Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

iduEDU 2022

iduEDU 2022

Moodsa õppimise festival iduEDU 2022
  • Aeg: 26. aprill 2022 kl 10-16
  • Koht: Tallinna Hariduskvartal (Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool, Tallinna Keskraamatukogu)
Kevadisel koolivaheajal, 26. aprillil 2022 olid kõik õpetajad ja haridusasutuste juhid üle Eesti oodatud osalema moodsa õppimise festivalil „iduEDU“, mille alateema oli “Õnnelik õppija krihvli või tahvliga - kuidas säilitada enda vaimset heaolu, olla õnnelik ja leida tasakaalu tehnoloogiaga rikastatud ja traditsiooniliste õpikeskkondade ning õpimeetodite vahel?" 

Peaesinejad arutlesid päevajuhtidest koolijuhtidega haridustöötajate ja õppijate vaimse tervise ning distantsõppe seose, õpetajavaba kooli efektiivsuse ja distantsilt praktiliste oskuste õpetamise võimalikkuse üle. Kahes praktikult praktikule töötubade sessioonis sai valida 50 erineva haridusuuendusliku töötoa vahel. Hommikupoole toodi diskussiooni ja vestlusringi vormis osalejateni innovatiivseid õpimeetodeid lasteaiast ja koolist kuni elukestva õppeni välja. Pealelõunased töötoad keskendusid käed külge ja aktiivse liikumis propageerimisele. 
Tegusast päevast tegid kokkuvõtte päevapeegeldajatest õpilased. Ürituse lõpetas traditsiooniline muusikaline üllatus koogi koos tordi ja kohviga.
Ürituse päevajuhid olid Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi direktor Siret Paasmäe ja Tallinna Saksa Gümnaasiumi direktor Kaarel Rundu. 

Peaesinejad:
Õnne Uus, Tallinna Ülikool
Mihhail Zujev, Eesti Merekooli kutseõpetaja
Karin Künnapas, Jõhvi tehnoloogiakooli koolijuht


ÜRITUSE AJAKAVA:
10.00 – 11.00 Festivali avamine Tallinna Reaalkooli aulas
11.30 – 13.00 Töötoad hariduskvartalis 
13.00 – 14.00 Lõuna Tallinna Reaalkoolis
14.00 – 15.30 Töötoad Tallinna Reaalkoolis
15.45 Haridusfestivali lõpetamine. 3T- Tallinna talendid, tänu ja tort

Lisainfo festivali Facebooki lehel.
 

Viimati muudetud 06.11.2023