Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tutvustus

Tutvustus

Moodsa õppimise haridusfestivali iduEDU toimus esimest korda aastal 2018, mis liitis õpetajatele korraldatud IKT sügiskonverentside teemad, Tallinna lasteaedade ja koolide haridusuuenduste parimad näited ning arutelud kvaliteetse hariduse edendamisest. 

Haridusfestivali eesmärgiks on väärtustada kvaliteetset haridust kui õnneliku elu vundamenti, mille saavutamiseks pannakse seeme haridusteel kasvama juba varases nooruses. Iga festivalil osaleja annab seega oma panuse idude targale kasvamisele ning uute edulugude tagant tõukamisele. IduEDU haridusfestival toimub iga aasta ja on kohtumispaigaks õpetajatele, et aidata kaasa nende arengule ning inspireerida neid omaks võtma uusimaid õpetamise meetodeid.

Aastal 2023 toimus esmakordselt ajaloos moodsa õppimise festival "iduEDU" kahepäevasena! 

"iduEDU" toimus 27.-28. aprillil 2023 Tallinna Pääsküla Koolis ja Tallinna Nõmme Huvikoolis.

Festival kandis teemat „Iga ukse jaoks on võti“. Esimene päev keskendus heaolu võtmetele, mida avasid lähemalt Peaasi.ee haridusvaldkonna juht Marit Kannelmäe-Geerts ja tööõnneinsener Tiina Saar-Veelmaa. Teine päev võttis luubi alla haridusuuenduse võtmed, milles tõi olulisemad äramärkimised esile Eesti infotehnoloog ja IT-visionäär Linnar Viik, kes kaasas hilisemasse diskussiooni ka Tallinna Päikesejänku Lasteaia õppealajuhataja Triin Ruusi, MTÜ EdTech Estonia juhatuse esimehe Märt Aro ja Tartu Forseliuse Kooli õppejuhi Kristi Mummi.

Festivali mõlemat päeva juhitisid 
Tallinna Ülikooli haridusinnovatsiooni keskuse juhataja Hele Leek-Ambur ja Tallinna Prantsuse Lütseumi direktor Peter Pedak.


 

Viimati muudetud 21.02.2024