Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Värvi tn rekonstrueerimise põhiprojekt

Värvi tn rekonstrueerimise põhiprojekt

Varvi_pilt5.png
Värvi ja Mustjõe tänavate rekonstrueerimise eskiisi tutvustati kohalikele elanikele 6. oktoobril 2022 Värvi tn 12 hoovis ning teine avalik tutvustus toimus 15. novembril 2022 Kristiine linnaosa valitsuse saalis (Metalli 5). Rohkem infot.

Eskiisi kohta esitatud tagasiside ja vastused tehtud ettepanekutele on leitavad tabelist.

Varem tutvustatud eskiis lahenduse edasisel projekteerimisel on muudatusi tehtud vähesel määral:

  • Värvi tn 4 kinnistule jäävas ja valmis ehitatud Mustjõe tn äärses parklas säilitatakse olemasolev parkimiskorraldus (säilib pikiparkimine eraomaniku loal)
  • Kõik Värvi tn tänavamaale jäävad parklad on mõeldud avalikuks kasutamiseks ja tänava rekonstrueerimise käigus eemaldatakse Värvi tn 4 ja Laki tn 6 kinnistute omanike poolt paigaldatud liikluskorraldusvahendid, mis on parklate avaliku kasutusega vastuolus.
  • Värvi tn sõidutee laiust on suurendatud 6,5 m-ni kuni Värvi tn 12 elamu juurde viiva teeni, sest piirkonnas asuvate tootmis- ja laohoonete tõttu liiguvad sellel tänaval ladusid teenindavad veokid. 
  • Heinavälja tn ja Värvi tn 12 elamu juurde viiva teen vahelisele lõigule on projekteeritud eraldi rattateed.

Lõplik tänavaruumi lahendus:

Asendiplaan

Asendiplaan

Liikluskorralduse plaan

Liikluskorralduse plaan

Tehnovõrkude koondplaan

Tehnovõrkude koondplaan

Värvi ja Mustjõe (lõigus Värvi-Veskimetsa tn) tänavate rekonstrueerimiseks on 10.08.2023 a väljastatud ehitusluba nr 2312271/06435. Ehitustööd on plaanis teha 2024 aastal. 

Viimati muudetud 27.09.2023