Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Karikakra lasteaed pidas 26. aprillil sünnipäeva

Karikakra lasteaed pidas 26. aprillil sünnipäeva

Sel aastal täitus Karikakra lasteaial 40 aastat. Kuigi asutamiskuupäev oli 20. veebruaril, otsustati sünnipäevapidu pidada kevadel, kui päev juba pikem ning loodus on tärkamas.

Päev algas kõigile lastele loomaaia külastusega. Vanemad rühmad osalesid loomaaia õppeprogrammides, nooremad külastasid lasteloomaaeda ning jõudsid ka suuremate loomade juurde. Lisaks rühmapersonalile olid lapsi saatma tulnud ka lapsevanemad. 

Kell 13.30 algas pidulik aktus, kuhu olid oodatud kõik lasteaia töötajad. See sai võimalikuks tänu lastevanematele, kes olid sel ajal lastega tegelemas. Lasteaiale olid õnne soovima tulnud kolleegid naaberlasteaedadest, lasteaia endised juhatajad, esindajad Tallinna Haridusametist ja Haabersti Linnaosa Valitsusest.

Aktuse muusikalise poole eest vastutas õpetaja Varje. Kuulamis- ja vaatamisrõõmu pakkusid lasteaia vanemate rühmade laulu- ja tantsulapsed, lasteaia vilistlane Robin Kluge tšellol ja ühislaulu „Üksteist peab hoidma“ solistina ning vilistlasansambel Trio Comodo. Kontsert pakkus kõigile suurepärase elamuse. Nii nagu ühele juubelile kohane, olid tänukõned, tervitused ning jagati tänukirju.

Päeva teisel poolel täitus lasteaia õu laste ja vanematega, koos nauditi kevadilma, peeti piknikku. Hommikune pilvisus oli asendunud päikesepaiste ja selge taevaga, mis muutis õhtupooliku soojaks ja mõnusaks. Peagi astus lavale, õigemini trepile, üllatuskülaline lasteaia vilistlane Getter, kes kinkis omalt poolt kõigile laulu. Soovijad said autogrammi ja teha pilti koos Getteriga.

Töötajad lõpetasid sünnipäeva piduliku koosviibimisega, kus pandi ka teadmised proovile võistkondlikus viktoriinis. Võitjad olid sel päeval kõik.

Südamlik tänu kõigile vanematele, kes toetasid sünnipäeva õnnestumist, õnnitlejatele, kes pidasid meeles maja, mis on lapsed ja inimesed, kes siin töötavad.

IMG_4432.JPG   IMG_4440.JPG 

 IMG_4455.JPG  IMG_4496.JPG 

 IMG_4515.JPG   IMG_4524.JPG   

IMG_4531.JPG

Viimati muudetud 21.02.2024