Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Mustamäe lasteaedade spordipäev Kadaka staadionil

4. mail toimus Kadaka staadionil Mustamäe lasteaedade spordipäev. Liikumisrõõmu ja lusti jätkus rohkesti.

11 Mustamäe linnaosa lasteaeda kogunes Kadaka staadionile, et Mustamäe linnaosa 60. juubeli puhul pidada maha suur ühine spordipidu ning et ühiselt panna punkt liikumise, tervise ja koolispordi teema-aastale. 

Peale ühistantsu ja soojendusvõimlemist jaguneti 12 erineva tegevuskeskuse vahel. Lustakates keskustes sai mänguliselt teha takistusjookse, hüpata kaugust ja kõrgust, mängida erinevaid pallimänge, sooritada nutikaid viguriga liikumisülesandeid. Loomulikult sai spordipeo lõpus iga lasteaiarühm vääriliselt autasustatud. Päeva lõpetas Lauri Liiv võrratu etteastega ja muidugi oli meeldejääv lustlik mullitamispidu.

Lasteaedu olid tervitamas Tallinna Kadaka lasteaia direktor Marianne Liiv, Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats ning Kadaka lasteaia vilistlane, M-13 ja M-15 vanuseklassi Eesti meister biatlonis Frederik Marten Välbe. 

Spordipeo peakorraldaja Eve Sepper: "On rõõm, et Mustamäe mändide alt kasvavad sellised sportlikud lapsed koos tegusate õpetajatega. Eesti riik võib valmis olla paljude tulevaste sportlaste vastuvõtuks. Tänan Mustamäe linnaosavalitsust, kes on loonud suurepärased tingimused laste aktiivsele liikuvale elustiilile aluse panemiseks."

Täname ürituse toetajaid ja sponsoreid: Mustamäe linnaosa valitsus, Selver, Rannarootsi, Maanteeamet.

Vaata spordipeo galeriid SIIT.