Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Rühmade info

Kadaka lasteaias on 11 rühma: 2 sõimerühma,  6 tavarühma, 2 keelekümblusrühma ja 1 tasandusrühm. 

Nagu me teame, ei kasva laps mitte üksi lasteaias või kodus, vaid nende mõlema koostöös. Pere ja lasteaed töötavad ühe eesmärgi nimel: aitame koos tagada lapsele parimad arenguvõimalused.

Kontakti oma rühma õpetajatega saad luua helistades või kirjutades.

Vene õppekeelega rühmad

  • Sõimerühm Hiirekesed

Avatud 07:00-17:30

Rühma telefon: 51987088

Olga Pereskokova, olga.pereskokova@kadaka.edu.ee

Larissa Nazarenko, larissa.nazarenko@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Lepatriinud

Avatud 07:00-19:00

Rühma telefon: 57503194

Ljudmilla Lõssenko, ljudmilla.lossenko@kadaka.edu.ee

Anna Preitlova, anna.preitlova@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm (tasandusrühm) Mesilased

Avatud 07:00-19:00

Rühma telefon: 5549745

Margarita Filasofova, margarita.filasofova@kadaka.edu.ee

Irina Smirnova, irina.smirnova@kadaka.edu.ee 

Logopeed: Valentina Vint, valentina.vint@kadaka.edu.ee

Eesti õppekeelega rühmad

  • Sõimerühm Sipsikud

Avatud 07:00-17:30

Rühma telefon: 57877186

Juta Truusa, juta.truusa@kadaka.edu.ee

Marge Helen Kangro, marge.helen.kangro@kadaka.edu.ee 

  • Aiarühm Päikesejänkud

Avatud 07:00-19:00

Rühma telefon: 59162896

Krista Tammiku, krista.tammiku@kadaka.edu.ee

Maarja Liiv, maarja.liiv@kadaka.edu.ee   

  • Aiarühm Mõmmikud

Avatud 07:00-19:00

Rühma telefon: 57869383

Katrin Mellis, katrin.mellis@kadaka.edu.ee

Evelin Koor, evelin.koor@kadaka.edu.ee 

  • Aiarühm Rõõmupallid

Avatud 07:00-19:00

Rühma telefon: 57495225

Anne Arvisto, anne.arvisto@kadaka.edu.ee

Vika Vesiaid, vika.vesiaid@kadaka.edu.ee 

  • Aiarühm Lõvikutsikad

Avatud 07:00-19:00

Rühma telefon: 57855702

Elina Järve, elina.jarve@kadaka.edu.ee

Moonika Karjane, moonika.karjane@kadaka.edu.ee 

  • Aiarühm Siilipere

Avatud 07:00-19:00

Rühma telefon: 57877929

Kaja Cimolonskas, kaja.cimolonskas@kadaka.edu.ee

Liis Kivistik, liis.kivistik@kadaka.edu.ee 

Keelekümblusrühmad

  • Aiarühm Tibud

Avatud 07:00-19:00

Rühma telefon: 57877816

Irina Kägu, irina.kagu@kadaka.edu.ee  

  • Aiarühm Rohutirtsud

Avatud 07:00-19:00

Rühma telefon: 53613357

Galina Manõlova, galina.manolova@kadaka.edu.ee

Irina Tagajeva, irina.tagajeva@kadaka.edu.ee

Lisaks igapäevastele rühmasisestele õppetegevustele toimuvad 2 korda nädalas muusika- ja liikumistegevused.

Muusikaõpetajad

Külli Erimäe, kulli.erimae@kadaka.edu.ee

Jelizaveta Kuzmina, jelizaveta.kuzmina@kadaka.edu.ee

Liikumisõpetaja

Eve Sepper, eve.sepper@kadaka.edu.ee

Viimati muudetud 01.04.2022