Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Avatud Kopli 93 parandustöökoda

-

Avatud Kopli 93 parandustöökoda

Kopli 93 parandustöökoda on mõeldud kõigile leiutajatele, Pinteresti projektide teostajatele, parandajatele ja meisterdajatele. Materjal ja idee Sinu poolt, tööriistad ja nõu meilt. Saad uued oskused ja midagi ise valmis teha.

Parandustöökoja kasutamine on tasuta. Kasutatava materjali (sh värv, lakk, kinnitusvahendid vms) pead aga ise tooma ja oma katkise viguri ise ära parandama. Meie poolt on tööriistad ja ruum, samuti aitame Sul valida sobivaid töövahendeid ja -võtteid.

Töökojas on kõikvõimalikud käsi- ja elektritööriistad, mis on mõeldud eelkõige puutöö jaoks. Elektritööriistadest on platesaag, järkamissaag, ketassaag, tikksaag, lintsaag, vineerisaag, ketaslõikur, käi, terituspink, puurpink, käsifreesid ja lihvmasinad. Meil on ka elektroodkeevitus ja mobiilne sepikoda.

Töökoja meister saab aidata keerulisemate tööde puhul, kuid eelistame, et iga töökoja kasutaja saab endale valitud jõukohase projektiga iseseisvalt hakkama. Vajadusel juhendab töökoja meister, kuidas seadmeid ohutult kasutada ning järgida kõiki turvanõudeid. Samuti kehtib töökojas kokkulepe, et kõigi tööriistade kasutamine on kasutaja enda vastutusel.

Parandustöökoda asub Kopli 93 kogukonnakeskuse sisehoovis. Lähim peatus on Sepa (tramm, buss). Autoga tulles saab parkida Ketta tänavale.

Parandustöökoda on avatud esmaspäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 17.00-21.00.

https://www.facebook.com/Kopli93/