Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Lasteaed Karikakar töötajad

Muusikaõpetaja Varje Soon  Varje.Soon@karikakar.ee 

Liikumisõpetaja Kersti Vare  Kersti.Vare@karikakar.ee 

Ujumisõpetaja Anastasija Vollinberg – Anastasija.Rublovskis@karikakar.ee

JAANUAR – Telefon rühmas: 5376 9078
õpetaja 

õpetaja assistent Krista Tamm – Krista.Tamm@karikakar.ee
õpetaja abi Kaire Võsuri

VEEBRUAR – Telefon rühmas: 5358 8535
õpetaja Iie Juhkamson - Iie.Juhkamson@karikakar.ee

õpetaja assistent Enely Erenbus – Enely.Erenbus@karikakar.ee
õpetaja abi Maria Kankova

MÄRTS – Telefon rühmas: 510 2177
õpetaja Polina Botvina  Polina.Botvina@karikakar.ee
õpetaja
assistent Janne Tamm – Janne.Tamm@karikakar.ee
õpetaja abi Jane Oll

APRILL – Telefon rühmas: 5857 5829
õpetaja Elen Poluškina  Elen.Poluskina@karikakar.ee

õpetaja Annika Koppel – Annika.Koppel@karikakar.ee
õpetaja abi Veera Jevstafjeva

MAI – Telefon rühmas: 5783 9557
õpetaja Riin Emajõe – 
Riin.Emajoe@karikakar.ee 
õpetaja assistent Ekaterina Tsesnokova Ekaterina.Tsesnokova@karikakar.ee
õpetaja abi Kaja Kask

JUUNI – Telefon rühmas: 5307 4840
õpetaja

õpetaja assistent Elina Sahan  Elina.Sahan@karikakar.ee
õpetaja abi Svetlana Borovik 

JUULI – Telefon rühmas: 5875 6827  
õpetaja Tiina Margus – 
Tiina.Margus@karikakar.ee
õpetaja assistent Signe Hanni – Signe.Hanni@karikakar.ee 
 
õpetaja assistent Urve Hiie – Urve.Hiie@karikakar.ee

AUGUST – Telefon rühmas: 5875 6893
õpetaja Kaja Murumäe – 
Kaja.Murumae@karikakar.ee 
õpetaja Doris Järv  Doris.Jarv@karikakar.ee
õpetaja abi Marina Tereško

SEPTEMBER – Telefon rühmas: 5875 6892
õpetaja Kristiina Noormann  Kristiina.Noormann@karikakar.ee
õpetaja assistent 
 Gerli Saarelaan   Gerli.Saarelaan@karikakar.ee
õpetaja abi Irina Laas

NOVEMBER – Telefon rühmas: 5875 6812
õpetaja Kelin Talirand – 
Kelin.Talirand@karikakar.ee
õpetaja Kristiina Oras – Kristiina.Oras@karikakar.ee
õpetaja assistent Kristiine Kiitsak – Kristiine.Kiitsak@karikakar.ee
õpetaja abi 

DETSEMBER – Telefon rühmas: 5903 8021
õpetaja Marjut Auksmann – Marjut.Auksmann@karikakar.ee
õpetaja assistent Ene Järvhein  Ene.Jarvhein@karikakar.ee
õpetaja abi Jaana Oeselg

 

 

 

Viimati muudetud 20.07.2022