Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing
lillekula ringmajanduskeskus_0.jpg

Linn alustab Lilleküla ringmajanduskeskuse ehitusega

Tallinna linn soovib muuta olemasolevad jäätmejaamad ringmajanduskeskusteks ning rajada uued ringmajanduskeskused, et pakkuda lisaks jäätmete vastuvõtmisele teenuseid jäätmete tekke vältimiseks, vähendamiseks ja ringlusse võtmiseks. Esimesena ehitatakse Kristiine linnaosas asuvale kinnistule aadressiga Mustjõe tn 40 Lilleküla ringmajanduskeskus.
Tramm nr 6 Tondi suunal.jpg

​​​​​​​Oktoobris sõidab Tallinnas viis trammiliini

Tallinna kesklinnas toimuvate Vanasadama trammiliini ehitustööde tõttu liinile toodud ajutine trammiliin nr 6 jätkab marsruudil Tondi-Kopli tööd vähemalt oktoobri lõpuni. Alates 1. oktoobrist taastub täielikult ülejäänud trammiliiklus ning siis on võimalik saada täpsemaid andmed liinide täituvusest ja koormusest. Linn kaalub võimalust jätkata ka liiniga nr 6 püsivalt.
Linnu tee.jpg

Linnu teest saab turvalisem ja mugavam linnaruum

Tallinna linn kavandab Linnu tee rekonstrueerimist, et muuta see kaasaegseks, rohelisemaks ja liiklejatele turvalisemaks. Eskiisprojekti avalik tutvustus toimub kolmapäeval, 27. septembril kell 17.00 Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis (Kännu tn 67, ruum 121).
Tallinna kaasav eelarve.png

Algas 2024. aasta kaasava eelarve ideekorje

Alates tänasest, 18. septembrist kuni 8. oktoobrini saavad kõik tallinlased esitada ettepanekuid selle kohta, milliseid kaasava eelarve projekte võiks linnaruumis ellu viia järgmisel aastal. Kõigil soovijatel on võimalik osaleda teemakohasel infoseminaril 26. septembril.
lastekodu visuaal_2.jpg

Tallinn tutvustab Lastekodu tänava täiendatud projekti

Tallinna linn kavandab Lastekodu tänava rekonstrueerimist, et muuta see kaasaegseks, rohelisemaks ja kõikide liiklejatega arvestavaks. Lastekodu tänava täiendatud projekti tutvustus toimub teisipäeval, 19. septembril kell 17.30 Microsoft Teams’i vahendusel.

Tallinn vähendab niitmist ka järgmisel aastal

Tänavu suvel vähendas Tallinna linn märkimisväärselt haljasalade niitmist, et aidata kaasa liigirikkuse arendamisele ning vähendada kuumasaarte efekti teket linnaruumis. Septembris-oktoobris niidetakse siiski kõik haljasalad ära, et sügisel saaks paremini korraldada puulehtede koristust.

Renoveeritud Vana-Kalamaja tänav avatakse liiklusele 3. septembri õhtul

Põhja-Tallinnas asuva Vana-Kalamaja tänava rekonstrueerimine on lõpusirgel. Tööde käigus valmis kvaliteetne linnaruum, kus on mugav ja turvaline liikuda eelkõige jalgsi ja jalgrattaga. Renoveeritud tänav avatakse 1.-3. septembrini toimuva tänavafestivaliga. Bussiliini nr 3 tavapärane liikumistee taastub 1. septembril, autoliiklusele avatakse tänav 3. septembri õhtul.