Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Haabersti lasteaedade XVII miniolümpia kergejõustikus

14.05 toimus Järveotsa Gümnaasiumi staadionil juba 17. korda Haabersti lasteaedade miniolümpia kergejõustikus, mille korraldajaks oli Tallinna Lasteaed Pääsusilm. Sündmusel osalesid üheksa Haabersti lasteaia 12-liikmelised võistkonnad, kokku 108 last. Võistlusaladeks olid pallivise, kaugushüpe ja 100m jooks. Sündmust alustati avarivistusega ja tervitusega Haabersti linnaosa vanema Anna Levandi poolt.

PlayShifu mängude päev

Koostöös Tallinna Ülikooli ja firmaga Insplay toimus 9.mail lasteaias PlayShifu mängude päev, kus õpetajad tutvusid uute ja põnevate interaktiivsete mängudega. Kõik ikka selleks, et lastele pakkuda põnevaid ja arendavaid tegevusi.

LAK-õppe kuu

LAK-õppe kuu raames külastasid 09.04.2024 Tallinna Järveotsa Lasteaeda külalised Tallinna Õismäe Vene Lütseumist, Tallinna Lasteaed Vikekaar...

Eesti keele kaunis kõla

20. märtsil, toimus Tallinna Meelespea Lasteaias Haabersti lasteaedade etlemiskonkurss "Eesti keele kaunis kõla". Etlemas oli 26 last vanuses 4–7 aastat kümnest Haabersti lasteaiast.

"Meie kiisul kriimud silmad ..."

Täna toimus Tallinna Järveotsa Lasteaias etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" lasteaia voor. Eesti autorite luuletusi kandsid ette 12 suurepärast last. Luuletused olid huvitavad ja põnevad ning jutustasid meie kodumaast ja loodusest. Kõik lapsed olid tublid ja sai julguse ning toredate etteastete eest tänukirja ning raamatu.