Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna lasteaialapsed olümpialainel

Tallinna lasteaialapsed olümpialainel

Tallinna lasteaialapsed tähistasid Pekingi olümpiat 2022 talisportimisega.

Veebruar on olümpiakuu. Tallinna lasteaedades ja kodudes elati meie omadele innukalt kaasa ning tegeleti hoolsalt talispordiga. Tallinna Kadaka lasteaia üleskutsele oma sportlikke tegevusi jagada vastasid rohkearvuliselt nii lasteaiad kui pered.  Rõõm on tõdeda, et juba maast madalast harrastavad lapsed  aktiivset eluviisi. Tegeletakse suusatamise, uisutamise, kelgusõidu, hoki ja palju muuga.

Liikumisoskuste omandamise seisukohalt on kõige olulisemaks perioodiks just koolieelne iga, mis paneb aluse lapse kehalisele võimekusele. Nii tunneb laps end hilisemas vanuses kindlalt ja osavalt erinevaid spordialasid harrastades ning tal on soovi ja tahet liikumisega aktiivselt tegeleda.

Seega, head lasteaiapered ja lapsevanemad - ikka samas vaimus edasi! Experientia est optima rerum magistra!

Vaata kokkuvõtet laste sportimisest SIIT!

 Suur tänu olümpialainel olemast: Tallinna Kadaka lasteaed, Tallinna Männikäbi lasteaed, Tallinna Männi lasteaed, Pirita lasteaed, Kalamaja lasteaed, Tallinna Ümera lasteaed, Tallinna Liivaku lasteaed, Tallinna lasteaed Kikas, Tallinna lasteaed Delfiin, Tallinna Kihnu lasteaed, lasteaed Karikakar, Tallinna Järveotsa lasteaed, Tallinna Sõbrakese lasteaed, Tallinna Lehola lasteaed, Tallinna Lindakivi lasteaed, Tallinna lasteaed Sinilind, Tallinna Jaan Poska lasteaed, Tallinna lasteaed Rabarüblik, Tallinna Kivila lasteaed, Tallinna Rõõmupesa lasteaed, Tallinna Lille lasteaed, Tallinna Nurmenuku lasteaed, Tallinna Veerise lasteaed, lasteaed Maasikas ja kõik innukalt kaasa löönud perekonnad kodudes!