Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna Järveotsa Lasteaia tööpakkumised

Tallinna Järveotsa Lasteaed otsib oma kollektiivi: õppealajuhatajat, liikumisõpetajat ja rühmaõpetajat eesti õppekeelega liitrühma.

Õppealajuhataja (1,0 koormus)

Kandidaadilt ootame pedagoogilist kõrgharidust ja juhtimispädevusi (vastavus haridus- ja teadusministri 29.08.2013 määruse nr 29 nõuetele), vähemalt kolmeaastast pedagoogilise töö kogemust lasteaias, väga hea arvuti- ja suhtlemisoskust, analüüsi- ning planeerimisoskust, hea pingetaluvust, vastutustunnet ja organiseerimisoskust, avatud meelt uuendustele.

Liikumisõpetaja (1,0 koormus)

Ootame Sind endale kolleegiks, kui Sul on kõrgharidus ja pedagoogilised kompetentsid, loomingulisus ja huumorimeel, valmisolek meeskonnatööks ja soovitavalt töökogemus lastega.

Meie juures on Sul võimalus anda oma panus laste liikumisharjumuste kujundajana, planeerida ja läbiviia lastele liikumistegevusi, teha terviseedenduse alast koostööd teiste kolleegidega, planeerida ja läbi viia erinevaid sportlikke üritusi.

Õpetaja (1,0 koormus) eesti õppekeelega liitrühma

Eesti õppekeelega liitrühma särasilmseid lapsed ootavad õpetajat, et üheskoos põnevat maailma avastada.

Kui Sul on pedagoogiline kõrgharidus või omandada seda, soov lastega koos tegutseda, areneda ja avastada, oled avatud uuendustele, loov ja meeskonnatööle orineteeritud, ootame Sind kandideerima.

 

Omalt poolt pakume: kaasaegset ja õppimist soodustavat töökeskkonda renoveeritud majas, sõbralikku kollektiivi, stabiilset sissetulekut, huvitavat ning väljakutseterohket tööd.

Palume saata avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad ja motivatsioonikiri aadressile jarveotsala@jarveotsala.edu.ee, hiljemalt 12.08.2022.

Viimati muudetud 17.07.2022