert
Teisipäev õnnestus tõelise kõrgpunktiga, kui meie koolimaja täitus imelise muusika, säravate esinejate ning südamliku emotsioonidega.
Kolmapäev: Konverents "Lennurada" gümnasistidele
Eriline päev gümnasistidele, kus meie kooli edukad vilistlased jagasid oma kogemusi ja inspireerisid tuleva põlvkonda. Kohal olid Jekaterina Gridneva, Alina Privalova, Artur Bozikjan, Andres Petrov, Svetlana Brjalina, Vladimir Svet, Igor Lill, Georg Ioganson, Dominik Djatšuk, Vadim Brjalin. Konverentsil ka esines muusikaansambel BAM, kus solistiks oli meie kooli bioloogiaõpetaja Alina Keerd ja basskitarri mängis meie kooli 2.B klassi õpilase isa.
Neljapäev: Lühinäidendid ja viktoriin 5.-7. klassidele
Õpilased näitasid oma loovust lühinäidenditega erinevates keeltes (eesti, vene ja inglise). Lühinäidenditele järgnes viktoriin, milles õpilased näitasid oma teadmisi kooli ajaloost.

Reede: Lühinäidendid ja viktoriin 8.-9. klassidele
Sarnane üritus jätkus ka 8.-9. klassidele, luues meeldejääva lõpu meie juubelinädalale.

Oli imeline näha meie koolipere ühtsust ja mitmekülgsust sellel juubelinädalal. Suur tänu kõigile, kes panustasid selle erilise sündmuse korraldamisse ning tegid sellest meeldejääva kogemuse!

Jätkame koos õppimist ja kooliteed ja hoidkem ühiselt Tallinna Humanitaargümnaasiumi vaimu!